wampiry

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

wampiry

Post autor: Hardi »

Nicolas Cage jest wampirem bo nie umiera? :mrgreen:

Obrazek

zdjęcia z 1870 roku a obok wklejka obecnej fotki Nicolasa :-P

podobna sytuacja jest z John Travolta, fotka z 1860 i obecna:

Obrazek

te fotki to żadna mistyfikacja, jest potwierdzenie ich autentyczności, były do nabycia na ebay.com
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Widac,że to nie Nicholas :-) z prostej przyczyny bo małżowina uszna jest zupełnie Inna,Hardi jako osoba,która pracuje w medycynie powinien wiedzieć,że nie ma ludzi o dwóch takich samych Uszkach :lol: Nichalas ma przystającą małżowinę górną a pan na fotografii raczej nie bardzo hehe

Travolta to może i wampir,bo tam z 1860 ma za długie włosy :-D by poznać go po uszach hehe
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Gdyby głupota miała skrzydła, to by fruwała jak gołębica. :aniolek:

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

Małżowina uszna jest zupełnie inna bo zrobił sobie operację plastyczną :mrgreen: a tak poważnie to Nicholas ma bardziej pociągłą twarz od tego gościa z 1870, ten gość za to miał ewidentnie złamana nos i źle mu się zrósł, ale trzeba przyznać, że podobieństwo jest dość spore, po prostu są to sobowtóry i tyle, nic więcej, tekst z wampirami to dla zabawy, dlatego też umieściłem to w dziale humor, a nie teorie spiskowe :lol:
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

Wpadłem na ten temat bo myślałem że tu omawia się tych co piją rzeczywistą krew i jedzą rzeczywiste ciało Chrystusa a tu o czym innym.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

to już nie tylko wampiryzm, ale i kanibalizm 8-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Są też wampiry energetyczne .... wysysają z człowieka całą energię. Po spotkaniu z takim człowiekiem czujemy się dosłownie wyczerpani, przybici i boli nas głowa. Mam taką jedną znajomą. Jak się domyślacie, rzadko się z nią spotykam, a nawet rzadko rozmawiam przez telefon.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

są też wampiry portfelowe, wysysają z człowieka cała kasę np. na nowe buty bo te 47837 par to za mało :-P
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Parmenides
Posty: 2011
Rejestracja: 10 sie 2011, 14:53
Kontakt:

Post autor: Parmenides »

Anna01 pisze:Są też wampiry energetyczne
Potwierdzam. Są. Ale są też sposoby obrony przed nimi (niebiblijne). :-P

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Parmenides pisze:
Anna01 pisze:Są też wampiry energetyczne
Potwierdzam. Są. Ale są też sposoby obrony przed nimi (niebiblijne). :-P
Podaj ten sposób, może będę mogła znajomą odwiedzać częściej. :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Parmenides
Posty: 2011
Rejestracja: 10 sie 2011, 14:53
Kontakt:

Post autor: Parmenides »

Anna01 pisze:Podaj ten sposób, może będę mogła znajomą odwiedzać częściej.
Mogę podać, ale wyłącznie na PW. Kto zainteresowany, proszę dać znać.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Hardi pisze:są też wampiry portfelowe, wysysają z człowieka cała kasę np. na nowe buty bo te 47837 par to za mało :-P
Hardi, nie wyobrażasz sobie jak szybko buty wychodzą z mody ! Te które były modne miesiąc wcześniej już można właściwie wyrzucić, więc nie marudź i płać.
Dobrze piszę proszę Pani ???
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

Anna01 pisze:
Parmenides pisze:
Anna01 pisze:Są też wampiry energetyczne
Potwierdzam. Są. Ale są też sposoby obrony przed nimi (niebiblijne). :-P
Podaj ten sposób, może będę mogła znajomą odwiedzać częściej. :-)
wampiry nie lubią czosnku, więc zjedz może całą główkę i chuchnij tej wampirzycy prosto w twarz gdy przyjdzie następnym razem :crazy:
Anna01 pisze:
Hardi pisze:są też wampiry portfelowe, wysysają z człowieka cała kasę np. na nowe buty bo te 47837 par to za mało :-P
Hardi, nie wyobrażasz sobie jak szybko buty wychodzą z mody ! Te które były modne miesiąc wcześniej już można właściwie wyrzucić, więc nie marudź i płać.
Dobrze piszę proszę Pani ???
najlepsze jest to, że ja mam więcej par butów od żony, a nie kupiłem ani jednej... wracam do domu i słyszę: była promocja i kupiłam ci nowe buty, przymierz czy są dobre bo jak nie to wymienimy
dopiero jest początek lutego, a ja już w tym roku obłowiłem się w 4 nowe pary :shock:
ale ja z moją żonką nie mam źle, nie jest portfelowym wampirem, jednak z opowiadań kolegów wnioskuję, że są takie i ich nie brakuje :mrgreen:
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Hardi pisze: najlepsze jest to, że ja mam więcej par butów od żony, a nie kupiłem ani jednej... wracam do domu i słyszę: była promocja i kupiłam ci nowe buty, przymierz czy są dobre bo jak nie to wymienimy
dopiero jest początek lutego, a ja już w tym roku obłowiłem się w 4 nowe pary :shock:
ale ja z moją żonką nie mam źle, nie jest portfelowym wampirem, jednak z opowiadań kolegów wnioskuję, że są takie i ich nie brakuje :mrgreen:
Hardi, to nie promocja tylko wyprzedaż starych modeli :roll:
Ja też tak kupuje dla mojego męża i w ten sposób zaoszczędzam na modne buty dla siebie.
Już lubię Twoją żonę :-D
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
IgaeM
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2016, 20:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: IgaeM »

Anna01 pisze:Są też wampiry energetyczne .... wysysają z człowieka całą energię. Po spotkaniu z takim człowiekiem czujemy się dosłownie wyczerpani, przybici i boli nas głowa. Mam taką jedną znajomą. Jak się domyślacie, rzadko się z nią spotykam, a nawet rzadko rozmawiam przez telefon.
Oj tak, to prawda. Są takie osoby, można je często spotkać w naszym otoczeniu. Ja niestety również mam blisko siebie taką osobę, z którą trudno jest mi się rozstać, jednak rzeczywiście czuję, że ona pobiera energię, którą posiadam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”