Znaki Czasu - mowila o tym Biblia.

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Znaki Czasu - mowila o tym Biblia.

Post autor: tom68 »

Tak pisze i uważa ap Paweł wiec pretensje nie do mnie a skoro Ty wiesz lepiej niż On to napisz do Niego do nieba bo odstępstwo miało zaistnieć w kościele po czasach apostołów trwać aż do powrotu Jezusa a jedyny cesarz rzymski dziś to papa :-P

2 Tes. 2:5-12
5. Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
6. A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
7. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
8. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
9. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
10. I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
11. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
12. Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.
(BW)
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Znaki Czasu - mowila o tym Biblia.

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
11 gru 2020, 14:56
Tak pisze i uważa ap Paweł wiec pretensje nie do mnie a skoro Ty wiesz lepiej niż On to napisz do Niego do nieba bo odstępstwo miało zaistnieć w kościele po czasach apostołów trwać aż do powrotu Jezusa a jedyny cesarz rzymski dziś to papa :-P

2 Tes. 2:5-12
5. Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem?
6. A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie.
7. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola.
8. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego.
9. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
10. I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.
11. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,
12. Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.
(BW)
Dziwnymi drogami rozumowanie twoje chodzi. Szkoda wielka, że na tym tzw. nowym forum nie ma funkcji "ignoruj". To niewybaczalne przeoczenie :roll:

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Znaki Czasu - mowila o tym Biblia.

Post autor: Krystian »

Odstępstwo zaczęło się po śmierci ostatniego apostoła.
Potem do zborów wkradły się wilki, co przepowiedziała Biblia.
Czysty kult Boga JHWH nastąpi po paruzji.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Znaki Czasu - mowila o tym Biblia.

Post autor: tom68 »

Dziwne że ktoś podający się za biblijnie wierzącą osobę nie zna nauk z listów apostolskich na temat odstępstwa w kościele po apostolskim :cry:
Dz.Ap. 20:29-30
29. Ja wiem, że po odejściu moim wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając trzody,
30. Nawet spomiędzy was samych powstaną mężowie, mówiący rzeczy przewrotne, aby uczniów pociągnąć za sobą.
(BW)
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”