Kobiety nie powinny zbliżać się do ogórków i bananów

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Kobiety nie powinny zbliżać się do ogórków i bananów

Post autor: Hardi »

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/islamski-duchowny-kobiety-nie-powinny-zblizac-sie-,1,4961907,wiadomosc.html pisze:Jak podaje internetowy dziennik bikyamasr.com, pewien mieszkający w Europie islamski duchowny uznał, że należy zabronić kobietom zbliżania się do bananów i ogórków, ponieważ mogą prowokować grzeszne myśli.

Duchowny stwierdził, że kształt bananów i ogórków przypomina męskiego penisa. Jego zdaniem może to powodować, że kobiety będą częściej myśleć o seksie. Do listy "niebezpiecznych owoców i warzyw", niewłaściwych dla kobiet, szejk zaliczył także m.in. marchewkę i cukinię.

Jeśli kobieta lubi te produkty, to zdaniem imama warto, aby jakiś mężczyzna z jej rodziny podawał je jej pocięte na talerzu.

Zapytany o to jak "kontrolować" sytuacje, w których kobiety robią zakupy na targu i czy dotykanie warzyw w publicznym miejscu jest również złe, duchowny odpowiedział, że kwestia ta powinna być pozostawiona prywatnym relacjom między kobietą i Bogiem.
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

posty o nakrywaniu głowy zostały przeniesione do nowo założonego tematu "nakrywanie głowy podczas nabożeństwa"
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Lubie banany :-D a ten tekst jest wyjatkowo.........yyyyyyy niemądry ;-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Jakby nie patrzeć, jednak religie wszelkiego rodzaju to prawdziwa plaga i nieszczęście ludzi .
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”