Co na drugie sniadanie .....

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Post autor: rol23 »

Queza pisze:Co Ty tu wystraszasz, co Ty tu wystraszasz, dwa plasterki szynki od czasu do czasu nie szkodzi.
Akurat szynka sklepowa jest trująca. Kup sobie pół kurczaka i zjedz, albo kawał tłustego mięsa to będzie zdrowo.

rol23

Post autor: rol23 »

wuka pisze:
rol23 pisze:Jeżeli zjada się wartościowe śniadanie i obiad, to nie ma czegoś takiego jak drugie śniadanie.
Ja rano od zawsze nie mogę niczego przełknąć. Najpierw kawa. Mam potrzebę zjedzenia czegoś nie wcześniej niż w południe. Odkąd pamiętam, tak miałam. Chociaż w dzieciństwie rodzice nie wypuszczali mnie bez śniadania, ale zawsze było to dla mnie okropne. Wmusic w siebie kilka kęsów czegoś, brrr
Po prostu jesz śniadanie później, ale to nic nie zmienia, że drugie śniadanie nie jest potrzebne.

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

rol23 pisze:
wuka pisze:
rol23 pisze:Jeżeli zjada się wartościowe śniadanie i obiad, to nie ma czegoś takiego jak drugie śniadanie.
Ja rano od zawsze nie mogę niczego przełknąć. Najpierw kawa. Mam potrzebę zjedzenia czegoś nie wcześniej niż w południe. Odkąd pamiętam, tak miałam. Chociaż w dzieciństwie rodzice nie wypuszczali mnie bez śniadania, ale zawsze było to dla mnie okropne. Wmusic w siebie kilka kęsów czegoś, brrr
Po prostu jesz śniadanie później, ale to nic nie zmienia, że drugie śniadanie nie jest potrzebne.
A wiemy , wiemy ! Im lepsza kategoria zboża, tym musi być suchsze pozbawione wilgoci. Dlatego więcej płacą za kwintal zboża. I teraz ciekawostka? co powoduje osuszenie zboża za które się płaci rolnikowi więcej. To rakotwórczy RANDAP. I taki mamy chleb i bułki. A koncerny chemiczne leczące nowotwory się cieszą. Więcej pacjentów tym więcej pieniędzy.
A co to za koncerny. Zna ich ktoś z imienia i nazwiska?

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Korn pisze:A co to za koncerny. Zna ich ktoś z imienia i nazwiska?
A nie byłoby dużo prościej stygmatyzować takiego polskiego "przedsiębiorcę" rolnika?
Przecież ludzie widzą kto, kiedy i co leje na dojrzewające zboża.

Mało, że składamy się takiemu świadomemu trucicielowi na dopłaty, to nam odpłaca trucizną!
Piekarze dokładają resztę: polepszaczy, spulchniaczy i sam diabeł wie co jeszcze?
A my sami- nie szkodzimy nikomu w jakikolwiek sposób?
Kto jest bez winy?
Komu dać kamień?

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6285
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

rol23 pisze:
Queza pisze:Co Ty tu wystraszasz, co Ty tu wystraszasz, dwa plasterki szynki od czasu do czasu nie szkodzi.
Akurat szynka sklepowa jest trująca. Kup sobie pół kurczaka i zjedz, albo kawał tłustego mięsa to będzie zdrowo.
Mi szynka sklepowa nie szkodzi, ale jak sobie zakodujesz w psychice, że Ci zaszkodzi, to lepiej tego nie jedz.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

rol23

Post autor: rol23 »

Queza pisze:
rol23 pisze:
Queza pisze:Co Ty tu wystraszasz, co Ty tu wystraszasz, dwa plasterki szynki od czasu do czasu nie szkodzi.
Akurat szynka sklepowa jest trująca. Kup sobie pół kurczaka i zjedz, albo kawał tłustego mięsa to będzie zdrowo.
Mi szynka sklepowa nie szkodzi, ale jak sobie zakodujesz w psychice, że Ci zaszkodzi, to lepiej tego nie jedz.
Przecież wszystkie badania naukowe mówią, że przetworzone mięso jest rakotwórcze. Kup sobie kawał mięsa i ugotuj sama jak chcesz jeść zdrowo, ale nie łódź się, że trucizna nie szkodzi.

rol23

Post autor: rol23 »

Henryk pisze:
Korn pisze:A co to za koncerny. Zna ich ktoś z imienia i nazwiska?
A nie byłoby dużo prościej stygmatyzować takiego polskiego "przedsiębiorcę" rolnika?
Przecież ludzie widzą kto, kiedy i co leje na dojrzewające zboża.

Mało, że składamy się takiemu świadomemu trucicielowi na dopłaty, to nam odpłaca trucizną!
Piekarze dokładają resztę: polepszaczy, spulchniaczy i sam diabeł wie co jeszcze?
A my sami- nie szkodzimy nikomu w jakikolwiek sposób?
Kto jest bez winy?
Komu dać kamień?
Państwo mogłoby łatwo ukrócić ten proceder, ale nie jest tym zainteresowane. Ludzie mają umierać szybko, bo ZUS przejada nasze pieniądze i jest niewydolny, to jest tak oczywiste, że nie ma o czym gadać.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6285
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

rol23 pisze:Po prostu jesz śniadanie później, ale to nic nie zmienia, że drugie śniadanie nie jest potrzebne.
Drugie śniadanie jest potrzebne jak się je pierwsze śniadanie do 7 rano, a obiad po 13-tej.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

Straszne rzeczy już w tym wątku czytałam i milczałam, ale postanowiłam przestać milczeć:
rol23 pisze:(...)Przecież wszystkie badania naukowe mówią, że przetworzone mięso jest rakotwórcze. Kup sobie kawał mięsa i ugotuj sama jak chcesz jeść zdrowo, ale nie łódź się, że trucizna nie szkodzi.
Dawaj linki do tych wszystkich badań naukowych albo zamilknij na wieki.

rol23

Post autor: rol23 »

Andżelika_FS pisze: Dawaj linki do tych wszystkich badań naukowych albo zamilknij na wieki.
Ty tak na poważnie, czy nie masz żadnej wiedzy w temacie? Proszę bardzo pierwszy link z brzegu:
https://www.mp.pl/pacjent/onkologia/akt ... ja-zdrowia

Należąca do WHO Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC). Uznała ona, że przetworzone mięso, takie jak hot dogi, bekon i szynka, powinny znaleźć się w pierwszej grupie produktów lub substancji, co do których nie ma wątpliwości, że są rakotwórcze.

Nie ma natomiast żadnych dowodów, że nieprzetworzone mięso jest rakotwórcze
„Nie ma jeszcze wystarczających dowodów, żeby uznać czerwone mięso za rakotwórcze” – podkreśla IARC.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6285
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Przesada...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6285
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Kilka wersji kanapek na ciepło: https://www.youtube.com/watch?v=08keLyxBXG4 smacznego.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”