Dary ducha

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Fedorowicz
Posty: 698
Rejestracja: 11 mar 2011, 7:50

Post autor: Fedorowicz »

Dymensja pisze: Mnie też pan zaciekawił. :-D Jako takiej nazwy nikt nie ma, spotykają się po domach lub jakaś sala. Najbardziej to do Czech zapraszam w Trzyńcu, lub Wola Piotrowa, Wisłoczek w Polsce.
W Woli Piotrowej to Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa.Czy zna pan tych Chrześcijan ?
Baruch Ata Haszem, Eloheinu melech haolam, szechechejanu, wekijemanu, wehigijanu lazeman hazeh.

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Fedorowicz pisze:
Dymensja pisze: Mnie też pan zaciekawił. :-D Jako takiej nazwy nikt nie ma, spotykają się po domach lub jakaś sala. Najbardziej to do Czech zapraszam w Trzyńcu, lub Wola Piotrowa, Wisłoczek w Polsce.
W Woli Piotrowej to Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa.Czy zna pan tych Chrześcijan ?

Żeby nie wprowadzać w błąd to napiszę tak jak każdy przezywa ''Branhamowcy'' A czy tobie to się podoba, czy nie to nie wnikam. Mnie już dawno jest wszystko jedno co kto myśli i robi.
Tych z Biblijnie wierzących to znam, pastora i starszych. Może na PW bo nie chcę zmieniać tematu o darach Ducha.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Mądrość darów Ducha

Post autor: radek »

Duch Święty oświetla to co potrzebuje oświetlenia na drodze ku życiu wiecznemu w oparciu o Prawo Boże. Duch Święty nie jest oparty na procedurze, bo nawet Bóg darzy Go zaufaniem

Zec 4:6 pau "(6) Wtedy powiedział mi: „Słowo PANA do Zorobabela jest takie: Nie przez moc ani przez siłę, lecz przez ducha mego to się stanie - mówi PAN Zastępów."

Duch nie osądza i nie potępia zachowania innych, lecz usprawiedliwia ucząc usprawiedliwiania i bycia przydatnym w oczach Boga

Mat 11:16-19 pau "(16) Do kogo przyrównam to pokolenie? Zachowuje się jak dzieci, które siedzą na placach i robią wymówki swoim rówieśnikom: (17) «Graliśmy wam, a nie tańczyliście, śpiewaliśmy pieśni żałobne, a nie okazaliście żałoby». (18) Przyszedł bowiem Jan; nie jadł i nie pił, a mówiono: «Opętał go demon». (19) Przyszedł Syn Człowieczy; je i pije, a mówią: «To żarłok i pijak, przyjaciel celników i grzeszników». A jednak o mądrości świadczą jej dzieła”."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duch Święty”