Nadzieje dla Żydów?

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

jgs
Posty: 243
Rejestracja: 14 lis 2012, 15:25

Post autor: jgs »

Nike

Ty nic nie rozumiesz... Przepraszam, że tak mówię...

Ja nigdy nie obwiniałem żydów i nie obwiniam... Nie jestem rasistą i o ile to możliwe staram się żyć w pokoju z każdym człowiekiem.. Nikogo nie wyróżniam, ani nie neguję...Staram się być bezstronny na ile mi moje człowieczeństwo pozwala...

Właśnie cały czas piszę o tym, że ci którzy uważają się za Żydów nimi nie są ...i całe zło, którego się dopuszczają spada na autentycznych Żydów, którzy z Państwem Izrael i z jego polityką nie mają nic wspólnego....
I o to w tym wszystkim chodzi....
Państwo Izrael to atrapa, fikcja służąca jedynie celom politycznym, a w kwestii religii jest narzędziem diabła....

Czy ty nie dostrzegasz, że przecież Bóg z tym okrucieństwem jakiego dopuszcza się Izrael nie może mieć nic wspólnego... Przecież Bóg jest miłością... Kto nie miłuje nie zna Boga... Jeżeli ktoś mówi, że miłuje Boga, a nienawidzi swojego brata jest kłamcą... Bo jak może miłować Boga, którego nie widzi, jeżeli nie miłuje brata, którego widzi.... On Wszechmocny, który daje słońce, deszcz dla dobrych i złych bez wypominania miałby mieć coś wspólnego z Izraelem, który dokonuje eksterminacji ludzi, morduje niewinne dzieci i kobiety...

Pomyśl trochę... A jak masz wątpliwości to sprawdź to wszystko i otwórz swój umysł....
Jan Gryko

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

jgs pisze:Czy to jest sugestia, że za działaniami bandyckiego i wyzutego z moralności państwa stoi Jezus Chrystus?
absolutnie masz rację Żydzi żądali od Mesjasza, przywrócenia Królestwa Izraela
jak ktos zna Biblię to wie jaki miał do tego stosunek Syn Boga
Świecki Ruch Epifania
ubzdurał sobie ,że wersety dotyczące Izraela należy odbierać dosłownie

tak jak niektórzy uważają , że Pan Jezus jest Żydem do tej pory

Pan Jezus oświadczył, że Jego Królestwo nie jest z tego świata
i również oświadczył kto jest władcą tego świata
państwem Izrael też rządzi
Ostatnio zmieniony 24 lis 2012, 0:18 przez Krystian, łącznie zmieniany 1 raz.

jgs
Posty: 243
Rejestracja: 14 lis 2012, 15:25

Post autor: jgs »

Krystian

Tak jak wspomniałem w pierwszym swoim poście w tym temacie... Problem tkwi w tym, że dopóki osoby czytające Pismo nie wyzbędą się religijnych poglądów w swoich denominacjach, dopóty będą niewolnikami tych że poglądów... I zawsze będą mieli problemy z bezstronną oceną....
Jan Gryko

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

jgs pisze:Krystian

Tak jak wspomniałem w pierwszym swoim poście w tym temacie... Problem tkwi w tym, że dopóki osoby czytające Pismo nie wyzbędą się religijnych poglądów w swoich denominacjach, dopóty będą niewolnikami tych że poglądów... I zawsze będą mieli problemy z bezstronną oceną....
oczywiście
mnie tylko dziwi postawa osób, które uważają sie za chrześcijan a wracają pod prawo mojzeszowe

kodak27
Posty: 1235
Rejestracja: 16 kwie 2012, 18:55

Post autor: kodak27 »

jgs pisze:Krystian

Tak jak wspomniałem w pierwszym swoim poście w tym temacie... Problem tkwi w tym, że dopóki osoby czytające Pismo nie wyzbędą się religijnych poglądów w swoich denominacjach, dopóty będą niewolnikami tych że poglądów... I zawsze będą mieli problemy z bezstronną oceną....
Niekoniecznie ktoś musi być niewolnikiem tychże.....

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

kodak27 pisze:Niekoniecznie ktoś musi być niewolnikiem tychże.....
więc według Ciebie to Świadkowie Jehowy?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Myślę,że na Forum Biblijnym jest regulamin i jest Moderacja,która pilnuje przestrzegania tego
regulaminu. Chyba czas wkroczyć do akcji.

jgs,- wracasz do indeksu,nie rozmawiam w duchu antysemityzmu,rasizmu i ksenofobii. Żegnam.Masz chyba inną Biblię i innych mistrzów niż deklarujesz. EOT
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Henryk
Posty: 11717
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

jgs pisze: Czy to jest sugestia, że za działaniami bandyckiego i wyzutego z moralności państwa stoi Jezus Chrystus?
Zgłaszam zdanie szanownej moderacji do rozpatrzenia...
- z wnioskiem o zakaz pisania. :-(
Niektóre umysły są niereformowalne.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

jgs pisze:Ty nic nie rozumiesz... Przepraszam, że tak mówię...
Ja to myślę tak,ze rozumiem to co mówię i staram się rozumieć to co czytam a ty??
jgs pisze: Ja nigdy nie obwiniałem żydów i nie obwiniam... Nie jestem rasistą i o ile to możliwe staram się żyć w pokoju z każdym człowiekiem.. Nikogo nie wyróżniam, ani nie neguję...Staram się być bezstronny na ile mi moje człowieczeństwo pozwala...
Więc według mnie to twoje człowieczeństwo chyba jest mocno ograniczone.
jgs pisze:Czy ty nie dostrzegasz, że przecież Bóg z tym okrucieństwem jakiego dopuszcza się Izrael nie może mieć nic wspólnego..
Ja nie widzę okrucieństwa, raczej widzę ,że Izrael jest narodem i ma prawo swojego narodu bronić przed napaściami terrorystycznymi. Ty byś nie bronił swojej rodziny gdyby na twój dom bandyta napadł?

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Henryk pisze:
jgs pisze: Czy to jest sugestia, że za działaniami bandyckiego i wyzutego z moralności państwa stoi Jezus Chrystus?
Zgłaszam zdanie szanownej moderacji do rozpatrzenia...
- z wnioskiem o zakaz pisania. :-(
Niektóre umysły są niereformowalne.
Wpisałam uwagę w post jgs i wykasowałam kontrowersyjne słowa. Fakt, że trochę za późno, bo zafunkcjonowały w Waszych cytatach i dlatego wielka prośba do wszystkich o zgłaszanie postów przez kliknięcie wykrzyknika.
jgs
Jeśli chcesz nadal pisać na forum, to musisz dostosować się do wymogów, które zawarte są w REGULAMINIE.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

jgs
Posty: 243
Rejestracja: 14 lis 2012, 15:25

Post autor: jgs »

Anna 01

Pewnie gdybyś mogła to ocenzurowała byś pewną część Pisma...Bo tam tez jest wiele "niecenzuralnych" słów w odniesieniu do Żydów...Gdyż jak mówi pismo to oni zamordowali Jezusa i przyznali, że Jego krew spadła na ich głowy i głowy ich dzieci.... Czyż to nie antysemicka i ksenofobiczna wypowiedź....

Czy ocenzurowałaś mnie z faktów, które mają miejsce aby co.... czasem nie ubliżyć antychrystowi?...

Możecie cenzurować, ale tych faktów nie da się zagłuszyć one przemawiają wszędzie i zamieść się tego pod dywan nie da...

I proszę mnie nie oskarżać o antysemityzm... Wyjaśniłem w jednym z postów swój stosunek do żydów i do ludzi z innych ras... A jak ktoś nie chce zrozumieć to trudno ja na to wpływu nie mam.... Tak naprawdę antysemityzm nie istnieje.... Jest to wymysł propagandystów Izraela po to by szantażować narody i poszczególnych ludzi sprzeciwiających się "" Niemoralnym Praktykom"" tego państwa...... Kiedy podałem linki do filmów ukazujących mordercze zapędy Izraela w stosunku do innych ludzi to zostałem przez was okrzyknięty antysemitą.... Brawo...

Jeżeli można piętnować mord jakiego dopuścili się hitlerowcy bądź stalinowcy, to można też piętnować mord jakiego dopuszcza się Syjonistyczne państwo Izrael na niewinnych ludziach... I nie ma to nic wspólnego z antysemityzmem....czy rasizmem


Chyba że są wyjątki i jak widać są... ... Według was ...nie wszystkich.... jest takie państwo, które może wszystko i żadna krytyka jest nie do przyjęcia...
Jan Gryko

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

jgs pisze:Anna 01

Pewnie gdybyś mogła to ocenzurowała byś pewną część Pisma...Bo tam tez jest wiele "niecenzuralnych" słów w odniesieniu do Żydów...Gdyż jak mówi pismo to oni zamordowali Jezusa i przyznali, że Jego krew spadła na ich głowy i głowy ich dzieci.... Czyż to nie antysemicka i ksenofobiczna wypowiedź....
jgs
Nie jestem od oceniania tego co powinno być, a czego nie powinno być w Biblii, ale od pilnowania porządku na forum.
Czy ocenzurowałaś mnie z faktów, które mają miejsce aby co.... czasem nie ubliżyć antychrystowi?...
Ocenzurowałam Cię nie z faktów, a z pomówień i nie interesuje mnie pod czyim adresem.
I proszę mnie nie oskarżać o antysemityzm... Wyjaśniłem w jednym z postów swój stosunek do żydów i do ludzi z innych ras... A jak ktoś nie chce zrozumieć to trudno ja na to wpływu nie mam.... Tak naprawdę antysemityzm nie istnieje...
.
Masz prawo wyjaśniać swoje stanowisko i pokazałeś nam, że potrafisz to robić bez używania inwektyw typu sataniści, mordercy itp. Wszytko można wytłumaczyć na spokojnie i bez nerwów.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

Nie uważam obecnego państwa Izrael że nim rządzi Jezus Chrystus. Nie ten Izrael i nie w tym świecie. Obecny Izrael nawet nie przyznaje się do Jezusa że jest nad nimi.
Łuk. 19:27
27. Ale tych nieprzyjaciół moich, którzy nie chcieli, bym ja królował nad nimi, przyprowadźcie tutaj i zabijcie ich na moich oczach.
(BW)

godziniarz
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2012, 12:13

Post autor: godziniarz »

JGS musisz uważać co piszesz bo Cie jeszcze zamkną w pudle :-D

patrząc z historycznego punktu widzenia to masz całkowitą rację. o tym że zabito 6 milionów żydów to już głoszono w 19 wieku bo potrzebowali biblijnego poparcia aby zawładnąć Palestyną. A potem mordowali i mordują Palestyńczyków jak psów kobiety, dzieci i wielu niewinnych ludzi.

Ale widzisz ludzie mają wyprane mózgi przez syjonistyczne media i nic na to nie poradzisz choć byś chciał. To jest tak trudne jak wytłumaczyć śj , że ich religia jest fałszywa - rzecz prawie nie możliwa.

P. S Mam nadzieję, że Pani Ania mnie nie wyrzuci z forum.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Lucyfer pisze:Nie uważam obecnego państwa Izrael że nim rządzi Jezus Chrystus. Nie ten Izrael i nie w tym świecie. Obecny Izrael nawet nie przyznaje się do Jezusa że jest nad nimi.
Łuk. 19:27
27. Ale tych nieprzyjaciół moich, którzy nie chcieli, bym ja królował nad nimi, przyprowadźcie tutaj i zabijcie ich na moich oczach.
(BW)
Zdzisławie w tej kwestii pełna zgoda
Izrael jako państwo nie ma nic wspólnego z Izraelem duchowym, opisanym w Biblii

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”