Pamiętniki znalezione w ossuarium.

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Otrzymałem kilka pytań i teraz na nie odpowiem:
1. Dlaczego do pracy przy tabliczkach używam gumofilców i kufajki ?
- Ponieważ tabliczki (zanim znalazły się w ossuarium) przebywały w miejscu pełnym zanieczyszczeń, prawdopodobnie w Stajence Betlejemskiej, więc niektóre są trochę upaprane.
2. Jakie są wymiary i masa tabliczek ?
- Zwykle 10x10x2 cm, masa 500 - 600 g. Zdarzają się trochę większe.
3. Czy rzeczywiście oprócz mnie nikt nie włada aramejsko-koptyjskim ?
- Aramejsko-koptyjskim włada kilka osób, ale nikt nie zna zapisu tego języka za pomocą hieroglifów luksorskich. Język ten może być zapisywany wieloma sposobami.
Mam ucznia w postaci księdza Tymoteusza Sz., ale ostatnio coś nie przychodzi na lekcje ...
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

BoaDusiciel pisze:2. Jakie są wymiary i masa tabliczek ?
- Zwykle 10x10x2 cm, masa 500 - 600 g. Zdarzają się trochę większe.
Ależ ja się lubię czepiać. Wężu, wysusz tabliczki wydobyte dzięki stajenkowej archeologii, a jeśli nadal będą znacznie cięższe niż glina (teraz jakieś półtora raza za ciężkie), to sprawdź czy tam na Bliskim Wschodzie nie wpychali do surowca odpadów z elektrowni atomowych. Bo wtedy lepiej zainwestować a ołowiane kalesony niż gumiaki.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Glina z okolic Sadzawki Siloe taka jest, Andżeliko :->
Poza tym dobrze robi na oczy i nie tylko.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Pamiętnik Miriam, tabliczka nr 5

8 szwat 3760

Abdes … mi gołębiem pocztowym SMS-a że nie wie czy przyjdzie … na dyskotekę. Prefekt Judei wprowadził … podwyższonej gotowości … wszystkich jednostkach … Przypuszczalnie szykuje się … akcja krzyżowania. W Jerozolimie są trzy miejsca … Abdes obsługuje … Golgota, koło dyskoteki.
Trudno, może … następnej … się spotkamy. Mogli by przenieść te ... dalej od dyskoteki, bo czasem muzyki ... słychać.
Andżela kupiła … do ciała, zrobiony z oliwy od panien roztropnych i gliny z sadzawki Siloe. Ta … jest bardzo ciężka i dobrze działa … biust. Skąd … ma ... denarów na taki … krem !?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Tak wyglądam podczas przerwy w pracy nad tabliczkami.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... ternde.jpg
I proszę już mnie nie męczyć o zdjęcia, bo nie :evil:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”