Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Gdybyś Bobo spytał kulturalnie, "czy jest dla Ciebie nadzieja?" chętniej udzieliłbym Ci odpowiedzi

Mat 12:27 BT5 "I jeśli Ja mocą Belzebuba wyrzucam złe duchy, to czyją mocą wyrzucają je wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Wciąż nie ogarniasz o czym mowa. Wszak twoje pisanie to... pisanie jakiegoś nawiedzonego? Schizofrenika?
Dlaczego udajemy na forum, że tacy tu nie istnieją?
Jaką rozmowa w ostatnim czasie ma jakieś znamiona normalnej dyskusji?
Bo kto chce między wariatów wejść i pisać ...?
Dlatego fora umierają.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 18:54
Wciąż nie ogarniasz o czym mowa. Wszak twoje pisanie to... pisanie jakiegoś nawiedzonego? Schizofrenika?
Dlaczego udajemy na forum, że tacy tu nie istnieją?
Jaką rozmowa w ostatnim czasie ma jakieś znamiona normalnej dyskusji?
Bo kto chce między wariatów wejść i pisać ...?
Dlatego fora umierają.
Za demagogię Bobo masz piątkę z minusem(na zachętę), za argumentację pała(brak okoliczności łagodzących). Do poprawki

Mat 5:44 BT5 "A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują,"

J 1:10-11 BT5 "Na świecie było [Słowo], a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. (11) Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli."

A wracając do meritum, to trzeba przyznać, że Pismo Święte przewidziało wiele współczesnych problemów, jednak wygląda na to, że nikt z ludzi o nawrócenie się nie martwi

Mat 24:7 BT5 "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Wystąpi głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

radek... o szczepionkach to nie ma NIC wspólnego. Wiem, że jesteś w jakiejś malignie i piszesz co bądź, ale jakoś NIKT tego nie ogarnia. Czy masz tego świadomość? Pokaż a forum, KTO jakoś podejmuje temat po twoich wpisach? Nie pisz, że żal, że to kultura, że to wypada... KTO COKOLWIEK rozumie z tego co PLECIESZ!
Bo widzisz... forum biblijne, a ściąga schizofreników, których inni uważają, że są OK, ale NIKT z nimi nie dyskutuje. Czy to forum ma być forum dla Schizy? Założenie jest zgoła inne...
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 20:35
radek... o szczepionkach to nie ma NIC wspólnego. Wiem, że jesteś w jakiejś malignie i piszesz co bądź, ale jakoś NIKT tego nie ogarnia. Czy masz tego świadomość? Pokaż a forum, KTO jakoś podejmuje temat po twoich wpisach? Nie pisz, że żal, że to kultura, że to wypada... KTO COKOLWIEK rozumie z tego co PLECIESZ!
Bo widzisz... forum biblijne, a ściąga schizofreników, których inni uważają, że są OK, ale NIKT z nimi nie dyskutuje. Czy to forum ma być forum dla Schizy? Założenie jest zgoła inne...
Demagogia tym razem też nie zaliczona. Gdyby ludzie nawrócili się do Boga nie byłoby mowy o szczepionkach, ludzkość została ostrzeżona, mimo to nie u Boga szuka odpowiedzi

Ml 3:10 BT5 "Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby był zapas w moim domu, a wtedy możecie Mnie doświadczać w tym - mówi Pan Zastępów - czy wam nie otworzę zaworów niebieskich i nie zleję na was błogosławieństwa w przeobfitej mierze."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

No to weź dwie tabletki... radek. Przecież ludzkość cię czyta... :-/
Oszołomstwu mówię NIE!

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Szczepionki

Post autor: Nieziem »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 20:35
... KTO COKOLWIEK rozumie z tego co PLECIESZ!
Ja wiele rozumiem.
nikt go nie rozumie, a on w mocy Ducha rzeczy tajemne wygłasza 1Kor.14,2
Każdy pisze tak, jak potrafi, i jak przeżywa. To, że my czegoś nie rozumiemy, nie znaczy, że ktoś głupoty wypisuje, ale tylko to, że nie rozumiemy, jeśli nie rozumiemy, ale wtedy my głupi jesteśmy, bo nie rozumiemy. Dlatego lepiej nie oceniać drugiego, bo o sobie może się wtedy wystawiać świadectwo.

Zachęcam pisać tu o szczepionkach, bo taki tu mamy wątek.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

NIeziem... wszak wpisy radka nie są o szczepionkach. Ty się czepiasz mnie, ale nie Jego?
No to może o kątach wpisanych w okrąg piszmy, co? Naprawdę mogę znaleźć coś w Koranie/Trygwedach/itp na ten temat. Wszak WARIACI coś znajdują WSZĘDZIE na swój temat :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 20:51
No to weź dwie tabletki... radek. Przecież ludzkość cię czyta... :-/
Bobo nic nie wiem, żebyś miał dyplom z psychiatrii, zdaje się, że traktujesz ludzi przedmiotowo. Radzę Ci, żebyś zbudował najpierw swój wizerunek posługując się słowami, nad którymi masz władzę, z biegiem czasu będziesz mógł dotrzeć tam gdzie Ci się wydaje, że jesteś. Ludzie polubią Cię jeśli mądrze pozwolisz im na trochę inicjatywy i wolności

Mat 13:12 BT5 "Bo kto ma, temu będzie dodane, i w nadmiarze mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą nawet to, co ma."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

g
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:33 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Wyzwiska? A czy nazwać ciebie egzaltowaną to też wyzwisko? ;-)
No sorry...
Ja też mam swobodę połączyć mądrość z Biblią i książką pt. Elektrotechnika dla młodocianych.
No mądrość aż mnie bierze... :aaa:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Szczepionki

Post autor: radek »

Wuka, ja wiele jeszcze mam do napisania, a cierpliwości starczy mi nawet dla żarliwości jaka pożera Bobo dla domu Bożego. Miłe są Twoje słowa, dzięki. Co do szczepionek ,to tak jak napisałem, trzeba najpierw przestrzegać Prawa Bożego, później zweryfikować sens takich opcji jak szczepionki

Koran 6:40
Powiedz: "Czy zastanawialiście się nad sobą? Czy jeśli przyjdzie do
was kara Boga albo jeśli przyjdzie do was Godzina, czy wy będziecie
wzywać kogoś innego aniżeli Boga - jeśli jesteście prawdomówni?"


I wers dla Wuki

Marek 9:41 BT5 "Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Nie. Toż to jakieś psychiczne. Do tematu Szczepionek w ogóle nie pasuje.
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Szczepionki

Post autor: veteran »

Ale ma prawie pół miliarda wyświetleń.
Jak myślisz czemu, Bobo?
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Bo ludzie lubią krew. Twoje pytanie jest podobne do tego: dlaczego tyle ludzi lubiło aniołów, którzy zeszli z nieba na ziemię?
A zaraz drugie, dlaczego ich tyle zginęło? ;-)
Liczbą laików chcesz wskazać , że to coś dobrego?
Litości...
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”