humor polityczny

Dowcipy, śmieszne sytuacje, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Hava

humor polityczny

Post autor: Hava »

Obrazek

Barnaba

Post autor: Barnaba »

Tzw. malarstwo familijne, tak? :xoczko:

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Totalna abstrakcja hehe :-D
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Hava

Post autor: Hava »

Barnaba pisze:Tzw. malarstwo familijne, tak? :xoczko:
Zobacz, jak sie cieszy kotek-palikotek , a mama tusku, ze swoim tajemniczym uśmiechem, pieści delikatną dłonią swego ukochanego gronostaja :oops:
Sielanka rodzinna ;-)

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

bartek212701 pisze:Totalna abstrakcja hehe
Raczej czysty naturalizm :) Z jednej pupy wyszło, jak to się nieładnie mówi i w jedną trąbkę pierdzą w Sejmie. Jednym głosem w sprawie wieku emerytalnego, jednym głosem w sprawie in vitro, jednym głosem, jednym głosem. Rysunek wyjątkowo trafiony :)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Lubię politykę bo sprowadza mnie na ziemię.... świetne!
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Obrazek Kim Ir Kaczyński hehe a tu jeszcze lepsze Obrazek :mrgreen:

Tu za to padłem bardzo to trafne :lol:
Obrazek
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Tu za to padłem bardzo to trafne :lol:
Świadczy to poziomie intelektualnym kawiorowej lewicy, której jesteś, wg. mojej wiedzy. zagorzałym fanem. Zdjęcie to przedstawia profesora prawa Lecha Kaczyńskiego, więc trudno by miał za życia pusto w głowie. Poza tym nabijanie się ze zmarłych w naszej kulturze uchodzi za przejaw prostactwa.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

meritus pisze: Poza tym nabijanie się ze zmarłych w naszej kulturze uchodzi za przejaw prostactwa.
To już u Was mówi się że zmarł, a nie "złożył ofiarę"?

Ale fakt. O zmarłym albo dobrze, albo nic.
Więc okryjmy zasłoną milczenia jego prezydenturę! :animrumru:

Hava

Post autor: Hava »

Bartus chciał dobrze, a wyszło ... jak zwykle :usmieszek:

Faktycznie, lepiej tych co "zasnęli" zostawić w spokoju. Niech sobie jeszcze troszkę pokimają.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Hava, Ja nie wiedziałem,że to Lech ale jakby nie było to meritus z innych zmarłych kpić potrafi. Ja myślałem,że to Jarosław,przepraszam
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Heva pisze:chciał dobrze
Mt 5:22
A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: Bezbożniku, podlega karze piekła ognistego.


RAKA - tłumaczy się dosłownie "pusta głowo"
Nie chciał dobrze... chrześcijanin, za którego się uważa, nigdy by tak nie obrażał kogokolwiek, zwłaszcza umarłych i tym, którym należy się cześć.

1 Ptr 2:17
Wszystkich szanujcie, braci miłujcie, Boga się bójcie, czcijcie króla!


"Jarek jest gupi!" - "Ha, ha, ha" - taki żenujący humor może bawić najwyżej w przedszkolu albo na zjeździe młodych socjaldemokratów.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

meritus pisze:Nie chciał dobrze... chrześcijanin, za którego się uważa, nigdy by tak nie obrażał kogokolwiek, zwłaszcza umarłych i tym, którym należy się cześć.
Dlaczego więc obrażasz Russella ? :-) umarłych nie nalezy obrażąć w myśl Twoich słów [czyli nie jesteś chrześcijaninem,którym się mienisz tak]o tej czci nie wspomne bo nie wiem za co.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

meritus
Posty: 4308
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: meritus »

Dlaczego więc obrażasz Russella ?
Ja? Kiedy? Ja nawet mam wątpliwości jak to nazwisko zapisać, podobnie jak Rudegoforda.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

meritus pisze:Ja? Kiedy? Ja nawet mam wątpliwości jak to nazwisko zapisać, podobnie jak Rudegoforda.
:-) dobrze,że umiesz Ratzingera pozdrowienia
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”