Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

I co na to poradzimy?
Narciarz wrócił i oto co gada: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ce=special
I kolejny pajac https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ce=special
Niedobrze się robi, jak widzę te kłamliwe ryje.

Zdubluję swój post z innego tematu, ale jest to wiadomość dosłownie sprzed chwili i tu jako uzupełnienie dramatycznych wypowiedzi prezydenta i tego tam od zdrowia :crazy:
Dodam ostatnie, dosłownie sprzed kilku chwil. Dziś czytamy o kolejnej tragicznej sytuacji z powodu covida, a ja właśnie gadałam z znajomą, która wróciła z oddziału covidowego. Ma 71 lat i dostała temperatury i kaszlała, więc zgłosiła się do lekarza i test wykazał covid. Ponieważ ma sporo innych chorób, cukrzyca mocno zaawansowana, duża nadwaga, ciśnienie złe itp. więc wzięto ją na oddział. Mówię tu o dużym szpitalu w dużym wojewódzkim mieście. Po 3 dniach wyszła i mówi, że kłamstwo goni kłamstwo. Oddział pusty, kilka osób z covidem, wszystkie na chodzie. Za to szpital naszpikowany kamerami, jakąś aparaturą, która stoi i nic nie robi. Totalny luz tam jest. Ludzie chodzą sobie na fajki popalać, kto pali oczywiście. Na kaszel zalecali jej oklepywanie i leżenie na brzuchu, żadnych specjalnych leków nie podawano. Żadna osoba nie była pod respiratorem, a całą chorobę przechodziła bardzo lekko. Żałuje że w ogóle zgłosiła się do lekarza, bo te 3 dni to mogła w domu przeczekać, a w życiu już przeszła gorsze grypy i przeziębienia.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Zaczynam się bać, że teorie spiskowe mogą nie być spiskowymi.
Czy słyszeliście Państwo o nowym programie PIS - u, który nazywa się ...uwaga...NOWY ŁAD :-|
Bodaj 20 marca Mateusz M. ma go przedstawić.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

RN pisze:
17 mar 2021, 18:51
Zaczynam się bać, że teorie spiskowe mogą nie być spiskowymi.
Czy słyszeliście Państwo o nowym programie PIS - u, który nazywa się ...uwaga...NOWY ŁAD :-|
Bodaj 20 marca Mateusz M. ma go przedstawić.
Tak, czytałam, ale na razie tylko tajemnicza zapowiedź. Pisało, że to NOWY ŁAD DLA POLSKI. Od Pisu oczywiście. Naprawdę, aż strach się bać.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
17 mar 2021, 19:10
RN pisze:
17 mar 2021, 18:51
Zaczynam się bać, że teorie spiskowe mogą nie być spiskowymi.
Czy słyszeliście Państwo o nowym programie PIS - u, który nazywa się ...uwaga...NOWY ŁAD :-|
Bodaj 20 marca Mateusz M. ma go przedstawić.
Tak, czytałam, ale na razie tylko tajemnicza zapowiedź. Pisało, że to NOWY ŁAD DLA POLSKI. Od Pisu oczywiście. Naprawdę, aż strach się bać.
Ja myślę, że to nie jest żaden program PIS-u, tylko coś ,co przychodzi z zewnątrz.
Nieoficjalnie się mówi, że będzie to wypowiedziana wojna tzw. klasie średniej, dążenie do wzmocnienia korporacji i jednocześnie roli państwa. Przy czym przez wzmocnienie państwa nie należy rozumieć silnych suwerennych państw, ale to, że rządy tych państw to ludzie korporacji w terenie. Kiedyś niby dążono do stworzenia klasy średniej, bo to miało stanowić o sile państwa, zamożności jego obywateli, teraz fama niesie, że szykują się do skoku na ich majątek.
Przez wiele, wiele lat zachęcano na wsi rolników do powiększania gospodarstw, argumentując to tym, że tylko duży będzie mógł się utrzymać, a ostatnio zaczyna się odchodzić od tego dając do zrozumienia, że to przeżytek, że na zachodzie się już od tego odchodzi itd. :-)
Wymyśla się niesamowicie w swej wymowie szczytne hasła, dające do zrozumienia, ze inicjatorom chodzi o troskę obywateli, ochronę środowiska i nade wszystko poszanowanie praw zwierząt, a tak naprawdę stoją za tym wielkie interesy.
Niejaki Gates uznał krowy odpowiedzialne za ocieplenie klimatu :-) . Obecnie w UE szykują jakąś propagandówkę o wpływie mięsa na choroby nowotworowe. Jednocześnie inwestuje sie duże pieniądze w produkcję mięsa z próbówki o czym nawet wychlapnęła się Moschbacher.
Całkiem niedawno czytałem artykuł, jak to jedna z firm w Izraelu jest gotowa wypuścić sztuczne mięso na rynek oferując nawet zbiżoną cenę do do mięsa tradycyjnego.
Zawsze, kiedy będzie chodziło o zrobienie jakiegoś wielkiego interesu, czy przebudowę porządku społecznego w kierunku większej nad nim kontroli, będzie to argumentowane troską własnie o to społeczeństwo, o ich bezpieczeństwo, zdrowie, spokojną starość, a nigdy nie będzie ujawniało sie prawdziwego celu. Już od jakiegoś czasu tworzy się system, który odstręcza od jakiejkowiek działalności, Zacznij coś robić to natychmiast bedziesz miał na głowie całe mnóstwo biurokracji, wymogów, które jedne są głupsze od drugich, a stworzone min. po to, aby nie tylko mieć nad nimi całkowitą kontrolę, gdy będą niepotrzebne doprowadzić do upadku, ale też przez system nakładania kar, utrzymywać nadętą biurokrację.
A podatki :?: Podatki to za chwile będziemy płacić od wdychanego powietrza czy ilości i długości kroków, jakie zrobiliśmy dziennie.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Widziałeś to https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ce=special
Albo ludzie się ruszą, albo to koniec.

rol23

Re: Szczepionki

Post autor: rol23 »

Już 78 osób zmarło po szczepieniu w Polsce a to przecież dopiero początek szczepień. Co to będzie?

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Dopiero na jesieni bedzie wysyp obecnego wyszczepiania .

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

kesja pisze:
21 mar 2021, 19:30
Dopiero na jesieni bedzie wysyp obecnego wyszczepiania .
Nie ludzmy sie. Do jesieni bedziemy zaorani.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

wuka, ale co Tobie grozi, skoro się nie zaszczepisz?
Oszołomstwu mówię NIE!

rol23

Re: Szczepionki

Post autor: rol23 »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 7:50
wuka, ale co Tobie grozi, skoro się nie zaszczepisz?
Czy żartujesz, czy sobie jaja robisz? Na każdym kroku będą prześladować osoby niezaszczepione. Taki jest cel tej całej maskarady.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Ty się za wukę nie wypowiadaj. Wuka, co ci grozi? Jesteś na emeryturze, do sklepu wejdziesz, mieszkać masz gdzie. Samochodem jeździsz.
Co co grozi? Do lasu nie pozwolą ci wejść bez szczepienia? ;-)
Nie przesadzajcie...
Oszołomstwu mówię NIE!

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki

Post autor: RM »

Czy coś komuś grozi? Myślę, że należy zadać pytanie co się dzieje?
Na naszych oczach upada tzw. klasa średnia. Ludzie prowadzący swoje prywatne biznesy, raczej nie wytrzymają "pandemii". Wirus zabija przede wszystkim prywatny sektor gospodarczy, zabijanie ludzi, jak wynika ze statystyk, raczej go nie interesuje. Rozpad klasy średniej spowoduje, że pozostaną korporacje i robotnicy. Majątek prywatny zostanie znacjonalizowany, jak to w socjalizmie.
Trwają przygotowania do dalszego ograniczania suwerenności państw członkowskich UE. Właśnie są na tapecie przygotowania do wprowadzenia unijnych podatków od oddychania i tzw. śladu węglowego. Koszty tych podatków są na tle wysokie, że przeciętna rodzina nie udźwignie obciążeń związanych z mieszkaniem we własnym domu. Nie obawiajcie się, jest już z góry przygotowane rozwiązanie, aby każdy był w stanie płacić podatki, to tzw. odwrócona hipoteka. To oznacza, że wraz ze śmiercią właścicieli, nieruchomość przejmie bank, a spadkobiercy będą w niej mieszkać (ewentualnie) jako najemcy. Jest projekt likwidacji w UE gotówki na przestrzeni 7 lat. To oznacza, że robotnik nie podskoczy, a jak podskoczy to mu zablokują konto i nawet nie będzie mógł żebrać.
Jeśli z tej perspektywy spojrzymy na wirusa, to jest on rzeczywiście groźny, ponieważ jest skutecznym narzędziem do całkowitego zniewolenia narodu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
22 mar 2021, 8:40
Ty się za wukę nie wypowiadaj. Wuka, co ci grozi? Jesteś na emeryturze, do sklepu wejdziesz, mieszkać masz gdzie. Samochodem jeździsz.
Co co grozi? Do lasu nie pozwolą ci wejść bez szczepienia? ;-)
Nie przesadzajcie...
Cieniutkie masz zdanie o mnie. To, że w tym miesiącu jeszcze dotarła emerytura (głodowa, pomimo wielu lat pracy), nie oznacza, że za miesiąc dotrze. Ale to pikuś w porównaniu z tym, co może się stać (i wszystko na to wskazuje, że się stanie) z WSZYSTKIMI LUDŹMI. Bo sobie wyobraź, że mnie to jednak interesuje, czy ludzkość przetrwa i czy człowiek jeszcze będzie człowiekiem, a nie mutantem, zombiakiem, maszyną, którą można dowolnie sterować. A jak już będzie niepotrzebna to wyłączyć.
Mam dzieci, dorosłe wprawdzie, ale mające potencjalnie wiele lat życia przed sobą. Czy chciałabym, aby w gettach służyły garstce bandytów z pełnymi portfelami? Nie. Mam po sąsiedzku dzieci, wspaniałe dzieciaki. Czy chciałabym, aby do końca życia siedziały w domu z maskami na twarzach, przed komputerem, który "uczy" co mają myśleć, co mówić, jakie rozkazy wykonywać? Nie.
Tak na to patrzę, w wielkim skrócie.

Resztę moich obaw przedstawił RM.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Kilka dni temu pisałam o wypowiedziach senatora-lekarza, który w wywiadzie dla prasy przedstawił faktyczny stan polskiej służby zdrowia. Mówił o zaprzestaniu leczenia innych chorób, o nieudzielaniu pomocy, o odwoływaniu operacji, a także wskazał skąd obecnie jest tak duża umieralność. Powiedział wprost, że teraz umierają ludzie, którym nie udzielono pomocy przez cały poprzedni rok, a także straszono ich tak skutecznie, że nie kontaktowali się z lekarzami.
Następnego dnia wywiad został sprostowany (przez obecnego ministra zdrowia), a oto mamy reakcję, jak załatwia się niepokornych.
"Prokuratura wnioskuje o ukaranie marszałka Senatu" https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 9,79cfc278
Jeszcze macie wątpliwości, o co tu chodzi?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Cieniutkie masz zdanie o mnie.
Nie tylko o Tobie, ale o wszystkich, który twierdzą, że pandemia jest spiskiem, aby wymordować ludzkość.
Nikt o zdrowych zmysłach nie podcinałby sobie gałęzi na której siedzi.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”