Świadkowie Jehowy kontra Radio Maryja

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Świadkowie Jehowy kontra Radio Maryja

Post autor: Hardi »

http://www.youtube.com/watch?v=vLdFl5Zb ... re=related

o co tej kobiecie chodziło :?: :crazy: ja nie znam ludzi, którzy nawet po trawie mieliby taką jazdę :mrgreen:
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Hardi, hahahahah "Ja ide ulicami i reklamuje RadioMaryja" :crazy:
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

święte donosicielstwo
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Fajna babcia, mało wie, ale bronic i reklamować będzie do upadłego. To jest humor tylko, ale podobnie postępują babcie moherowe z KrK

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

nike, ale to raczej jest "babcia moherowa z KRK" :-D
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Też tak myślę Hardii,ze to babcia, co nie ma co robić w domu już
Czasami to te babcie były nie zle w swoim życiu, a na stare lata aniołami się stają, ażeby okupić swoje winy hehehe..
Pracowałam na osiedlu kilka lat prowadziłam sklep wielobranżowy, znam obecne babcie, czasami lepiej jak siebie hehehe.
Jak kiedyś kłaniały mi się, żeby coś z pod lady dostać dla swoich dzieci, i siebie to teraz często spluwają jak idę.
Wtedy jak były w potrzebie to nie zwracały uwagi nawet,ze ja to nie katoliczka, a wszystkie dokładnie wiedziały hehe
A jeżeli chodzi o uczęszczanie ich do kościoła hehe to pożal się Boże. Żadna nie rwała się, w końcu to była jeszcze komuna. w partii byly.
Samo życie, samo życie Hardii. :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

nike, Przykre jest to życie oj przykre,ale co zrobić tylko żyć i się nie poddawać ;-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”