KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: radek »

wuka pisze:
11 paź 2020, 12:54
Poza tym należy wiedzieć, że żadna szczepionka nie daje gwarancji ochrony. Faktem jest, że szczepione dzieci i dorośli itak chorują na te choroby przeciwko którym zostali zaszczepioeni.
Sens jaki tego jest ? Bo już się gubię.
Szczepienie przeciw coraz to nowym chorobom, podczas gdy jednocześnie zatruwa się powietrze i wodę i robi się inne niemoralne antyżyciowe rzeczy jest ze strony rządzących niekonsekwentne. Najpierw niech zajmą się ekologią i poprawnymi relacjami międzyludzkimi, gdy to będzie doprowadzone do perfekcji, wtedy będą kompetentni by ewentualnie delikatnie doradzić ludziom np. w sprawie szczepień

Mat 7:3-5 EIB "Dlaczego widzisz drzazgę w oku swojego brata, a belki we własnym nie dostrzegasz? (4) Albo jak możesz powiedzieć swemu bratu: Pozwól, że wyjmę drzazgę z twego oka, gdy belka tkwi w twoim własnym? (5) Obłudniku, usuń najpierw belkę z własnego oka, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć drzazgę z oka swego brata."
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."

rol23

Post autor: rol23 »

radek pisze:
11 paź 2020, 12:07
Odnośnie wirusa, czy orientujecie się, żeby gdzieś prowadzono badania na roślinach, wydających jadalne owoce, związane z dawkowaniem im tego wirusa i ocenianiem zaistniałych reakcji, np. jakie substancje powstaną w zaistniałych reakcjach?

Ap 22:2 EIB "Na środku ulicy miasta i po obu brzegach rzeki rosło drzewo życia. Wydawało ono dwanaście owoców. Rodziło owoc każdego miesiąca, a jego liście miały moc uzdrawiania narodów."
U mnie w najbliższej rodzinie dwie osoby zainfekowane. Jedna w średnim wieku, druga bardzo stara i schorowana. Od kilku dni leczę ich osobiście metodami naturalnymi, w tym równiez róznymi roślinami. Na razie choroba ma przebieg podobny do zwykłej grypy, może nawet łagodniejszy, bo gorączka maksymalnie 38 stopni. Zobaczymy jak będzie dalej.
Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli (J 8,32 )

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

rol23 pisze:
11 paź 2020, 17:50
radek pisze:
Odnośnie wirusa, czy orientujecie się, żeby gdzieś prowadzono badania na roślinach, wydających jadalne owoce, związane z dawkowaniem im tego wirusa i ocenianiem zaistniałych reakcji, np. jakie substancje powstaną w zaistniałych reakcjach?

Ap 22:2 EIB "Na środku ulicy miasta i po obu brzegach rzeki rosło drzewo życia. Wydawało ono dwanaście owoców. Rodziło owoc każdego miesiąca, a jego liście miały moc uzdrawiania narodów."
U mnie w najbliższej rodzinie dwie osoby zainfekowane. Jedna w średnim wieku, druga bardzo stara i schorowana. Od kilku dni leczę ich osobiście metodami naturalnymi, w tym równiez róznymi roślinami. Na razie choroba ma przebieg podobny do zwykłej grypy, może nawet łagodniejszy, bo gorączka maksymalnie 38 stopni. Zobaczymy jak będzie dalej.
Biblijnym uniwersalnym lekarstwem jest światłość, więc coś ze słońcem i witaminą D, czy wapniem musi być. Ciekaw jestem jakie reakcje zachodzą w różnych roślinach światłolubnych po skonfrontowaniu ich z wirusem, być może udało by się tak stworzyć antidotum

wuka

Post autor: wuka »

https://www.bitchute.com/video/fug8rJ2Z5rMi/
PLANDEMIA - INDOKTORNACJA (INDOKTRYNACJA) 2020 - LEKTOR PL
Poczucie obowiązku zmusiło mnie do upublicznienia tego filmu.
OSZOŁOMOM religijnym - NIE!
"Świat jest zbudowany z uczuć, doświadczeń i wspomnień"
Schrodinger "Who is life"

Awatar użytkownika
Krystian

Post autor: Krystian »

radek pisze:
11 paź 2020, 19:00
rol23 pisze:
11 paź 2020, 17:50
radek pisze:

Biblijnym uniwersalnym lekarstwem jest światłość, więc coś ze słońcem i witaminą D, czy wapniem musi być. Ciekaw jestem jakie reakcje zachodzą w różnych roślinach światłolubnych po skonfrontowaniu ich z wirusem, być może udało by się tak stworzyć antidotum
Za dużo słońca to udar i nowotwór zwany czerniakiem.
Natomiast światłość do Ciebie, jeszcze nie przyszła, skoro Biblię z Koranem zrównujesz.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

Nie patrząc na intencję z jaką do mnie piszesz, lub pisząc w złej intencji narażasz się na zgubienie się w gąszczu swoich słów, bo piszesz, że
Krystian pisze:
12 paź 2020, 14:41
światłość do Ciebie, jeszcze nie przyszła, skoro Biblię z Koranem zrównujesz.
A przecież sam piszesz, iż
Krystian pisze:
Przeczytaj proszę uważnie poniższy wers

J 3:19-21 EIB "Oto na czym polega sąd: Światło przyszło na świat, lecz ludzie wybrali ciemność, gdyż ich postępki były złe. (20) Ten bowiem, kto postępuje nieuczciwie, nie lubi światła i z obawy przed wykryciem nawet nie zbliża się do niego. (21) Kto jednak postępuje zgodnie z prawdą, nie boi się światła; chce on, aby stało się jasne, że to, co czyni, wypływa z szacunku dla Boga."

Dodać trzeba, że nie jest pewne czy ów wirus nie działa na płaszczyznę psychiczną

wuka

radek pisze:
12 paź 2020, 22:00
Nie patrząc na intencję z jaką do mnie piszesz, lub pisząc w złej intencji narażasz się na zgubienie się w gąszczu swoich słów, bo piszesz, że
Krystian pisze:
światłość do Ciebie, jeszcze nie przyszła, skoro Biblię z Koranem zrównujesz.
A przecież sam piszesz, iż
Krystian pisze:
Przeczytaj proszę uważnie poniższy wers

J 3:19-21 EIB "Oto na czym polega sąd: Światło przyszło na świat, lecz ludzie wybrali ciemność, gdyż ich postępki były złe. (20) Ten bowiem, kto postępuje nieuczciwie, nie lubi światła i z obawy przed wykryciem nawet nie zbliża się do niego. (21) Kto jednak postępuje zgodnie z prawdą, nie boi się światła; chce on, aby stało się jasne, że to, co czyni, wypływa z szacunku dla Boga."

Dodać trzeba, że nie jest pewne czy ów wirus nie działa na płaszczyznę psychiczną
Radek, masz mój wielki szacunek. Jesteś jedną z niewielu osób na forum, która ma tak trafne, celne spojrzenie na wiele spraw.
:fiolki: Podziwiam cię.

Awatar użytkownika
radek
Kontakt:

wuka pisze:
12 paź 2020, 22:23
Radek, masz mój wielki szacunek. Jesteś jedną z niewielu osób na forum, która ma tak trafne, celne spojrzenie na wiele spraw.
:fiolki: Podziwiam cię.
Dla takich słów warto żyć, inne rzeczy w świecie nie są aż tak wartościowe

Awatar użytkownika
RN

Post autor: RN »

''A JEDNAK CZIPOWANIE'' to tytuł filmiku, do którego link umieszczam poniżej.

Z filmiku dowiemy sie;
1. W Polsce stosowane są trzy typy testów na covid na które wyłączność ma jedna firma, ta sama, która wdraża w Polsce produkcje czipów biometrycznych.
2. Zaangażowany jest w to kapitał USA.

https://www.cda.pl/video/5952893f5
JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ, CO BY OPOWIEŚCI BIBLIJNE POGODZIŁ

wuka

RN pisze:
18 paź 2020, 14:23
''A JEDNAK CZIPOWANIE'' to tytuł filmiku, do którego link umieszczam poniżej.

Z filmiku dowiemy sie;
1. W Polsce stosowane są trzy typy testów na covid na które wyłączność ma jedna firma, ta sama, która wdraża w Polsce produkcje czipów biometrycznych.
2. Zaangażowany jest w to kapitał USA.

https://www.cda.pl/video/5952893f5
Masakra. Nie-do-wiary! A tak obśmiewano ludzi mówiących o tym od dawna. Dosłownie, jak bydło nas traktują.
Koraliki rozdane, teraz czas odzyskać koszty poniesione na wyprodukowanie koralików :bardzo_smutny:

Henryk

Post autor: Henryk »

Z przykrością informuję, że w Domu Spokojnej Starości BETANIA w Miechowie, będący w gestii Badaczy Pisma Świętego rozgościł się wirus COVID.
Zmarło dotychczas, pomimo najlepszej opieki (respirator, etc) co najmniej 10 osób.
Kilkanaście osób personelu jest na kwarantannie z powodu wirusa...

Wirus to nie żarty ani spisek!
On jest i zbiera żniwo.

wuka

Ja chcę was ostrzec przed oszustami, którzy już złapali wiatr w żagle. Dzwonią do kogoś i przedstawiają się jako sanepid. Mówią, że od następnego dnia (nastepnego po tym, gdy dzwonią, najczęściej wieczorem) jesteś objęty/a kwarantanną, bo ktoś tam (np. w szkole twojego dziecka, w twojej pracy itp.) ma covid. Pytają o numer pesel, aby potwierdzić twoją tożsamość, że właściwej osobie podali do wykonania to polecenie z rzekomego sanepidu.
Jeśli np.masz wątpliwości i chcesz na piśmie decyzję, to informują, że otrzymasz ją po skończonej kwarantannie.
Nie wiem na ile są to wiadomości sprawdzone, ale takie głosy się pojawiają, że ludzie otrzymali takie telefony. Tu chodzi wyłącznie o wyłudzenie danych.
Uważajcie więc. Lepiej na zimne...itd. Można potem czyjeś kredyty mieć do spłaty lub...? Nie wiem, ja się nie znam.

wuka

Henryk pisze:
18 paź 2020, 18:37
Z przykrością informuję, że w Domu Spokojnej Starości BETANIA w Miechowie, będący w gestii Badaczy Pisma Świętego rozgościł się wirus COVID.
Zmarło dotychczas, pomimo najlepszej opieki (respirator, etc) co najmniej 10 osób.
Kilkanaście osób personelu jest na kwarantannie z powodu wirusa...

Wirus to nie żarty ani spisek!
On jest i zbiera żniwo.
To przykre, ale...
W DSS zazwyczaj są ludzie STARZY. Może uściślisz te straszne dane i podasz w jakim wieku były osoby zmarłe i ile chorób nosiły w sobie.
Kilka dni temu u nas trabili, że zmarł, oczywiście na covid, 31 letni nauczyciel. w moim województwie. Rozpisywali się o tym itd. Wreszcie dyrektorka szkoły w której rzekomo pracował podała do wiadomości, że nauczycielem od dawna nie był, że tam od lat nie pracuje, a chorował na cukrzycę i nowotwór. Rodzina zmarłego także wydała w tej sprawie oświadczenie. Z człowieka zrobiono reklamę choroby. Jest to obrzydliwe.

Henryk

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
18 paź 2020, 19:05
To przykre, ale...
W DSS zazwyczaj są ludzie STARZY. Może uściślisz te straszne dane i podasz w jakim wieku były osoby zmarłe i ile chorób nosiły w sobie.
Znam w przybliżeniu wiek jedynie naszych Braci, jednak nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.
Są tam nie tylko Badacze...
Oczywiście w takich domach nie przebywają zdrowe osoby.
Zwykłe zapalenie płuc w takim wieku także często kończy się śmiercią.
Nie pomoże podawanie tlenu, respirator nie mówiąc o antybiotykach. Na Covid nie ma na razie leku.
Wirus z całą pewnością przyśpiesza to, co i tak nieuchronne.

https://dziennikpolski24.pl/miechow-kor ... 1-15229690

wuka

Henryk pisze:
18 paź 2020, 19:21
wuka pisze:
18 paź 2020, 19:05
To przykre, ale...
Znam w przybliżeniu wiek jedynie naszych Braci, jednak nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.
Są tam nie tylko Badacze...
Oczywiście w takich domach nie przebywają zdrowe osoby.
Zwykłe zapalenie płuc w takim wieku także często kończy się śmiercią.
Nie pomoże podawanie tlenu, respirator nie mówiąc o antybiotykach. Na Covid nie ma na razie leku.
Wirus z całą pewnością przyśpiesza to, co i tak nieuchronne.

https://dziennikpolski24.pl/miechow-kor ... 1-15229690
Fakt. Bardzo mocno są narażone takie skupiska ludzi. W tej wiosennej fali zachorowań u nas (mam na myśli województwo kuj.-pom. wśród zakonnic pojawiła się choroba i też zebrała żniwo. Niedawno jakiś Dom Pom.Społ. też miał problemy.
W świetle tego nie wiem, dlaczego nie zamknęli szkół? A właściwie się domyślam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”