pierwszy jeździec to nie antychryst

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

Porównujesz Jeszua do szatana ? cos ztoba jest nie tak bo tyle w tobie WSIEKŁOSCI
ze Jeszua jest YHVH,ze az warto sie zastanowic na czyje zlecenie tu siedzisz.
Gryz paznokcie pozuj na zyda ale juz sam bo mnie brzydzi twoje zachowanie.

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

tola,
Porównujesz Jeszua do szatana ? cos ztoba jest nie tak bo tyle w tobie WSIEKŁOSCI
ze Jeszua jest YHVH,ze az warto sie zastanowic na czyje zlecenie tu siedzisz.
Gryz paznokcie pozuj na zyda ale juz sam bo mnie brzydzi twoje zachowanie.
Czytaj ze zrozumieniem bo tego ci brak , napisałem przecież że jedynie Szatan chciał być równym Bogu . Jezus zawsze podkreślał wyższość swego Boga i Ojca .

Co z właściwą odpowiedzią brak ci odwagi aby napisać że Jezus był Bogiem JHWH i kłamał że Bóg go posłał :)

Proste pytanie do ciebie do kogo Jezus wołał Boże mój Boże mój czemuś mnie opuścił ?

a) Jezus wołał do swego Boga i Ojca
b) Jezus wołał sam do siebie ? :)
c) JEZUS SIĘ POMYLIŁ ZAPOMINAJĄC ŻE JEST BOGIEM JHWH :-D

Która z odpowiedzi twoim zdaniem jest poprawna?
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4138
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

David77 pisze:Czytaj ze zrozumieniem bo tego ci brak
Nie mylą się Ci, co na swój sposób wierzą w Boga, lecz Ci, co w ogóle w Niego nie wierzą, bo żaden z nas nie zna Go w zupełności

Mar 9:42 eib "(42) A kto by przyczynił się do upadku jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, lepiej by mu było, gdyby mu u szyi zawiesić kamień młyński i utopić w morzu."

Mat 13:20-21 eib "(20) Człowiek jak ziarno na skałach to ten, który słucha Słowa i radośnie je przyjmuje, (21) lecz brak mu korzenia, przez chwilę wytrzymuje, lecz gdy z powodu Słowa dojdzie do ucisku lub prześladowania, zaraz się odwraca."

Mat 19:25-26 eib "(25) Gdy uczniowie to usłyszeli, byli bardzo zdziwieni: Kto w takim razie może być zbawiony? — pytali. (26) Jezus spojrzał na nich i powiedział: Po ludzku rozumując, jest to niemożliwe, ale z Bogiem możliwe jest wszystko."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”