Pytam, bo nie wiem

Jeśli chcesz się podzielić jakąś rzeczą, szukasz pomocy, czy masz jakieś inne ogłoszenie, daj znać :-) Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Pytam, bo nie wiem

Post autor: Bobo »

Uwierzcie, nic nie jest takie proste jak się wydaje 😉
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6318
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Pytam, bo nie wiem

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
26 kwie 2023, 20:57
Uwierzcie, nic nie jest takie proste jak się wydaje 😉
Anioł Cię nawiedził? Czy miałeś wizję?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Pytam, bo nie wiem

Post autor: booris »

Jezeli uzywasz klawiatury tylko do pisania,to kup cos taniego tak,zeby nie bylo szkoda wyrzucic jak sie zepsuje. ;-) Tak w ogole to polecalbym jakis zestaw bezprzewodowy,bo uzywanie lapkowego pada jako myszy to dla mnie masakra.Chyba ze mysz juz masz...
A z tym psuciem sie to zart.Na mojej,byle jakiej,litery na klawiszach sie powycieraly,a dalej dziala.Jak nie dziala,to znaczy ze trzeba baterie zmienic-tak srednio raz na rok.W myszy troche czesciej,ale to dlatego ze dosc intensywnie jej uzywam.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Pytam, bo nie wiem

Post autor: booris »

Bobo pisze:
26 kwie 2023, 20:57
Uwierzcie, nic nie jest takie proste jak się wydaje 😉
Jest znacznie prostsze niz wydaje sie Tobie.Zwlaszcza w przypadku podlaczenia klawiatury do kompa. ;-)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Pytam, bo nie wiem

Post autor: wuka »

booris pisze:
26 kwie 2023, 21:29
Jezeli uzywasz klawiatury tylko do pisania,to kup cos taniego tak,zeby nie bylo szkoda wyrzucic jak sie zepsuje. ;-) Tak w ogole to polecalbym jakis zestaw bezprzewodowy,bo uzywanie lapkowego pada jako myszy to dla mnie masakra.Chyba ze mysz juz masz...
A z tym psuciem sie to zart.Na mojej,byle jakiej,litery na klawiszach sie powycieraly,a dalej dziala.Jak nie dziala,to znaczy ze trzeba baterie zmienic-tak srednio raz na rok.W myszy troche czesciej,ale to dlatego ze dosc intensywnie jej uzywam.
Znalazłam u syna jakąś starą i podupadłą. Podłączyłam i DZIAŁA!! :hehe:
Kochane Chłopaki - dziękuję za pomoc, porady. No jestem cała w skowronkach :sniezek:
Kwiatki w podzięce. :fiolki: :fiolki:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”