wampiry

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Tzw. Kradzież energii...temat czysto okultystyczny działający na ludzi bez Łaski uświęcającej bo dobrych ludzi chroni osłona ochronna Ducha Św.
Złemu człowiekowi bardzo łatwo ją ukraść gdy ułaskawienie ma sił nieczystych...do czasu
To działa jak przekleństwo to co zabierane,i/lub dawane wraca spowrotem

Tematem okultystycznym jest czakram.Taka osoba ma otwarty czakram poprostu i wpływ energetyczny do którego przenikają siły nieczyste.
Przed tym właśnie chroni Łaska Uświęcająca bądzcie dobrzy a to nie zadziała.
Przeważnie takie osoby dostają nerwicy przy dobrych osobach.
Temat powszechnie znany w okultyzmie czesto w praktykach świadomej kradzieży takie osoby widzą postarzenie tych okradzionych osób przeważnie padają kradzieży ludzie wierzący w horoskopy,astrologie i inne balwochwalcze zabobony

To tak jakby naladowany akumulator laduje rozladowany akumulator,tak jak w realu.
Taka osoba nie posiada aury( źle to nazwane ale niech bedzie)

Takich osób nie trzeba się bać bo my w Łasce Uświęcającej mamy nieskończoną siłę życiową.

To jest poprostu skutkiem balwochwalstwa zagubionej wiary u takich ludzi.To taki lekki skutek zniewolenia przez demona.On przy takiej osobie żżera mu energie jakby a ten znowu kradnie innym jak wspomniany wczesniej rozladowany akumulator

Nigdy takiego przypadku niespotkacie u ludzi Pełnej Wiary w Boga Jezusa i Ducha Św

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Moja teściowa jest wampirem energetycznym.
Zawsze po spotkaniu z nią ( a nawet w trakcie spotkania ) czuję się energetycznie wyczerpany.
Nie wiem jak to pogodzić z faktem, że teściowa żyje w łasce uświęcającej i jest bardzo religijna.
Im starsza, tym bardziej religijna :animrumru:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Nie wiem jak to pogodzić z faktem, że teściowa żyje w łasce uświęcającej i jest bardzo religijna.
To proste, to co TY (lub ona sama) nazywasz 'łaską' jest niczym innym jak doładowaniem się twoją energią. Tylko, że ona mylnie to doładowanie interpretuje, że pochodzi od Boga. Może nawet nie wie, że czerpie tą energię z otaczających ją ludzi... :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Baju baju.. .. jak nawiązałem ludzi pełnej Wiary to nie dotyczy wogule.
Inny wymiar duchowy a nie materialny...a Twoja tesciowa nie wierzy czasem w Boga i zabobony (bożki tj.sily demoniczne)?
<<Nie można dwóm Panom służyć jednego bedziesz kochac a drugiego nienawidzieć'' >>wystarczy zrozumiec
Np. pokroju horoskopow, hipnoz, wrozek czy czasem wrona jak zakracze to to i to...tam jest mielenie dzielenie i odbieranie .tam jest motór ktoóry to mieli wszyscy bioenergoterapeuci są zamieszani i oni umierają od tego podwojnie cierpiąc oczywiscie nieodrazu bo mają ulaskawienie demona gdy zyją dla niego oddalajac od Boga a tych uzdrowionych świadomie przez bioenergoterapeute przechodzi ból z innej czescj ciala na inna ..itp.itd duzo mozna gadac sami zobaczcie znaki czasu..




Szczeście to jest ,,pokrój daru Ducha Św'' jedyna rzecz która się mnoży gdy się ją dzieli.
Demon zalazł na to swoj złoty środek i wpływ ,,zazdrość bliźniemu''
Bo dobrych ludzi cieszy bardziej dawanie niż branie''
To taka cząstka Boża u ludzi
Ostatnio zmieniony 23 lis 2016, 20:41 przez karol210, łącznie zmieniany 1 raz.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

karol210 pisze:Baju baju.. .. jak nawiązałem ludzi pełnej Wiary to nie dotyczy wogule.
Inny wymiar duchowy a nie materialny...a Twoja tesciowa nie wierzy czasem w Boga i zabobony (bożki tj.sily demoniczne)?
<<Nie można dwóm Panom służyć jednego bedziesz kochac a drugiego nienawidzieć'' >>wystarczy zrozumiec
Np. pokroju horoskopow, hipnoz, wrozek czy czasem wrona jak zakracze to to i to...tam jest mielenie dzielenie i odbieranie .tam jest motór ktoóry to mieli wszyscy bioenergoterapeuci są zamieszani i oni umierają od tego podwojnie cierpiąc oczywiscie nieodrazu bo mają ulaskawienie demona gdy zyją dla niego oddalajac od Boga a ..itp.

Szczeście to jest ,,pokrój daru Ducha Św'' jedyna rzecz która się mnoży gdy się ją dzieli.
Demon zalazł na to swoj złoty środek i wpływ ,,zazdrość bliźniemu''
Bo dobrych ludzi cieszy bardziej dawanie niż branie''
To taka cząstka Boża u ludzi
Nie nazywaj mnie wogulem i nieodrazem, bo w ogóle nie wiem co to wogul i nieodraz, i czuję się niekomfortowo z powodu tej niewiedzy. Oczywiście nie od razu, po paru minutach :-/
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”