COVID - 19 !!!!!!!

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: Bobo, kansyheniek, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ


Awatar użytkownika
booris
Posty: 3639
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: COVID - 19 !!!!!!!

Post autor: booris »

W linku jest tylko informacja,ze "japonscy lekarze donosza".To nazywasz potwierdzeniem? W 5 minut mozna spreparowac podobna informacje,ze "amerykanscy uczeni donosza iz to co donosza japonscy lekarze to nieprawda".

pprawda
Posty: 941
Rejestracja: 07 cze 2012, 13:10
Kontakt:

Re: COVID - 19 !!!!!!!

Post autor: pprawda »

Niemieckie dane ubezpieczeniowe pokazują, że każdego dnia, nagle i nieoczekiwanie umiera 88 w pełni zaszczepionych osób .......

https://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tec ... 1259564428

wuka
Posty: 8804
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: COVID - 19 !!!!!!!

Post autor: wuka »

Wariactwo nadal trwa.
WHO wciąż bredzi o trwającym „kryzysie COVID-19”
cyt,:'Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) dalej bije na alarm, pragnąc „zaszczepić” całą ludzkość genetycznymi preparatami mającymi „chronić” przed wyimaginowanym wirusem. /.../Dr Kerkhove podzieliła się swym programem w opublikowanym przez WHO wideo, w którym zaleca trzy-cztery zaszczepienia osób powyżej 60 roku życia oraz tych z obniżoną odpornością. „Chcemy zakończyć ten stan zagrożenia w każdym kraju na planecie w 2023 roku i możemy to zrobić. Więc to, co prosimy wszystkie kraje członkowskie, wszystkie kraje na całym świecie, aby to zrobić” – powiedziała Kerkhove. WHO nieustannie wzywa do stosowania nadzoru nad zdrowiem publicznym, który obejmuje „ciągłe, systematyczne zbieranie” danych dotyczących zdrowia, aby „służyć jako system wczesnego ostrzegania”. WHO uważa śledzenie kontaktów, w tym za pomocą narzędzi cyfrowych, za „podstawowe narzędzie zdrowia publicznego” służące kontroli chorób, w tym COVID-19. /.../ Przeprowadzona całkiem sprawnie tzw. pandemia (czytaj: plandemia), oprócz oczywistej dewastacji w wielu dziedzinach społecznych, biznesowych, zdrowotnych, pokazała również płytkość tzw. dogmatów naukowych, „niezbitych dowodów”, a ludzie stracili zaufanie do środowisk medycznych – głównie cicho siedzących, albo wprost nawołujących do zabijania poprzez wyszczepianie, lekarzy – oraz do agencji rządowych i międzynarodowych."

Na podstawie: LifeSiteNews.com, Off-Guardian.org
Źródło: Bibula.com
https://wolnemedia.net/who-wciaz-bredzi ... -covid-19/

wuka
Posty: 8804
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: COVID - 19 !!!!!!!

Post autor: wuka »

Bill Gates, „aerożel” i kolejny etap „szczepionek” mRNA
"W zeszłym tygodniu profesjonalny programista i epidemiolog-amator Bill Gates przyznał, że „szczepionki” mRNA przeciw COVID-19 mają „trzy problemy”, w tym ten, że nie zapobiegają transmisji. Ale to, co na pierwszy rzut oka wydaje się szczerym przyznaniem, tak naprawdę dotyczy ochrony narracji i stworzenia nowego rynku dla nowych szczepionek."
Źródło zagraniczne: Off-Guardian.org
Źródło: Ekspedyt.org
https://wolnemedia.net/bill-gates-aeroz ... onek-mrna/

wuka
Posty: 8804
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: COVID - 19 !!!!!!!

Post autor: wuka »

Chcę polecić dwa artykuły, które ukazały się na portalu Wolne Media. I z satysfakcją stwierdzić: "a nie mówiłam" :xhehe:
1. Konferencja covidowa, którą przemilczały wielkie media https://wolnemedia.net/przeoczylismy/
2. „Kampania szczepień” była teatrzykiem dla mas https://wolnemedia.net/kampania-szczepi ... m-dla-mas/

Obowiązkowo do czytania i słuchania przez wszystkich zaszczypanych, zamaskowanych i gnojących niewybrednie antyszczypawkowców i antyplandemistów.
Oczekujemy pokajania się, co najmniej takiego rodem z zebran PZPR :hehe:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”