Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kris0069
Posty: 67
Rejestracja: 28 wrz 2015, 0:25

Re: Szczepionki

Post autor: kris0069 »

Dwa koncerny Vanguard i BlackRock zarządzają akcją korony
Dwie firmy, Vanguard i BlackRock, są właścicielami całego „kompleksu” środków masowego przekazu i koncernów farmaceutycznych.

Co oznacza kompleks przemysłowy szczepionek?

Nikomu nie odpowiadają na pytania. Są agencjami regulacyjnymi. Z nikim się nie liczą. Osoby na najwyższych stanowiskach to obrotowe drzwi, tam i z powrotem, pomiędzy dyrektorami tych koncernów a szefami FDA, CDC, DHS, „Centrum Dowodzenia Szczepionkami”.

Kontrolują cały temat COVID-19 w mediach. Wszystko, co zostało udowodnione jako niebezpieczne, od noszenia masek przez cały dzień, przez zdystansowanie społeczne, spryskiwanie wszystkiego środkiem przeciwbakteryjnym i wycieraniem wszystkiego wybielaczem, po szczepienia za pomocą eksperymentów z mRNA, wszystko to zrobiono „w imię zdrowia publicznego”.

Vanguard i BlackRock są właścicielami czterech z sześciu największych firm medialnych, które kontrolują 90 procent wiadomości w telewizji, w gazetach, na wszystkich platformach społecznościowych.

Ci potentaci są właścicielami 1600 amerykańskich firm wartych 9 bilionów dolarów i to oni informują wszystkich o „bezpieczeństwie i skuteczności” fałszywej szczepionki kowidowej.

Kiedy Hitler doszedł do władzy, jego „prawą ręką” był konglomerat farmaceutyczny, który produkował gaz do komór gazowych, produkował szczepionki chemiczne do torturowania więźniów i produkował toksyczne farmaceutyki.

Rząd USA przekazał całą odpowiedzialność za „rozwiązanie” Covid-19 największym firmom farmaceutycznym, mające horrendalne osiągnięcia w tworzeniu produktów, które okaleczają i zabijają ludzi na całym świecie.

Nikt nie idzie do więzienia za ich produkcję, marketing lub przepisywanie zabójczych leków i wstrzykiwanie niebezpiecznych szczepionek.

Teraz chcą, abyśmy wszyscy wierzyli, że człowiek nie może przeżyć kilku lat na ziemi, jeśli nie zostanie zaszczepiony na każdego wirusa, który krąży po świecie, nawet tych stworzonych przez człowieka.

Te korporacje Big Pharma zarabiają więcej pieniędzy niż większość krajów. Johnson & Johnson (J&J) jest wart więcej niż Nowa Zelandia. W rzeczywistości J&J jest największą korporacją farmaceutyczną na świecie i próbuje zmusić świat do leczenia toksycznymi zastrzykami. W zeszłym roku zarobili 15 miliardów dolarów.

Pfizer jest wart więcej niż gigant naftowy - Kuwejt.

To są potężne koncerny, które narzucają swoją wolę rządom państw. Politycy wiedzą, że po kadencji politycznej, mogą być zatrudniani w tych koncernach na milionowych kontraktach.

To koło zamachowe skierowane przeciwko narodom, toczy się i niszczy każdego człowieka...

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Szczepionki

Post autor: jozek »

No ja jestem w pełni dwoma dawkami zaszczepiony, zona tez, to ruskich antyszczepionkowcy trolli mam w tyłku.
Amen
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11716
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Szczepionki

Post autor: Henryk »

Obrazek
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Henryk, wstyd, że Gretkowska jest dla ciebie autorytetem. Tego się po tobie nie spodziewałam, ale myślę, że sam diabeł byłby dobry, gdyby tylko gadał to, co ona z siebie wyrzygała.

Henryk
Posty: 11716
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Szczepionki

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
13 lip 2021, 10:33
Tego się po tobie nie spodziewałam,
Nieprawda. Od dawna znasz mój pogląd na temat płaskoziemców, antycovidowców, przeciwników 5G...
- Wszelkiej maści foliarzy.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Henryk pisze:
13 lip 2021, 11:11
wuka pisze:
13 lip 2021, 10:33
Tego się po tobie nie spodziewałam,
Nieprawda. Od dawna znasz mój pogląd na temat płaskoziemców, antycovidowców, przeciwników 5G...
- Wszelkiej maści foliarzy.
Dobrze wiesz, że nie chodzi o twoje poglądy, które ciągle przywołujesz chociaż rozmów na temat płskiej ziemi sobie nie przypominam. Chodzi mi o to, że powołujesz się na takiego kogoś, jak Gretkowska. Tego się nie spodziewałam. Nawet to coś trudno mi nazwać kobietą i pisarką. Pewnie bezmyślnie wstawiłeś ten głupi tekst, bo nie chce mi się wierzyć, żeby ta persona mogła być czyimkolwiek autorytetem. To znaczy mogłaby i jest..., ale , na Boga! Nie twoim i mam nadzieję, że nikogo z forum.

kris0069
Posty: 67
Rejestracja: 28 wrz 2015, 0:25

Re: Szczepionki

Post autor: kris0069 »

Rząd Morawieckiego na polecenie globalistycznych, marksistowskich elit nowego porządku świata wprowadza:

Pięć faz szczepień
Faza 1 – Dobrowolne

Namawianie ludzi przez: propagandę medialną, opłacane wpływowe media reżimowe, społecznościowe, celebrytów, lekarzy itp. Ta faza usidla tych, którzy są łatwowierni. Myślą, że wstrzyknięcie broni biologicznej z białkiem kolczastym w jakiś sposób ochroni ich.

Faza 2 – Zachęty

Loterie, konkursy ogólnopolskie, zachęty psychologiczne. Ta faza usidla tych, którzy są podatni na pokusy finansowe.

Faza 3 – Przymus przez zakłady pracy.

Na tym etapie wykorzystują korporacje, aby odmówić ludziom dostępu do usług takich jak: podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp. Mają nadzieję, że ta faza sprawi, że niezaszczepienie będzie wyjątkowo niewygodne i wstydliwe dla ludzi. Również zakłady pracy mocno namawiają do szczepień, a niektóre zwalniają za ich brak.

Faza 4 – Kary za brak szczepień

Ta faza rozpocznie się wtedy, gdy oskarżą nieszczepionych za ciągłe wybuchy nowych wariantów, które powodują liczne choroby i śmierć ludzi.

Każdy rząd państw biorących udział w akcji korony, dąży do uchwalenia przepisów zmuszających do stałych szczepień kowidowych. Każdy, kto odmówi przestrzegania tych przepisów, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. To jest kolejny punkt scenariusza kowidowego, wdrażanego na całym świecie.

Faza 5 – Końcowy scenariusz

Otwarta wojna biologiczna i kinetyczna przeciwko narodom. Osoby, które dalej unikają szczepień, będą siłowo zmuszane poprzez przymus sądowy, utratę pracy, wysokie kary pieniężne. Akcja ta mocno zostanie nasilona.

Osoby, które już się zaszczepiły, będą zmuszane do kolejnych ustępstw, czyli pozbywania się dotychczasowego bytu i zamianę go w byt elektroniczny.

Jak powiedział przedstawiciel rządu Morawieckiego, nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika szczepień. Wszystko dzieje się pod wpływem ataku globalistów opracowanego przez żydowską finansjerę

Jest to narracja „moralnego usprawiedliwienia”, naruszająca jakikolwiek strzępy praw obywatelskich, praw człowieka, etyki lekarskiej.

W istocie, jednym z planów jest holokaust szczepionkowy!

Wyludnienie jest pożądanym rezultatem tego nikczemnego planu. Jeżeli ludzie będą się sprzeciwiać, to nastąpi załamanie gospodarcze, zniszczenie Polski i innych krajów Europy oraz świata. Brak sprzeciwu oznacza nałożenie kagańca elektronicznego w postaci numeru identyfikacyjnego i konta w ich systemie internetowym.

To jest plan żydowskiej finansjery. Chcą przejąć już nie częściową, jak obecnie, ale całkowitą kontrolę nad każdą osobą na ziemi.

Proroctwa biblijne mówią, że to nie oni dokonają tego okrutnego planu...

Henryk
Posty: 11716
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Szczepionki

Post autor: Henryk »

kris0069 pisze:
13 lip 2021, 11:20
To jest plan żydowskiej finansjery.
Nie doceniasz jednakże masonów jak i cyklistów.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM: Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obecność nanocząsteczek grafenu


Fragment tekstu: "
Date: 27 giugno 2021
Author: Uczta Baltazara

W programie nr 63 kanału La Quinta Columna, (biostatystyk Ricardo Delgado i dr José Luis Sevillano) udostępnili niektóre z wielu fotografii zrobionych podczas analiz zawartości (tzw. “szczepionek”) – przeprowadzonych przy pomocy różnych technik – w celu zidentyfikowania wszystkich ich składników.

Jak obiecali, tak zrobili; wyniki są zdumiewające. Ich przypuszczenia na temat obecności tlenku grafenu w fiolkach potwierdziły się: w fiolkach na pewno znajduje się tlenek grafenu.

Podczas transmisji, Ricardo Delgado wyjaśnił, co następuje: “Przede wszystkim nie twierdzimy, że jesteśmy antyszczepionkowcami. Problem polega na tym, że to nie jest szczepionka, to jest dawka grafenu podawana ludziom.”

Ricardo Delgado: Teraz pokażemy zdjęcia zawartości fiolki, które uzyskaliśmy za pomocą mikroskopu optycznego i mikroskopu elektronowego."
Zdjęcie i całość tekstu pod tym linkiem https://babylonianempire.wordpress.com/ ... k-grafenu/

Śmiech na sali, prawda? :s_luzak:

Henryk
Posty: 11716
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Szczepionki

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
13 lip 2021, 12:58
Śmiech na sali, prawda? :s_luzak:
Nie próbujcie malować, bo to amelenium!


Obrazek
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Nieziem
Posty: 893
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Szczepionki

Post autor: Nieziem »

Henryk pisze:
13 lip 2021, 8:52
Obrazek
Na początku odczytałem pododnie jak wuka. Ale im więcej czytam tym bardziej się zgadzam. Najpierw przypomniał mi się obraz złodzieja, który dla odwrócenia od siebie uwagi krzyczy na kogoś innego "złodziej". Myśle, że najlepiej wykorzystać witki dostarczone przez oponenta dla sformowania bata na niego.
Dlatego definicja foliarza zaproponowana przez panią MG pasuje mi jak najbardziej, a odnosi się najpełniej do przedstawicieli rządu z premierem i ministrem zdrowia na czele. I dalej do wszystkich, dla których tamci są autorytetami. (Z tym, że ci w rządach poszczególnych państw, nie są decyzyjni, oni tylko przekazują dalej polecania z góry. To syny diabła. Dlatego tak namiętnie kłamią, bo ich ojcem jest ojciec kłamstwa. To dzięki nim gospodarka upada i dzieci nie chodziły do szkoły.)
Czyli również MG jest foliarką. W takim ujęciu zgadzam się z wieloma zdaniami powyższego wpisu. Ale nie z tymi wyrażającymi dogmaty medyczne: umarłabym bez szczepionki na polio, mój tata na gruźlicę itp.
Zgadzam się, że człowiek nie ewoluował dla lockdownu, ale uważam ponadto, że również nie po to, aby się na wszystko szczepić. Jak już przy ewolucji jestem to przypomnę jak to było z obiecanymi efektami tej niby szczepionki. Na początku, że nie umrzesz, następnie, że nie będziesz roznosić diabelstwa, by w końcu, jak te pierwsze się nie sprawdziły,  wyewoluować do 'łagodniej przejdziesz chorobę'. To ostatnie genijalne w swej prostocie, bo w żaden sposob nie da się tego zweryfikować, więc i podważyć się nie da. Koniec końców będzie tak, że efektu prozdrowotnego nie będzie żadnego, a jedyny jaki będzie to to, że będziesz mógł wyjść z domu do sklepu i do pracy. Potwierdził to premier w zeszłym tygodniu, mówiąc, że ludzie się zaszczepią "dla świętego spokoju", już nie ze względu na niby prozdrowotne oczekiwania. 
Wcale nie jestem negatywny, ja po prostu widzę, w którą stronę wszystko zmierza. Nie kocham świata ani rzeczy na tym świecie. Kocham Boga i Jego stworzenie czyli kocham człowieka, jako ludzkość ich kocham. Foliarze proszczepionkowi są w błędzie, a błądzący nie zasługują na potępienie,  ale na większą łaskę niż ci, co nie błądzą. 
Dlaczego ani rządzący ani pani MG nie chcą dyskutować? Bo o dogmatach się nie dyskutuje. Tak zwany covid to jest religia. Potwierdza to fanatzm jego wyznawców. Ja z tonu powyższego wpisu wyczytuję gotowość do zebrania tych niewierzących w moc szczepionki w jedno miejsce, w celu eksterminacji. Dlatego brzydzę się takimi opiniami. Wyrażają pragnienia bezwzględnej eliminacji nie-naszych. Czuć tu pewnym starotestamentowym mężem izraelskim.
Na koniec najlepszy fragment: "umierają,  głównie niezaszczepieni". Tak się właśnie bezmyślnie powiela dogmaty na własną zgubę. Dla myślącego mnie to przyznanie wprost, że ta niby  szczepionka zabija. Skoro głównie umierają niezaszczepieni, to znaczy, że poza tymi również zaszczepieni, ale miara sukcesu polega na tym, że ci drudzy niby mniej. 
Są oficjalne dane liczbowe, ile osób zmarło po przejściu szczepienia. Czy ktoś jest w stanie wskazać jakikolwiek odnośnik, który by wskazał, że szczepionka kogoś uratowała? Nie twierdzę, że nie. Szukam źródła ewentualnej weryfikacji twierdzenia, że tak.
Dododam jeszcze,  że naturalnie nie ma opcji mutacji śmiertelnej tj. nieuleczalnej,  natomiast przy udziale technologicznym człowieka,  to i owszem. Dlatego wytworów człowieka można się bać,  ale nie ma potrzeby obawiać się Bożego stworzenia. 

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki

Post autor: RM »

Nieziem pisze:Dla myślącego mnie...
I to mi się bardzo podoba. Bo Ty rzeczywiście myślisz i wiesz o tym, że myślisz.To jest jeden z charakterystycznych znaków, które pozostawia na człowieku Duch Prawdy.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Każdy może myśleć. Nie można tego odmówić tym, którzy są w jakiejś religii.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Niepokojące. "zczepionki mRNA zabiją większość osób zaszczepionych"

"W jednym ze swoich ostatnich filmów dr Hoffe wyjaśnia, że ​​obserwuje u swoich pacjentów, którzy przyjęli „szczepionkę” mRNA firmy Pfizer-BioNTech lub Moderna, że ​​ich naczynia włosowate zatykają się, co, jak twierdzi, doprowadzi w końcu do poważnego zdarzenia sercowo-naczyniowego.

Szczepionki mRNA na chińskiego wirusa są zaprogramowane tak, aby przekształcić ciało człowieka w „fabrykę” białek kolcowych, a dr Hoffe mówi, że z czasem te masowo produkowane białka powodują postępujące krzepnięcie krwi."/.../ "„Teraz wiemy, że tylko 25 procent „szczepionki” wstrzykniętej w ramię rzeczywiście pozostaje w ramieniu” – wyjaśnia dr Hoffe na swoim blogu. „Pozostałe 75 procent jest gromadzone przez układ limfatyczny i dosłownie wprowadzane do krążenia, więc te małe paczki informacyjnego RNA, a tak przy okazji, w pojedynczej dawce „szczepionki Moderna” jest dosłownie 40 bilionów cząsteczek mRNA”."
Jest też wypowiedź tego lekarza, kilka minut; video po angielsku.

Reszta na stronie https://wolnemedia.net/szczepionki-mrna ... zepionych/

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

Daję ten arcy ciekawy link od kriss z tematu WHO, aby dotarł do wielu ludzi
https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”