Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

-
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:32 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
24 sty 2022, 12:18
wybrana pisze:
24 sty 2022, 11:18
Bobo pisze:
24 sty 2022, 10:30
A ja to widzę jeszcze inaczej. Można odsunąć obecnie rządzących od władzy i zastąpić ich inną władzą. na co liczyć? że tą nową władzę potem też trzeba będzie zastąpić inną itd. Przecież historia świata pokazuje ten sam proces. Z deszczu pod rynnę czy też "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :_D
Można się łudzić, można psioczyć na władzę, można nawet wyjść na ulicę i krzyczeć, czy rzucać kamieniami. Dlaczego to jest beznadziejne?
I tu kłania się wyjaśnienie biblijne.

Bo walczymy nie z krwią i ciałem, ale z rządami, władzami, władcami tego świata ciemności, armią niegodziwych duchów w niebiosach.
(Efezjan 6:12)

Dlatego wielki smok, pradawny wąż, zwany Diabłem i Szatanem, który zwodzi cały świat, został zrzucony na ziemię razem ze swoimi aniołami.  Wtedy usłyszałem, jak w niebie rozległ się donośny głos: (...) biada ziemi i morzu, ponieważ zstąpił do was Diabeł, który pała wielkim gniewem, bo wie, że ma mało czasu”. (Obj 12:9-12)

Zmiana rządu NIC nie daje, dopóki nie usunie się przyczyny ludzkich cierpień. Nawet jakieś teorie kwantowe czy inne filozofie, nic nie dają. Komu kiedykolwiek dały?
Odrzucając zamierzenie Boże pozostaje nam tylko niekończąca się frustracja i żal, bo NIGDY nie jest tak, jak powinno być.
Wuka, to do Ciebie... moim zdaniem, umrzesz sfrustrowana i rozgoryczona... tak po swojemu.
Masz rację Bobo. Tej władzy też można dużo zarzucić, bo wiele nam się nie podoba, jednak jak to się mówi - z dwojga złego trzeba wybrać miejsce zło.
Nie wyobrażam sobie tego, by znów lewica doszła do władzy. Według mnie to byłby kolejny rozbiór Polski. Historia zatacza koło a te sąsiedzkie sępy nigdy nie odpuszczą, bo ich zamiarem jest żreć.
Jak szybko ludzie zapominają ile złego w historii uczyniono dla Polski.
W polityce nie ma miłości.
Ja miałam na myśli jeszcze coś innego. Żadna prawica czy lewica lub inne centrum.Po prostu do władzy nie nalezy dopuścić żadnej partii politycznej. Żadnej. Przecież oni (i nie mówię tylko o Polsce) są dogadani od wielu lat. Dobrowolnie się zmieniają, a i tak dla ludzi się nic nie zmienia. Stwarzają pozory, a poza kamerami to jedna wielka klika i nic więcej. Realizują swój diabelski plan czy to z kościołem, czy pozornie bez niego(lewica ;-) ). Nalezy ludzi oddolnie wybierać i to naród, poszczególne społeczności powinny sobie znanych ludzi wysuwać do rządzenia. Co to za jajca, że całe życie mamy wybierać mniejsze zło. Nie i jeszcze raz nie. Nic się nie zmieni do czasu urwania łba tej politycznej hydrze. Wszyscy oni sa po jednym kublu i jednej burej suce.
Wuka, gdyby nie było władzy, co by trzymała ludzi w określonych ograniczeniach, to było by tak, że każdy wuj na swój strój.
Nie ma dobrej władzy, bo nie ma dobrego człowieka- idealnego. Gdyby jednak znalazł idealny- tak jak Jezus, to by I tak wyśmiano i wyszydzono. Na tym świecie rządzi zło. Może ono być większe lub mniejsze.
Chaos jest w całym świecie. Inne kraje zrobiły też przymusowe szczepienia i u nas lewica się też tego domaga. Domaga się większych restrykcji i krytykuje rząd, że za mało robi tak jak oni chcą.
Ja widzę, że teraz rząd przestał u nas ulegać tym wpływą, to 14 z rady medycznej w kontrze podało się do dymisji.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

wuka pisze:
24 sty 2022, 12:18
Ja miałam na myśli jeszcze coś innego. Żadna prawica czy lewica lub inne centrum.Po prostu do władzy nie nalezy dopuścić żadnej partii politycznej. Żadnej. Przecież oni (i nie mówię tylko o Polsce) są dogadani od wielu lat. Dobrowolnie się zmieniają, a i tak dla ludzi się nic nie zmienia. Stwarzają pozory, a poza kamerami to jedna wielka klika i nic więcej. Realizują swój diabelski plan czy to z kościołem, czy pozornie bez niego(lewica ;-) ). Nalezy ludzi oddolnie wybierać i to naród, poszczególne społeczności powinny sobie znanych ludzi wysuwać do rządzenia. Co to za jajca, że całe życie mamy wybierać mniejsze zło. Nie i jeszcze raz nie. Nic się nie zmieni do czasu urwania łba tej politycznej hydrze. Wszyscy oni sa po jednym kublu i jednej burej suce.
Wuka oni po prostu nie mają pomysłu jak poradzić sobie ze społecznymi problemami. Przykładowo finanse, oni skupiają się na tym, żeby ich prywatny budżet się dopinał, a finanse ludzi to większa lub mniejsza prowizorka. Nie mają odwagi, żeby wprowadzić podatek wyłącznie od wpływu na konto na przykład 33%, lub 22% w zależności od tego ilu i jak Dobrze trzeba utrzymać urzędników. Nie powinno być żadnych innych podatków, bo państwo nie jest właścicielem niczego innego oprócz co najwyżej waluty. Nie mają prawa pobierać podatku za nic innego oprócz przychodu finansowego. Gdzie są Profesorowie zajmujący się finansami. Ludzie mogliby wtedy decydować, czy korzystać z systemu finansowego, czy też być po prostu sobie przychylnymi. Dziś kierat finansowy nie daje ludziom opcji wolności

Mat 22:20-21 BT5 "On ich zapytał: Czyj jest ten obraz i napis? (21) Odpowiedzieli: Cezara. Wówczas rzekł do nich: Oddajcie więc cezarowi to, co należy do cezara, a Bogu to, co należy do Boga."
Obrazek

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

k
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:32 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Jako, że to temat zdrowotny, to trochę o zdrowiu. Biblia uczy diety wegańskiej i wstrzemięźliwości seksualnej jako podstaw Świętości. Kiedy politycy wprowadzą te obostrzenia, wtedy będą mogli zajmować się dużo łatwiejszymi problemami

Rdz 9:4 BT5 "Nie wolno wam tylko jeść mięsa z krwią życia."

Iz 7:14 BT5 "Dlatego Pan sam da wam znak: Oto PANNA pocznie i porodzi Syna, i nazwie Go imieniem EMMANUEL."

Ml 3:10 BT5 "Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby był zapas w moim domu, a wtedy możecie Mnie doświadczać w tym - mówi Pan Zastępów - czy wam nie otworzę zaworów niebieskich i nie zleję na was błogosławieństwa w przeobfitej mierze."
Obrazek

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

radek pisze:
24 sty 2022, 13:08
Jako, że to temat zdrowotny, to trochę o zdrowiu. Biblia uczy diety wegańskiej i wstrzemięźliwości seksualnej jako podstaw Świętości.
W którym miejscu jest zawarta ta nauka?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
24 sty 2022, 10:12


Jakież to zwycięstwo dla nas, a ich przegrana?
Oni juz przegrali, bo tej fali niezadowolenia nie zatrzymają. Nawet gdyby skończono na ''szczepionkach'' to i tak wczesniej czy pózniej kłamstwo wyszłoby z worka. Ale im jest mało. Im nie chodzi o nasze zdrowie. Oni po prostu chcą wszystkich zaszprycować, bo to jest im do czegoś potrzebne. Ażeby do SZPRYC zachęcic, wymysla się rózne utrudnienia dla niezaszczepionych, nie zważając na łamanie podstawowych swobód obywatelskich.
To sie nie uda. A jezeli to sie nie uda, to i nie może być w pełni wdrozony ich nowy ład, wielki reset, czwarta rewolucja przemysłowa.
Będa robić wszystko, zeby iść w kierunku całkowitego wyszczepienia, ale to sie nie powiedzie.
To już nie chodzi o wielkie protesty i tłumy ludzi w wielu krajach. Powstaja stowarzyszenia lekarzy niezależnych do tego dochodzą prawnicy, właściciele upadłych przez plandemię firm i zaczynaja się przygotowania do wytoczenia wielkich procesów sądowych. Za d...ę pociągnięci zostaną wszyscy lawinowo, a przynajmniej usłyszy o tym świat.
Kwestią tez czasu jest, kiedy tłumy znajdą się przed siedzibą Pfizera .Mysle, ze czeka nas wielki przewrót.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

radek pisze:
24 sty 2022, 13:08
Jako, że to temat zdrowotny, to trochę o zdrowiu. Biblia uczy diety wegańskiej i wstrzemięźliwości seksualnej jako podstaw Świętości. Kiedy politycy wprowadzą te obostrzenia, wtedy będą mogli zajmować się dużo łatwiejszymi problemami

Na tym przykładzie mozna również zauważyć, że coś jest nie tak. W innych latach, wiele czasu poswięcano na propagowanie zdrowego trybu zycia, ruchu na swiezym powietrzu czy naturalnych antybiotyków w zapobieganiu chorób, ale przeciwko tej zarazie, podobno działa tylko ''szczepionka'' ;-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

j
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:33 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

RN, przypominam o wpisie:
viewtopic.php?f=42&t=13912&start=795
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

RN usunę tyle postów ile potrzeba. Powody znasz.
Opanuj się, bo z forum robisz tubę polityczną i propagandę przeciw konkretnym osobom.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

g
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:33 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Jakoś czułem, że nasza Wuka się odezwie 😜 Obrończyni wielce uciśnionych.
Wuka... chyba tylko dla formalności przypomnę, że forum jest biblijne. Owszem, są zakątki o tematach nie związanych z Biblią. Nie dostrzegasz, że covid-19 jest okazją do poróżnienie ludzi? Niech się gryzą. Jednak RN oczekuje, że będziemy pamiętać takiego a takiego polityka z takiej a takiej partii. PO CO MAMY ICH PAMIĘTAĆ? Bo RN liczy, że będą rozliczeni. To, że jest antyszczepionkowcem wiadomo jak nie wiadomo co. Przepraszam, ale pomimo chaosu, to forum nie będzie się do tego przyczyniało.
Czy pojmujesz kwestie? RN mało rozumie, bo propaguje linie negowania, sprzeciwu i... ma do tego prawo. Jednak nawołując do ZAPAMIETYWANIA konkretnych polityków, to nic innego jak polityka anty-kogośtam.
Ciekawy jestem, czy RN tak samo aktywnie udziela się na innych forach bardziej politycznych. Cokolwiek robi w realu? Czy tylko na forum wykorzystuje, że ostatnio sporo oszołomów się udziela a to... bajzej jaki ostatnio ludzkość lubi.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

wybrana pisze:
24 sty 2022, 14:33
radek pisze:
24 sty 2022, 13:08
Jako, że to temat zdrowotny, to trochę o zdrowiu. Biblia uczy diety wegańskiej i wstrzemięźliwości seksualnej jako podstaw Świętości.
W którym miejscu jest zawarta ta nauka?
Wybrana, przecież podałem wersety

Rdz 9:4 BT5 "Nie wolno wam tylko jeść mięsa z krwią życia."

Iz 7:14 BT5 "Dlatego Pan sam da wam znak: Oto PANNA pocznie i porodzi Syna, i nazwie Go imieniem EMMANUEL."

Co więcej, Koran w kwestii seksualności wypowiada się bardzo szlachetnie wbrew ignoranckim interpretacjom innych religii

Koran 4:1
O ludzie! Bójcie się waszego Pana, który was stworzył z jednej
istoty i stworzył z niej drugą do pary; a z nich dwojga rozprzestrzenił
wiele mężczyzn i kobiet. Bójcie się Boga, o którego jedni drugich
pytacie, i czcijcie łona!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

I znowu radek nie wziął tabletki... 🤕
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”