Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 13:38
Cieniutkie masz zdanie o mnie.
Nie tylko o Tobie, ale o wszystkich, który twierdzą, że pandemia jest spiskiem, aby wymordować ludzkość.
Nikt o zdrowych zmysłach nie podcinałby sobie gałęzi na której siedzi.
https://www.youtube.com/watch?v=jqETCQJJWNo&t=1s
Obudź się.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

No nie... bardziej debilnego filmu nie mogłaś wrzucić. A jak z Tobą? Posłuchasz tej kobiety, aby trzymać się duszpasterzy? Faktycznie Covida jest karą od Boga?
😀🥴
No i ci lucyferianie 😃🙃
A niech mnie...
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 14:22
No nie... bardziej debilnego filmu nie mogłaś wrzucić. A jak z Tobą? Posłuchasz tej kobiety, aby trzymać się duszpasterzy? Faktycznie Covida jest karą od Boga?
😀🥴
No i ci lucyferianie 😃🙃
A niech mnie...
Wysłuchałam początek do momentu, gdy mówi o szopce i papiezu. Dalej nie slucham katolickich bredni. Początek jest rzeczowy.
Nie trzymałam ani nie mam zamiaru trzymać ŻADNYCH DUSPASTERZY, z żadnego kościoła.
Nie mów, że ludzie sluchających sa debilami. Obyś nie musiał przepraszać.
Fakty są twarde. Mnóstwo lekarzy na całym świecie mówi podobnie.
Film w innym temacie podał veteran, a ja uznałam, że w tym miejscu tez warto go umieścić.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Zawsze tak jest. Jeśli chcesz uwiarygodnić brednie niech o tym mówi lekarz albo naukowiec. Wtedy brzmi to bardziej wiarygodnie.
Napisałem, że film jest debilny. Nie rób mi z mózgu wody.
Początek też w ogóle nie jest rzeczowy. Jej argument, że tablice z klepsydrami się nie urywały jak jechała po Dolnym Śląsku to... mnie rozwaliła tym rzeczowym argumentem.
Pamiętaj, największy świr tego świata, który by miał rozdmuchać pandemię, nie miałby żadnego pożytku z zapaści gospodarczej, człowiek, który przestaje pracować, nie przynosi żadnych korzyści, nie płaci podatków, siedzi w domu, więc komu jest potrzebny? Inwestycje przerwane czy stracone NIKOMU nie przynoszą korzyści, nawet jakimś rzekomym lucyferianom, którzy przecież też potrzebują kogoś, kto zrobi im jedzenie czy zbuduje dom.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Mogłabym obalić przynajmniej to: "Pamiętaj, największy świr tego świata, który by miał rozdmuchać pandemię, nie miałby żadnego pożytku z zapaści gospodarczej, człowiek, który przestaje pracować, nie przynosi żadnych korzyści, nie płaci podatków, siedzi w domu, więc komu jest potrzebny? Inwestycje przerwane czy stracone NIKOMU nie przynoszą korzyści, nawet jakimś rzekomym lucyferianom, którzy przecież też potrzebują kogoś, kto zrobi im jedzenie czy zbuduje dom."
...ale widzę, że nie ma żadnego sensu ta rozmowa.
Ty widzisz tak, inni widzą inaczej. Zostańmy przy swoim.
Film możesz usunąć. Nie mam żadnego interesu w promowaniu go.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Pewnie, że inni widzą inaczej. ZAWSZE znajdą się ludzie węszący teorie spiskowe z kosmosu wzięte.
Nawiasem, ja wierzę, że ten świat się rozsypie. Ale wg. innego scenariusza.
A jaki sens byś chciała widzieć w dalszej rozmowie o tym? Wklejasz badziewie i każesz mi się obudzić po obejrzeniu go?
Zlituj się. Naprawdę mam większe zmartwienia niż oglądać okrzyki egzaltowanych, spanikowanych ludzi.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 13:38
Cieniutkie masz zdanie o mnie.
Nie tylko o Tobie, ale o wszystkich, który twierdzą, że pandemia jest spiskiem, aby wymordować ludzkość.
Nikt o zdrowych zmysłach nie podcinałby sobie gałęzi na której siedzi.
[/quote
Jak nie jest jak jest spiskiem istot bez Duszy czyli skorupy puste skorupy a jesli ty i podobni jeszcze tego nie widza
to galęz na której siedza jest juz tak podcieta ,ze tylko widzi to ten o zdrowych zmysłach .
reset 676 moze tobie nic nie mówi ,ale Trump i nasz rzad i inni o tym wiedza .

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 14:22
No nie... bardziej debilnego filmu nie mogłaś wrzucić. A jak z Tobą? Posłuchasz tej kobiety, aby trzymać się duszpasterzy? Faktycznie Covida jest karą od Boga?
😀🥴
No i ci lucyferianie 😃🙃
A niech mnie...
Dlaczego tak sie wypowiadasz o tym filmie a wlasciwie o lekarce ,gdzyby tak napisac o twoich wypowiedział leciał bys
uzbrojony jak władze majacy ,
Martynowska nie raz sie wypowiadala robi to od poczatku kiedy ja ukarali kiedy nakazali areszt niby kwarantanna
Az sie dziwie jak ty biblie czytasz jak swoich przełozonych słuchasz ?
Gdzie jak gdzie ale w biblii masz pełny zestaw tego co bedzie sie działo.


Zatem nie ponizaj dr Martynowskiej jesli umysłem nie siegasz jej jak to nazwałes debilnego filmu.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 15:08
Pewnie, że inni widzą inaczej. ZAWSZE znajdą się ludzie węszący teorie spiskowe z kosmosu wzięte.
Nawiasem, ja wierzę, że ten świat się rozsypie. Ale wg. innego scenariusza.
A jaki sens byś chciała widzieć w dalszej rozmowie o tym? Wklejasz badziewie i każesz mi się obudzić po obejrzeniu go?
Zlituj się. Naprawdę mam większe zmartwienia niż oglądać okrzyki egzaltowanych, spanikowanych ludzi.
twoje wypowiedzi sa stanem twojego zacnego umysłu który odzwierciedla bobasek ataru :-)
ponizanie innych to twoje stopnie zdobywania pseudochwały

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 14:47
Zawsze tak jest. Jeśli chcesz uwiarygodnić brednie niech o tym mówi lekarz albo naukowiec. Wtedy brzmi to bardziej wiarygodnie.
Napisałem, że film jest debilny. Nie rób mi z mózgu wody.
Początek też w ogóle nie jest rzeczowy. Jej argument, że tablice z klepsydrami się nie urywały jak jechała po Dolnym Śląsku to... mnie rozwaliła tym rzeczowym argumentem.
oto osad na miare niedebinego mózgu bez wody.
a moze woda juz jest tylko rybek brakuje ?

Pamiętaj, największy świr tego świata, który by miał rozdmuchać pandemię, nie miałby żadnego pożytku z zapaści gospodarczej, człowiek, który przestaje pracować, nie przynosi żadnych korzyści, nie płaci podatków, siedzi w domu, więc komu jest potrzebny? Inwestycje przerwane czy stracone NIKOMU nie przynoszą korzyści, nawet jakimś rzekomym lucyferianom, którzy przecież też potrzebują kogoś, kto zrobi im jedzenie czy zbuduje dom.
i
jaki to mózg wyprodukował taka madrosc?
powinienes wiedziec ,ze ten swir wszystko spobie przemyslał ze stadem swirów i wie ze to co nie przynosi pozytku trzeba
zutylizowac
co robili hitlerowcy co im przynosiło korzysci po co nadmiar zywic po co ?
zapasc jest potrzebna a ci co nie pracuja do kasacji
juz dawno było mówione tu i tam,ze młodych mezczyzn trzeba unieszkodliwic niech zyje ale nie zdolny do walki.
zaczeli od starców potem dzieci takie jak pod sejmem dzieci szczepione i okaleczone komu toto potrzebne ?
wiec mengele wiedział to i obecni swiry wiedza .
nie ma rzekomy lucyferianin nic takiego nie ma za kilkanascie dni beda spiewnie przywolywac lucyfera
hitlerowcy mieli kobiety do ropłodu mieli samców do zapładniania mieli zbyt na dzieci
pozbywali sie ułomnych selekcja selekcja.
no cóz ty lubisz rzucac epitetami zawszec to lzejsze niz zaczac myslec

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Jak widzę, że po prostu jesteście oszołomami. Wklejony filmik pokazuje kobietę, która najpierw (na początku filmiku) dowodzi, że pandemii nie ma. Ale na koniec stwierdza, że pandemia jest karą od Boga. No to wg. tej pani jest pandemia czy nie? Zesłał ją Bóg? Czy to fikcja?
Czy wy naprawdę oglądacie i słuchacie te filmy w całości do końca?
Bo widzę, że NIE.
Wklejacie filmy, które są beznadziejne, bo... w pierwszych minutach odpowiadają waszym chęciom buntowania się. Byleby robić rewolucję. Mam wrażenie, że po prostu siedzicie przed komputerami i wklejacie badziewiaste filmy, bo... nic innego nie jesteście wstanie zrobić. Tylko paplać byle co.
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

kesja pisze:
22 mar 2021, 20:54

jaki to mózg wyprodukował taka madrosc?
powinienes wiedziec ,ze ten swir wszystko spobie przemyslał ze stadem swirów i wie ze to co nie przynosi pozytku trzeba
zutylizowac
co robili hitlerowcy co im przynosiło korzysci po co nadmiar zywic po co ?
zapasc jest potrzebna a ci co nie pracuja do kasacji
juz dawno było mówione tu i tam,ze młodych mezczyzn trzeba unieszkodliwic niech zyje ale nie zdolny do walki.
zaczeli od starców potem dzieci takie jak pod sejmem dzieci szczepione i okaleczone komu toto potrzebne ?
wiec mengele wiedział to i obecni swiry wiedza .
nie ma rzekomy lucyferianin nic takiego nie ma za kilkanascie dni beda spiewnie przywolywac lucyfera
hitlerowcy mieli kobiety do ropłodu mieli samców do zapładniania mieli zbyt na dzieci
pozbywali sie ułomnych selekcja selekcja.
no cóz ty lubisz rzucac epitetami zawszec to lzejsze niz zaczac myslec
Tak, dzisiaj w debacie słyszałam, że pół roczne dziecko zmarło na corona wirusa, to tak wychodzi, że kiedyś pół roczne dzieci w ogóle nie umierały. Dzieci umierały na zaniedbane zapalenia płuc, na sepsę i inne choroby w porę nie zdjagnoxowane lub nieuleczalne. Teraz juz nawet maleńkie dzieci się reklamuje dla propagandy.. Przecież nawet gdy test wykazuje wynik dodatni, to taki wynik nie odzwierciedla infekcji vovid 19. Wystarczy zwykla infekcja taka jak zwykle przeziębienie czy stan infekcji grupowej i juz zrobiony test wykaże wynik dodatni. Nastąpiła pelna selekcja ludzi. Masz plus dodatni, to się liczysz, a wszystkie inne chore zmiany organizmu, to tylko taki pikuś. Placz i cierp, cierp i placz. Nie na próżno covid nazwano koroną.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

No oczywiście, że wg. roll23 dziecko zmarło bo miało NADWAGĘ!
Czy Wy macie rozum?
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 22:03
No oczywiście, że wg. roll23 dziecko zmarło bo miało NADWAGĘ!
Czy Wy macie rozum?
A ty przejedz się o odwiedz szpitale, a zobaczysz jak ludzie strasznie chorują i bardzo cierpią. Oni nie mają corony.
Wystarczy jak pojedziesz do szpitala onkologicznego np. W Bydgoszczy, to powiesz, to się nie dzieje naprawdę.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

W tym artykule możemy się trochę dowiedzieć o szczepionkach i co zawierają w swoim składzie.
https://www.gajdamed.pl/ruszyly-szczepi ... uczycieli/

Adenowirus szympansi z sekwencją kodującą glikoproteinę S (ang. Spike) wirusa SARS-CoV-2 ChAdOx1-S, nie mniej niż 2,5 x 108
jednostek zakaźnych.
Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK) 293, z wykorzystaniem technologii rekombincji DNA.
Szczepionka COVID-19 Vaccine AstraZeneca zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO).

Więcej w artykule
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”