Między nami charyzmatykami

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

Anna01 pisze:
nesto pisze:O poddawaniu się woli pisałem w sensie autohipnozy..
Osoba oczekuje, że powinno to działać i działa.. tj. ktoś mdlał, to i ja zemdleję..
Ktoś się śmiał i ja będę się śmiał itp..

Dotykasz takiego kogoś, a on przeświadczony jest, że powinien upaść, bo przecież "musi" i wtedy upada.
Uważam, że mieszanie Ducha Świętego w jakieś omdlenia, napady śmiechu, wydawane dziwne odgłosy jest wręcz nie na miejscu :-?
Oddziaływanie Ducha Świętego wpływa na mądrość człowieka, zrozumienie, powagę, poczucie ogólnego spokoju i harmonii, na radość z życia z Bogiem w miłości.
Ludzie za wszelką cenę żądni są przeżycia czegoś mistycznego ...wyimaginowanego i jak widzę posuwają się już do skrajności, a granica jest cienka ..... wystarczy jeden mały krok, jęk, jedno omdlenie więcej i jesteśmy po ....drugiej stronie i już wtedy ... tylko egzorcysta :-)
... :mysli:
ja rozumiem, że ty tu opisujesz swoje odejście od chrześcijaństwa do deizmu :
"wystarczy jeden mały krok, jęk, jedno omdlenie więcej i jesteśmy po ....drugiej stronie i już wtedy ... tylko egzorcysta :-)"
- tylko z czego ty się cieszysz? :oops: :-? :roll:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

To już niedługo 2 lata jak narodziłem się na nowo z Ducha Świętego - to najlepsze 2 lata w moim życiu. Pod względem duchowym, postępujący trwały stan uświęcania się, wzrastania w wierze, w zbliżaniu się do Boga , ale i ludzi. Od kilku ludzi słyszałem wprost, że przez te 2 lata zmieniłem się bardzo na lepsze. Wzrosła moja wrażliwość na zło/grzech i razi mnie i boli jak ktoś przy mnie np. atakuje innego człowieka.
Piszę to jako takie króciutkie świadectwo, dla tych poszukujących, którzy być może się wahają, szukają.
A tym wszystkim, którzy chcieli by zobaczyć jak Odnowa Charyzmatyczna wygląda w KRK zapraszam do mnie do Inowrocławia na Kujawy, w maju. Była by okazja do spotkania, wypicia kawy, czy co tam lubicie :-D
Zapraszamy na I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej "Idźcie i czyńcie uczniów"!

Organizowane w szczególnym czasie łaski. Z jednej strony ogłoszony przez papieża Franciszka jubileusz Roku Miłosierdzia, a z drugiej strony 1050 rocznica Chrztu Polski.

Najpierw potrzebujemy wrócić do Miłosiernego Ojca, aby potem móc wypełnić misję czynienia uczniów.

I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej prowadzone będzie przez Ojców ENRIQUE PORCU i ANTONELLO CADEDDU.

To doskonały czas aby, doświadczyć łaski miłosierdzia, poczuć się ukochanym i bezcennym dzieckiem Boga, które zostało zaproszone do wielkich i pięknych DZIEŁ.

Chcemy przeżyć ten czas we wspólnocie ludzi, którzy mają pragnienie doświadczyć żywego Kościoła, Wspólnoty, która razem uwielbia, doświadcza łaski uzdrowienia, przebaczenia i miłości naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Wierzymy że owocem tego spotkania będzie wypełnienie ostatniego nakazu Jezusa „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha świętego. Uczcie je nakazywać wszystko, co wam przekazałem. O to Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28, 19-20), bo serca rozpalone mocą Ducha świetego będą kazały opowiadać o wielkiej łasce i miłości Boga.

Odbędzie się ono w Inowrocławiu w hali Widowiskowo-Sportowej Al. Niepodległości 4
(szczegóły w regulaminie)
trzeba się zapisać, koszt 50zł
http://www.forumewangelizacyjne.pl/
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Dezerter pisze: trzeba się zapisać, koszt 50zł
Za co ??? :lol:

( z regulaminu )
3. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
4. Organizatorzy nie zapewniają noclegów.
5. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą leków, wody do picia, parasola lub płaszcza przeciw deszczowego.
6. Uczestnik naruszający porządek może zostać usunięty przez służby porządkowe.
7. Osoby niepełnoletnie muszą uczestniczyć pod opieką osoby pełnoletniej.
8. Na całym terenie trwania Spotkania „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” obowiązuje zakaz spożywania używek (alkoholu, papierosów, narkotyków itp.).
9. Na całym terenie Spotkania „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.
10. Na całym terenie Spotkania „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” obowiązuje zakaz prowadzenia akcji reklamowych oraz agitacyjnych bez pisemnego zezwolenia organizatorów.
11. Przygotowany zostanie sektor dla osób niepełnosprawnych prosimy po przybyciu o zgłoszenie się do PUNKTU INFORMACYJNEGO
12. Na terenie Spotkania „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” obecni będą oznakowani wolontariusze. Wszelkie niepokojące sytuacje prosimy zgłaszać wolontariuszom.
13. Organizatorzy „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” nie gwarantują posiłków, prosimy o zaopatrzenie się we własnym zakresie.
14. Na terenie „I Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Gnieźnieńskiej” rozmieszczone będą stoiska, na których będzie można zakupić posiłek

Dezerter - a może byś tam wystąpił ze swoimi poglądami na temat antykoncepcji ? 8-)
Jak wrócisz cały i zdrowy, to uznam, że wszyscy zostali zewangelizowani :crazy:
Bo na razie przypomina mi to pogadankę J. Mengele na temat "Jak zdrowo się odżywiać w KL Auschwitz".
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

Bez śladu mózgu są niektórzy z nich ...
( Dezerter do Węża )

A kto poniesie koszty organizacji imprezy na 3500 osób?
- wynajem Hali Widowiskowo Sportowej, nagłośnienie, utrzymanie porządku w trakcie i po imprezie, koszty koncertu, materiały promocyjne, zapewnienie wyżywienia i zakwaterowanie prowadzącym i zespołowi, koszty ochrony, koszty karetki i ratowników medycznych

gdyby ciągłe trolowanie na tym forum nie wyżarło ci tego czego już nawet śladów nie masz to byś nie zadawał takich głupich pytań
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Dezerter pisze:Bez śladu mózgu są niektórzy z nich ...
( Dezerter do Węża )
Tak, wiem.
Wszyscy wiedzą.
Nie musisz co chwila informować o swej przypadłości :mrgreen:
O przeznaczenie 50 zł pytałem, bo nie jest napisane za co ta wpłata.
Mnie to nie przeszkadza, choć nie pamiętam, żeby pobieranie opłat od słuchaczy było praktykowane od początku. Wręcz odwrotnie, słuchacze dostawali chleb i ryby.
A ty wystąp na koniec z ewangelicznym przesłaniem o stosowaniu środków antykoncepcyjnych. Przekaż swą filozofię, mówiącą że jak się stosuje w celu uniknięcia, to wolno :lol:
Uwaga: nie biorę odpowiedzialności za efekty twojego wystąpienia. Gdyby tłum usposobiony ewangelicznie chciał cię zlinczować, to nie moja wina :-P
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

kodak27
Posty: 1235
Rejestracja: 16 kwie 2012, 18:55

Post autor: kodak27 »

Dezerter pisze: Była by okazja do spotkania, wypicia kawy, czy co tam lubicie
trzeba się zapisać, koszt 50zł
Jak na wypicie filiżanki kawy za pięć dych plus koszt biletu do ciebie tam i z powrotem a nie wiem ile dni to spotkanie u ciebie by trwało to dochodziłby jeszcze nocleg w Hotelu plus jakieś posiłki.., no to suma sumarum z pięciu dych musiałbym dokonać cudu przynajmniej do 1000 złociszy. Niestety nie mam takiej "cudotwórczej mocy" jak ty ;-) Więc wolę pozostać przy 'pięciu chlebach i dwóch rybach' :-> ;-)

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Wracając do tematu:
Przychód: 3500 osób x 50 zł = 175 000
Koszt wynajęcia sali na 2 dni to max. 8000 zł
http://osir.inowroclaw.pl/OSIR/index.ph ... o-sportowa
Załóżmy, że pozostałe koszty to drugie tyle, czyli też 8000 zł, no niech będzie że 12 000 zł.
Koszty razem: 20 000 zł.
Dochód: 175 000 - 20 000 = 155 000 zł
Nieźle, jak na 2 dni :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duch Święty”