ŻYCZENIA URODZINOWE

Jeśli chcesz się podzielić jakąś rzeczą, szukasz pomocy, czy masz jakieś inne ogłoszenie, daj znać :-) Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

:fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :smok: :smok: :smok: :usta: :usta: :usta: :serce: :serce: Anno01 Nasza kochana administratorko- rośnij duża, zdrowa i piękna :-P nie pij dziś za dużo, bo posterunek otwarty. Życzę Ci pociechy z Twoich dzieci i oparcia w nich na lata emerytalne, kiedy to będziesz musiała na forum za te kilkadziesiąt lat sprawować jeszcze bardziej rygorystyczne rządy ! Zdrówka Aniu :-) :serce: :serce: :usta: :usta: :usta: :smok: :smok: :smok: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki:
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

jfs300

Post autor: jfs300 »

Wszystkiego najjj i duzo mądrości a jak najmniej złego mentala i emocji przy rządzeniu forum i nie tylko :))
Takze cierpliwości do niektorych użytkownikow:PP
Oraz obfitych łask Bożych
życzy - jfs:) :fiolki:

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

Anno01, oby Ci się :-D

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Anno01, życzę Ci zdrowia, miłości i mądrości według słowa Bożego.

Bogu dziękuję ,że jesteś !!!

Pozdrawiam Listek :xcalus: :xcalus: :xcalus:
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Aniu kochana masz urodzinki dzisiaj? wiec wszystkiego co najlepsze tobie życzę.
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ANIA NAM, JESZCZE RAZ I JESZCZE RAZ :xcalus: :xcalus: :xcalus: :fiolki: :fiolki: :smok: :smok: :smok: :fiolki:

Żyd

Post autor: Żyd »

A co to za impreska?
Ani czy Iwonki z tymi urodzinami bo nie kumam :-D
Zresztą czy ja komu kiedy źle życzyłem ?
:-D
Nike tylko stu lat życzysz... no no ja bym dał więcej ;-)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Nike tylko stu lat życzysz... no no ja bym dał więcej ;-)
Masz rację heheh podwyższam o następne 100 latek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Anna ma urodzinki? Sto lat Aniu! Dużo zdrówka i miłości. Wielu łask bożych. :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki: :fiolki:
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM SERDECZNIE ZA ŻYCZENIA.
Jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :-D
Mam wspaniałą rodzinę (synowie sami wyprawili mi urodziny - nie spodziewałam się imprezy :-D ) i mam Was - moją forumową rodzinę. :-D :xcalus:
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Cieszymy się razem z Tobą Aniu :-) Masz niezłych zuchów ! :-D
Gratulacje Aniu
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”