Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Jeśli chcesz się podzielić jakąś rzeczą, szukasz pomocy, czy masz jakieś inne ogłoszenie, daj znać :-) Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Jak ci się coś nie podoba to tam nie idziesz, proste. Jak już mówiłam, Jezus nie przychodzi do wszystkich. Ja robiłam jeszcze Naturopate ale zrezygnowałam, prowadzili szkołę niechrześcijanie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Milala »

Queza pisze:
27 sie 2022, 17:55
Jak ci się coś nie podoba to tam nie idziesz, proste. Jak już mówiłam, Jezus nie przychodzi do wszystkich. Ja robiłam jeszcze Naturopate ale zrezygnowałam, prowadzili szkołę niechrześcijanie.
Taka mądra jesteś, że hoho. Jak się nie podoba :shock: :-/ Do mnie kiedyś pewien dyrektor tak powiedział, kiedy go ostrzegłam przed jego ryzykownym przedsięwzięciem, które było szkodliwe dla pracowników. Zwolnij się, jak ci się nie podoba. Ja się nie zwolniłam, ale on wkrótce został zwolniony.
Z troski napisałam ci poprzedni post.
Jezus nie przychodzi do wszystkich? Doprawdy? Pismo mówi coś innego. Przyjdźcie do mnie wszyscy, ale nic nie mówi, że On przyjdzie do Quezy jako szaman.
Ostatnie zdanie twoje jest zadziwiające :-D
Neuropaty (cokolwiek to znaczy) nie robiłaś, bo niechrześcijanie prowadzili, a 2 letnie kursy szamanizmu prowadzili chrześcijanie?! :aaa:
Czy aby na pewno :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

A ty taka mądra a nie wiesz kto to jest Naturopata? 😄 Jakoś mnie twoje rady nie przekonują mądra 😄.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Otwieram gabinet dla dzieci - zapraszam

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
27 sie 2022, 11:28
Jak widzę, to Królestwo Boże do Ciebie jeszcze nie przyszło :)
Do mnie przyszło :-D tylko do was nie przyszło. :-P
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”