Żydzi Naród Wybrany

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Henryk pisze:
wuka pisze: Chodzi mi o to, że już nie wierzę w całkowitą nieomylność Pśw., ale zdaję sobie sprawę, że zostało ono w bardzo powazny sposób zmanipulowane.
Przykro mi czytać takie wynurzenia. :-(

Ja z każdym dniem przekonuję się do prawdziwości słów zapisanych w Biblii.
Co do zmanipulowania Jej, to nikt nie ma na to dowodów!
Mówią o tym wyłącznie ci, którym pewne treści nie podobają się.
Nawet nie dziwię się im- nie łatwo jest być sprawiedliwym, postępować według zasad, które ustalił Bóg. Stąd szukają usprawiedliwienia dla swych czynów.
Człowiek nie usiłuje zrozumieć Stwórcy, a wręcz usiłuje :aaa: pouczać Go!
Ile jest nieprawdy w Biblii wystarczy zapytać obecnego w nas Ducha Prawdy. Odpowiedź jest: 75%. J.Z. Popko ustalił nieprawdę w Biblii na 70% - 80%, a jasnowidz Aron też w granicach 80%. Aron twierdzi,że Biblia została podrzucona przez gadzie istoty, mające największy wpływ w Kościele. Do tego dochodzi zniewolenie 70% ludzi przez gadzie istoty, co ma wpływ na ludzkie zdrowie, nieszczęścia i koleje losu.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

ratao pisze:Ile jest nieprawdy w Biblii wystarczy zapytać obecnego w nas Ducha Prawdy. Odpowiedź jest: 75%. J.Z. Popko ustalił nieprawdę w Biblii na 70% - 80%, a jasnowidz Aron też w granicach 80%. Aron twierdzi,że Biblia została podrzucona przez gadzie istoty, mające największy wpływ w Kościele. Do tego dochodzi zniewolenie 70% ludzi przez gadzie istoty, co ma wpływ na ludzkie zdrowie, nieszczęścia i koleje losu.
A jasnowidz Wojtek ustalił prawdziwość Biblii na 86,67% :xhehe:
Jaszczurki nie pomagały mu w tym.

Skąd Wy się bierzecie?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Henryk pisze:Skąd Wy się bierzecie?
Z ulicy. Każdy może tu wejść i napisać najbezsensowniejszą bzdurę. Potem ci nagada, że w tą bzdurę nie wierzysz, postraszy ciemnością, grawitacją i oddaleniem od Boga JEDEN :-D
Pisać sobie mogą wszyscy, ale czytać wszystkiego nikt nie musi. Listy Ignorowanych powinny się wydłużać. Dla higieny umysłu.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Henryk

O prawdzie decyduje Duch Prawdy i jest to prawda nie do podważenia. Jest to bardzo niewygodna prawda dla obecnych "złodziei i zbójców", którzy oszukują ludzi, co dotyczy głównie Kościoła. Czasy, Ziemia i ludzie się zmieniają. Tak jak przekazał Jezus, nadchodzi Era Królestwa Serca.

https://www.youtube.com/watch?v=Sgkd-HY9V3c - - aron jasnowidz

prawdziwe słowa Jezusa ,podrzucenie biblii ,prawda w religiach ,pomaganie innym,wiara i serce
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

ratao pisze: https://www.youtube.com/watch?v=Sgkd-HY9V3c - - aron jasnowidz

jeszcze jeden guru wyjęty z kapelusza ???
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Jachu pisze:
ratao pisze: https://www.youtube.com/watch?v=Sgkd-HY9V3c - - aron jasnowidz

jeszcze jeden guru wyjęty z kapelusza ???
Czy jasnowidza Jana zesłał Bóg? A was KTO i co WAM ZABRANO?

https://www.youtube.com/watch?v=i2_g-Axc3yQ
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”