Czy według 1 Kor. 13 dar prorokowania ustał?

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

Dlaczego swiadkowie kazdy temat musze naporowadzic do rozmow "trojcy" itd. :?: Naprawde nie potraficie trzymac sie jednego tematu, tylko caly czas zmieniac :?:

brat, jak dojdziesz do 14 rozdzialu (juz masz blisko) to zobaczysz, ze nie ustaly ani proroctwa ani jezyki :-) z reszta teraz jeszcze nie ma doskonalosci, najpierw przyjdzie Jezus po swoj kosciol, nastapi wielki ucisk, pozniej 1000 letnie krolestwo no i dopierow pozniej bedzie doskonalosc :-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

SUB
Posty: 561
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:25

Post autor: SUB »

Hardi A napiszesz nam, kiedy objawia się Twój dar mówienia językami? I czy zrozumienie ciebie odbywa się tylko przez tłumacza? Czy dar ten objawia się w ekstazie religijnej i wpadaniu w trans? Czy raczej swobodnie posługujesz się tym językiem by głosić innym nauki Pana, jak to było w dniu Pięćdziesiątnicy? Jakim/jakimi językami mówisz?

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

SUB pisze:Hardi A napiszesz nam, kiedy objawia się Twój dar mówienia językami? I czy zrozumienie ciebie odbywa się tylko przez tłumacza? Czy dar ten objawia się w ekstazie religijnej i wpadaniu w trans? Czy raczej swobodnie posługujesz się tym językiem by głosić innym nauki Pana, jak to było w dniu Pięćdziesiątnicy? Jakim/jakimi językami mówisz?
Odpowiedzialem Ci w tym temacie
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?p=99934#99934

ps. prosze. nie mieszajcie tematow...
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duch Święty”