jak antychryst oszuka świat

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Bo to jest wszystkowidzące oko Saurona. Jedno starczy w zupełności.

Mnie nie można kamieniować, bo moje proroctwa się spełniają. Np wyprorokowałam, że Jan niedługo powróci do nas na Forum i powrócił 4 godziny po moim proroctwie. KLIK i KLK.
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

ShadowLady86 pisze:Bo to jest wszystkowidzące oko Saurona. Jedno starczy w zupełności.
To nie wiem dlaczego mamy dwa.
Ja widzę w stereo a Ty w mono .
Znając Janka to Twoje proroctwo jest g__no warte.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Jedno mi wystarczy do wnikliwej obserwacji zachowania Twojej szanownej osoby.
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

ShadowLady86 pisze:Jedno mi wystarczy do wnikliwej obserwacji zachowania Twojej szanownej osoby.
Ja tam wolę mieć dwa.obserwuj dalej.
Sam jesteś obserwowany.

Klangman
Posty: 200
Rejestracja: 29 paź 2013, 17:07

Post autor: Klangman »

Nie wiem czy antychryst chce oszukiwać świat. Wiem, że liczy się podwójna siedemdziesiątka dwójka i tysiąc sześćset pięćdziesiąt sześć. A ponadto dawna częstotliwość dźwięku A.
Wielu może mówić dziwne rzeczy bez pokrycia, ale czy liczby kłamią? Jeśli tak to żyjemy w kłamstwie, bo nasza cywilizacja rozwija się w oparciu o nie. Czerwiec dwa tysiące szesnastego roku jest ważny. Dokładnie 21.06.2016. Nic się jednak spektakularnego nie wydarzy. Poza wschodem słońca około 4:32.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

ShadowLady86 pisze:Czy nasz Boży Pomazaniec pisze prawdę, przekonamy się na jesieni. A jeśli nie, to czy wtedy przyłączysz się Eliusie do kamieniowania, zgodnie z janowym życzeniem? KLIK
A możesz powiedzieć co macie zobaczyć na jesieni ?
Czy wiecie na co czeka Janek ?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

ShadowLady86 pisze:Janie, a zdajesz sobie sprawę z tego, że na forum jest kilku użytkowników z Wielkiej Brytanii? :-D

Czy ludzie z Londynu dostaną jakiś znak od Boga co do Twojego ewentualnego ukamienowania? Poza tym dlaczego akurat Londyn, skoro prezydentura Obamy związana jest z USA?
Dlaczego powiedziałem że z Londynu to niektórzy wiedzą bo pisałem o tym .
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

janwisniewski68 pisze:
ShadowLady86 pisze:Czy nasz Boży Pomazaniec pisze prawdę, przekonamy się na jesieni. A jeśli nie, to czy wtedy przyłączysz się Eliusie do kamieniowania, zgodnie z janowym życzeniem? KLIK
A możesz powiedzieć co macie zobaczyć na jesieni ?
Przekonamy się, czy Twoje proroctwo na temat prezydenta Obamy, się spełni. :-)
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Yarpen Zirgin pisze:
janwisniewski68 pisze:
ShadowLady86 pisze:Czy nasz Boży Pomazaniec pisze prawdę, przekonamy się na jesieni. A jeśli nie, to czy wtedy przyłączysz się Eliusie do kamieniowania, zgodnie z janowym życzeniem? KLIK
A możesz powiedzieć co macie zobaczyć na jesieni ?
Przekonamy się, czy Twoje proroctwo na temat prezydenta Obamy, się spełni. :-)
Nie tylko wy ale i ja !!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Ja nie mogę się doczekać. Serio mówię ;-)
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Vandersky
Posty: 813
Rejestracja: 22 sty 2016, 0:19
Kontakt:

Post autor: Vandersky »

W 1962 r. Ben Gurion, przywódca państwa izraelskiego, stwierdził: „Wszystkie armie upadną. W Jerozolimie Narody Zjednoczone wybudują świątynię, by świętować połączenie się wszystkich kontynentów. Będzie to Najwyższe Zebranie Ludzkości, usuwające wszelkie niejasności pomiędzy zjednoczonymi narodami, jak zapowiadał Izajasz. Każda osoba otrzyma najlepsze wykształcenie. Pigułka zapobiegająca ciąży obniży wybuchowy przyrost demograficzny. Średnia wieku osiągnie sto lat”.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Vandersky pisze:
W 1962 r. Ben Gurion, przywódca państwa izraelskiego, stwierdził: „Wszystkie armie upadną. W Jerozolimie Narody Zjednoczone wybudują świątynię, by świętować połączenie się wszystkich kontynentów. Będzie to Najwyższe Zebranie Ludzkości, usuwające wszelkie niejasności pomiędzy zjednoczonymi narodami, jak zapowiadał Izajasz. Każda osoba otrzyma najlepsze wykształcenie. Pigułka zapobiegająca ciąży obniży wybuchowy przyrost demograficzny. Średnia wieku osiągnie sto lat”.
Tak się stanie po armagedonie [wojnie].
Ale narody będę stanowiły odrębne narody .Izrael się zjednoczy Słowianie się zjednoczą .
I jedni i drudzy będą podlegali pod tego samego króla ale każdy naród będzie miał swojego króla Królowie ziemi będą podlegali pod Króla Królów Jezusa który będzie miał inne imię !
Obrazek
Obrazek

Vandersky
Posty: 813
Rejestracja: 22 sty 2016, 0:19
Kontakt:

Post autor: Vandersky »

janwisniewski68 pisze:Tak się stanie po armagedonie
Pigułki, a co z pigułkami? :roll:

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Vandersky pisze:
janwisniewski68 pisze:Tak się stanie po armagedonie
Pigułki, a co z pigułkami? :roll:
[glow=blue]Z rzymskimi katolikami się nie rozmawia ,rzymskim katolikom obcina się głowy !!
To jedyny sposób na ich chorobę !!![/glow]


Jeszcze jedna taka odzywka i dostaniesz warna. Wstyd!
Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 10:34 przez janwisniewski68, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

wit pisze:
janwisniewski68 pisze: [glow=blue]Z rzymskimi katolikami si? nie rozmawia ,rzymskim katolikom obcina si? g?owy !!
To jedyny sposób na ich chorob? !!![/glow]
Janie, mam cich? nadzieje, ?e nie us?ysz? ju? z mediów o kolejnym takim brutalnym morderstwie w Warszawie i nie zobacz? Ciebie materiale filmowym w charakterze sprawcy takiej zbrodni.
To mog? ci zapewni? na 100% !!!
Prorok Henoch !!!
12 Biada wam, którzy lubicie pope?nia? nieprawo??. Jakim prawem robicie sobie wielkie nadzieje dla siebie? Wiedzcie, ?e zostaniecie wydani w r?ce sprawiedliwych, a oni poder?n? wam gard?a, zabij? was i nie b?d? mie? dla was lito?ci.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”