Ukryte terapie 2

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:
Queza pisze:A widziałaś Wuka przeklęte obrazy?
Nie. O czym mówisz?
Mam nadzieję, że nie o Van Goghu :mrgreen: ;-)
Nie o Van Goghu. Są takie obrazy, jak wpiszesz w google: przeklęte obrazy to pokażą się.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

wuka pisze: To nie tak. Na pewno spotkałeś się w życiu z sytuacjami, gdzie popatrzysz na coś/kogoś i odczuwasz komfort. Inne obrazy powodują niechęć. Właściwie nie wiesz z jakiego powodu, ale jest zgrzyt. Ma to głębszy związek i długo by pisac.
Na mnie na przykład od zawsze, można powiedzieć "od pierwszego zetknięcia" ogarnia niewyobrażalny zachwyt, gdy patrzę na obrazy vanGogha. Dla mnie sa najcudowniejszym arcydziełem.
;-)
Tylko, że to są bardzo subiektywne odczucia, nie związane z żadną energią.
Mnie zachwyca „okres fantastyczny” Beksińskiego, a znam ludzi, dla których jest to zbyt mroczne.
Ja uwielbiam dark ambient, jako tło do pracy, a moja żona nie znosi.
To są osobiste predyspozycje do odbierania czegoś tak a nie inaczej, a nie jakaś rzekoma energia związana z tymi przedmiotami.
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Marius Bienius pisze:Ja uwielbiam dark ambient(...)
https://somafm.com
Moze znajdziesz tu cos ciekawego.Najlepsze radio internetowe jakie znam.Kilkadziesiat tematycznych rozglosni,muza z gornej polki i bez reklam.Mozna sluchac na kompie i telefonie-maja swojego playera.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

booris pisze: https://somafm.com
Moze znajdziesz tu cos ciekawego.Najlepsze radio internetowe jakie znam.Kilkadziesiat tematycznych rozglosni,muza z gornej polki i bez reklam.Mozna sluchac na kompie i telefonie-maja swojego playera.
Dzięki, korzystam ze Spotify ale przeglądnę i to :-)
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

W Spotify wystarczy raz czegos posluchac,a w losowych playlistach pojawia sie i ten kawalek i wariacje na jego temat,co nie zawsze mi pasuje.Na Somie natomiast mam gwarancje,ze mi zaden "kwiatek" nie wyskoczy. ;-)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Ja odinstalowałam Spotify, bo tak spowalniał kompa, że szok.

https://somafm.com tego nie znałam i ściągnęłam sobie na komórkę. Fajne, dzięki.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

wuka pisze:Ja odinstalowałam Spotify, bo tak spowalniał kompa, że szok.
U mnie działa całkowicie normalnie.
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Marius Bienius pisze:
wuka pisze:Ja odinstalowałam Spotify, bo tak spowalniał kompa, że szok.
U mnie działa całkowicie normalnie.
Wiesz, ja dostałam kompa już z całym oprogramowaniem i wgranymi różnymi takimi :roll: (jak to się zwie?), jak Spotify. To się otwierało od razu przy starcie. Ja jestem szybka i lubię, aby wszystko "piorunem " szło, a to mi się ładowało i ładowało. A jak zmieniłam ustawienia, to mi co chwilę wyświetlało się, że nie mam włączonego czy jakoś tak. To wywaliłam, bo nie znoszę nalegania.
Jesli jest coś czego nienawidzę to na przykład reklam. Myślę, że mam w stosunku do reklam i wszelkiego wciskania mi czegoś na siłę właśnie uczucie najbliższe nienawiści :xhehe: ;-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:Dziękuję "dobre ludziska". Jutro wypröbuję. Ratao, a jak sprawdzić, że na obrazku jest dobra lub zĺa energia? Ciekawi mnie to bardzo.
Popko napisał, że jest to generator bardzo silnej energii, ale tylko dla bardzo rozwiniętych duchowo, to lepiej na razie nie sprawdzaj. Dla naszego poziomu ma inny słabszy symbol, to to będzie można bez obaw sprawdzać. Podam Ci skuteczny sposób na sprawdzanie energii.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

Allegro już też usuwa wysrywy Panjurka.
https://tech.wp.pl/ksiazki-jerzego-zieb ... PEgb3lLEbU

Miejmy nadzieję, że czas szarlatana właśnie się kończy.
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Marius Bienius pisze:Miejmy nadzieję, że czas szarlatana właśnie się kończy.
Brawo. Ceny tych książek...chyba pogięło ludzi. Brawo allegro.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Czyli jednak wit. C nie leczy infekcji wirusowych, a kto twierdzi że leczy, ten szarlatan.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Marius Bienius pisze:I kolejne dobre wieści:
https://tech.wp.pl/ksiazki-jerzego-zieb ... 0N_Zf-N9fU
W tym artykule cytuja to, o czym pisalam juz jakis czas temu, a zarzucano mi brednie. On naprawde kazal porhydrol wstrzykiwac dozylnie i gigantyczne dawki witaminy c zajadac.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Nikt nie podaje dożylnie perhydrolu. Inaczej sprawa się ma, kiedy jest to roztwór perhydrolu w stężeniu bezpiecznym. Dożylne stosowanie sprawdzali niemieccy lekarze na więźniach w obozach koncentracyjnych i dlatego wiemy, jakie stężenie jest bezpieczne.
Jeśli chodzi o wit. C (lepiej unikać syntetycznej), to jest podstawowy środek przy wszelkiego rodzaju infekcjach, także wirusowych. Zapisywane przez wykształconych lekarzy dawki 3 x 100 mg dziennie, to jedynie jak panaceum, czyli pomoże na infekcję wirusową jak umarłemu kadzidło. Ja w przypadku przejawów choroby stosuję dawki ok. 5 g dziennie. Jak to podawać? No nie na raz, bo czyszczenie jelit będzie pewne. Na marginesie, jedynym objawem przedawkowania wit. C jest sraczka. Tak więc rozpuszczam, taką gigantyczną dawkę wit. C w wodzie z dodatkiem naturalnego soku (flawonoidy), w dużej butelce z ciemnego szkła, dodatkowo należy owinąć folią aluminiową, aby do zawartości nie docierało światło. Popijam przez cały dzień i raczej nie zdarza się, żeby kurację trzeba było powtarzać kolejnego dnia. Oczywiście należy pamiętać także o innych witaminach, bo nie samą wit. C człowiek żyje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”