Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki

Post autor: RM »

Kris,
dziękuję za powyższy link. Rozesłałem do znajomych.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki

Post autor: RM »

Zastanowiło mnie dzisiaj rano, po uważniejszym wczytaniu się we wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie, czy niejaka Gretkowska i jej wyznawcy, zaliczają Astrid Stuckelberger do foliarzy? Boże, iluż to ograniczonych ludzi na świecie się namnożyło. Coraz trudniej jest mi powstrzymać przekonanie, że depopulacja jest niezbędna, najlepiej za pomocą szczepionek na wirusa (jakiegoś).

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

RM pisze:
18 lip 2021, 11:29
Zastanowiło mnie dzisiaj rano, po uważniejszym wczytaniu się we wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie, czy niejaka Gretkowska i jej wyznawcy, zaliczają Astrid Stuckelberger do foliarzy? Boże, iluż to ograniczonych ludzi na świecie się namnożyło. Coraz trudniej jest mi powstrzymać przekonanie, że depopulacja jest niezbędna, najlepiej za pomocą szczepionek na wirusa (jakiegoś).
Nic się nie martw. I ty i ja jesteśmy w znakomitym towarzystwie między innymi Astrid S.i wielu innych. Pamiętajmy jednak, że foliarze idą do odstrzału w pierwszej linii. Zdajemy sobie z tego sprawę. Tylu potencjalnych wrogów ja jeszcze nie miałam. A ty?

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki

Post autor: RM »

Moje środowisko składa się głównie z osób, które mają zdystansowany stosunek do idei szczepień na kowida. Więc nie odczuwam jakieś wzmożonej wrogości. Chociaż jest dla mnie całkowicie oczywiste, że działania rządów i medialna narracja prowadzą do polaryzacji społeczeństw, a niezaszczepieni stają się w percepcji "gretkowców" zagrożeniem i synonimem zła. Niemniej, kuriozalnie zaskakujące dla mnie jest, że to dobrowolnie zaszczepieni znajdują się w pierwszej linii do "odstrzału". Przecież to najwierniejsi synowie systemu, których system, jako najbardziej spolegliwych, powinnien sobie zachować.

kris0069
Posty: 67
Rejestracja: 28 wrz 2015, 0:25

Re: Szczepionki

Post autor: kris0069 »

Koronawirus i tego typu akcje, to próba umysłowego zniewolenia ludzkości. Kto się temu podda, to przegra, ponieważ zatraci umiejętność racjonalnego myślenia i analizowania dostępnych faktów.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

A jeśli ciebie posłucham, to poddam się zniewoleniu Tobie czy nie?
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki

Post autor: BoaDusiciel »

RM pisze:
18 lip 2021, 12:41
Moje środowisko składa się głównie z osób, które mają zdystansowany stosunek do idei szczepień na kowida.
Moja matka też miała zdystansowany stosunek do szczepień na Covid.
Zdystansowanie objawiło się tym, że nie poszła na szczepienie, które miała mieć na początku marca.
20 kwietnia zachorowała na Covid i zmarła 5 maja.
Przyczyną śmierci była niewydolność oddechowa, wywołana znacznym zniszczeniem płuc.
Oczywiście nie twierdzę, że gdyby się zaszczepiła to by żyła, ale nie wykluczam tego.
Życzę zdrowia i sukcesów w biciu piany.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Nieziem
Posty: 872
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Szczepionki

Post autor: Nieziem »

W zeszłym roku na lato się uspokoiło(w 🇬🇧). Liczby zleciały w dół, w zgodzie z tym co zawsze, że latem nie choruje się na choroby "przeziębieniowe". Tego lata jest inaczej. Różnica w porównaniu z tamtym rokiem jest taka, że wtedy nie było szczepień, teraz są. Jak dla mnie to szczepienie na covid to jedyny powód nowych przypadków covida. Z tym, że ja nie wiem czy ludzie w ogóle chorują czy tylko testy pozytywne im wychodzą.
Byłem w ten weekend na całodziennym plażowaniu. Dwa dni. Tłumy ludzi. Zupełnie jak każdego roku przed rokiem ubiegłym. Ludzie się cieszyli plażą, wodą, towarzystwem. Już w drodze powrotnej radio samochodowe przypomniało, że zwidy miałem bo przecież jest ogólnoświatowy kryzys zdrowotny.
Równoległe światy, jeden ten doświadczany na plaży i na ulicy miasta, drugi w mediach.
Media robią tzw. gaslighting. Za pomocą zaprzeczania, kłamania, wprowadzania w błąd, sprzeczności i dezinformacji gaslighter próbuje zdestabilizować psychicznie ofiarę i podważyć jej przekonania.
Rano czytałem na bbc kolejną promocję/zachętę do szczepionki, tym razem przedstawili przypadek osoby, która ciężko przeszła chorobę i jego deklaracja, jaki głupi był, że się wcześniej nie zaszczepił. Ponad 1300 osób w UK mogłoby przestawić opinię przeciwną. Nie mogą. Raz, że na takie opinie nie ma miejsca w mediach, dwa, że po przyjęcie szczepionki zdarzyło im się umrzeć. (Ta liczba to dane oficjalne, rządowe, a przecież nie wszystkie przypadki śmierci po zaszczepieniu są ujęte w zestawieniu.)

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: Szczepionki

Post autor: Ketjow-oko »

C-19 ( ''węgiel'') jak doszły mnie słuchy zmienia kod genetyczny, następnie ''odznaczeni'' stworzą najnowocześniejszą, hybrydę świata
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki

Post autor: BoaDusiciel »

Ketjow-oko pisze:
18 lip 2021, 21:28
C-19 ( ''węgiel'') jak doszły mnie słuchy zmienia kod genetyczny, następnie ''odznaczeni'' stworzą najnowocześniejszą, hybrydę świata
Omamy słuchowe mogą być objawem poważnych chorób mózgu.
A co to jest C-19("węgiel") ?? :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: Szczepionki

Post autor: Ketjow-oko »

BoaDusiciel, nie wiesz co jest na topie obecnie w szeregach medycyny światowej? Przecież o tym piszemy w tym wątku
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki

Post autor: BoaDusiciel »

No nie wiem co to jest C-19("węgiel'").
Ty wiesz ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: Szczepionki

Post autor: Ketjow-oko »

BoaDusiciel również się określa w niektórych kręgach szczepionkę Covidową jako C-19 zamieszczając przy tym określeniu w nawiasie i cudzysłów słowo (węgiel), bardziej zapodałem - dla wnikliwych, bo przecież symbol chemiczny pierwiastka węgla jest przecież - C
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki

Post autor: BoaDusiciel »

No i jaki jest związek szczepionki na Covid-19 z pierwiastkiem o nazwie Węgiel, o symbolu C ?
Są różne izotopy węgla, ale żaden nie ma oznaczenia C-19.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: Szczepionki

Post autor: Ketjow-oko »

BoaDusiciel pisze:
18 lip 2021, 21:54
No i jaki jest związek szczepionki na Covid-19 z pierwiastkiem o nazwie Węgiel, o symbolu C ?
Są różne izotopy węgla, ale żaden nie ma oznaczenia C-19.

BoaDusiciel oczywiście, że nie ma takiego izotopu węgla, ale jak wspomniałem szczepionka na COVID 19 określa się również skrótowo jako C-19
Nie ma nic wspólnego ta szczepionka z węglem
Napisałem C-19 (''węgiel'') dla urozmaicenia tego określenia szczepionki na COVID
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”