Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: amiko »

Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Oglądałam pierwszy filmik. Fajny.
Na drugim kot podobny do naszego, więc też zamierza posłuchać. ;-)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

@amiko
Muszę ci podziękować, że dałeś namiary na tą metodę dwupunktową. Zainspirowało mnie to. Ponieważ ja lubię szybkie sposoby załatwiania wszelkich spraw (ach ta niecierpliwość), a także prostotę, bez udziwnień i jakichś otoczek, więc spróbowałam na sobie.
Konkretnie: miałam od ubiegłego roku poważny problem zdrowotny, czysto fizyczny, typowo babski i bardzo niepokojący. Dostałam skierowanie do szpitala na operację i przedziwnym zawirowaniem spraw, kiedy pojechałam operacja została odwołana. Następny termin był za kilka miesięcy i wtedy lud świata już wskoczył w "plandemię" :roll: ;-) , więc wiadomo - szpital nieczynny, tylko na podwórzu namiot rozstawiony, pusty na szczęście :s_oczko:
I w tym momencie pomyślałam, a co mi tam, spróbuję pocierać te ręce i wytworzyć złotą kulę i przywołać te energetyczne czy tam kwantowe czy jakiekolwiek "cudowności" i ... jak pomyślałam tak zrobilam.
Cóż. Nie wiem, czy w środku choroba znikła, bo nie byłam się skontrolować, ale wszelkie objawy, groźne i bardzo "straszne" :aaa: po prostu zniknęły. Minęło prawie 5 miesięcy i (ODPUKAĆ W NIEMALOWANE :s_oczko: ), a ja jestem zdrowa. Przynajmniej w tym zakresie.
Tak, że konkludując: AMIKO niech ci kwanty i pola energetyczne i wszelkie siły Kosmosu i Bóg Jedyny itd.itp. obficie wynagrodzą, że zapodałeś filmik.
Polecam spróbować niedomagającym i niedowierzającym (ja też bez przekonania i głębokiej wiary, bez spowiedzi itd. do działania przystąpiłam). :ello:

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: amiko »

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie, że tak prosta metoda korzystania z Bożej, darmowej Energii okazała się skuteczna. Bóg Jedyny jest Duchem - Energią i każdemu udziela swojego Ducha - Energii bez miary. Wielką szkodą jest to, że ludzie nie znają prawdziwego Boga i możliwości korzystania z Jego prowadzenia, Daru Bożego Ducha - Energii do samoleczenia, itd. Jak długo korzystałaś z tej metody? Nie wierzyłaś w skuteczność tej metody? Według mojego rozeznania jesteś zdrowa.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: Luba »

:-> No i to sa argumenty, amiko i wuka :->

Ja tez wyprobuje te metode, choc z boskiej Energii korzystam juz od pewnego czasu...rowniez obserwujac pozytywne efekty :->

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

amiko pisze:
24 lip 2020, 12:55
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie, że tak prosta metoda korzystania z Bożej, darmowej Energii okazała się skuteczna. Bóg Jedyny jest Duchem - Energią i każdemu udziela swojego Ducha - Energii bez miary. Wielką szkodą jest to, że ludzie nie znają prawdziwego Boga i możliwości korzystania z Jego prowadzenia, Daru Bożego Ducha - Energii do samoleczenia, itd. Jak długo korzystałaś z tej metody? Nie wierzyłaś w skuteczność tej metody? Według mojego rozeznania jesteś zdrowa.
Amiko. Zrobiłam tą metodą jeden raz, bardzo nieudolnie i na drugi dzień powtórzyłam. Tak, że nie wiem, który raz zadziałał. Może już ten pierwszy?
Nie to żebym nie wierzyła w skuteczność, ale ja w ogóle jestem dość sceptyczna do wszystkich metod. Tych od lekarzy, tabletek także :xoczko:
Tu jednak były czynniki takie, że "zbiegiem okoliczności" nie wyszło z operacją...termin drugi - nie wyszło bo "świrus" i właśnie wtedy ty dałeś tą metodę, namiar na nią, więc odczytałam to wszystko jako...spróbuj, co ci zalezy. Najwyżej nie zadziała.
A pisze dopiero teraz, bo odczekałam kilka miesięcy. Z moich doświadczeń z tą chorobą, to już powinnam z 5-6-7 razy mieć takie objawy, jak w ubiegłym roku. A tu nic.
Mam nadzieję, że jestem zdrowa.
Powiem wam, że teraz próbuję tej metody z kręgosłupem, który mam kompletnie zdruzgotany. Właściwie nie z samym kręgosłupem tylko z nogą, która na skutek chorego kręgosłupa ma okropne ograniczenia i włąściwie tylko coraz silniejsze tabletki przeciwbólowe pozwalają jakoś funkcjonowac.
Dodam, że pogłębiłam wiedzę o tej metodzie czytając trochę w internecie oraz dziwnym trafem ;-) wpadła mi książka (zupełnie o czymś innym), ale rozdział poświęcono temu zagadnieniu.
Przypadki? Nie sądzę.
Wszystko jest z sobą połączone i uważam, że jest to odpowiedź na moje kłopoty zdrowotne, bo wyraziłam mentalnie potrzebę zmiany w tej sprawie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

Luba pisze:
24 lip 2020, 13:16
:-> No i to sa argumenty, amiko i wuka :->

Ja tez wyprobuje te metode, choc z boskiej Energii korzystam juz od pewnego czasu...rowniez obserwujac pozytywne efekty :->
Spróbuj.
Boskiej czy nie, ale na pewno wszystko pochodzi od Boga, a więc znowu nazewnictwo nas różni :-D

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: amiko »

wuka

To mi wygląda na nerw kulszowy.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

amiko pisze:
24 lip 2020, 20:26
wuka

To mi wygląda na nerw kulszowy.
Padła kiedyś taka diagnoza, ale jak to możliwe, aby to trwał ból 24 godz.na dobę i 7 dni w tygodniu, w dodatku latami...
I jeszcze jedno się nie zgadza. Rwa kulszowa charakteryzuje się bólem pośladka/pośladków. U mnie to nigdy nie występowało.
Ale tak czy siak jedynie tabletki przeciwbólowe mi przepisywano. Żadnej innej opcji.
Toteż spróbuję metody z kwantami, a co :mrgreen: Kto mi zabroni :xoczko:

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: amiko »

Lewa noga? Ból idzie w górę boczną, zewnętrzną stroną nogi. Najczęściej wina lędźwiowej (dolnej) części kręgosłupa. Wiadomo, że tabletki nie likwidują przyczyny bólu. Całe szczęście, że istnieje niekonwencjonalne leczenie ze swoimi metodami.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

amiko pisze:
25 lip 2020, 9:39
Lewa noga? Ból idzie w górę boczną, zewnętrzną stroną nogi. Najczęściej wina lędźwiowej (dolnej) części kręgosłupa. Wiadomo, że tabletki nie likwidują przyczyny bólu. Całe szczęście, że istnieje niekonwencjonalne leczenie ze swoimi metodami.
Dokładnie tak. Zewnetrzna strona uda jest cały czas jednym wielkim bólem i mam wrażenie, że pod powierzchnią skóry umieszczono kawał betonowej sztaby. :-)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
14 sty 2020, 22:29
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M[/video]
Amiko, to co tu preferujesz nie jest związane z uzdrowieniem przez energię Bożą. Owszem łączysz się z energią kosmiczną, ale to nie energia pochodząca z mocy Bożej. Wszystko co nie otrzymujemy poprzez modlitwę od Boga jest wrogiem naszej duchowości.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
26 lip 2020, 21:34
amiko pisze:
14 sty 2020, 22:29
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M[/video]
Amiko, to co tu preferujesz nie jest związane z uzdrowieniem przez energię Bożą. Owszem łączysz się z energią kosmiczną, ale to nie energia pochodząca z mocy Bożej. Wszystko co nie otrzymujemy poprzez modlitwę od Boga jest wrogiem naszej duchowości.
A skąd wiesz, co jest boże a co nie? Przecież Bóg stworzył tak samo Kosmos i jego wszystkie prawa, jak i nas, którzy z tych praw korzystamy i mamy dostęp. Więcej, mamy prawo korzystać. Ta wiedza był wśród ludzi, ale skutecznie z nas ją wypleniono. Jezus korzystał z tej energii przy uzdrawianiu.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Metoda dwupunktowa, najłatwiejsza i skuteczna

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
14 sty 2020, 22:29
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M[/video]
amiko pisze:
14 sty 2020, 22:29
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M[/video]
wuka pisze:
26 lip 2020, 21:42
wybrana pisze:
26 lip 2020, 21:34
amiko pisze:
14 sty 2020, 22:29
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M[/video]
Amiko, to co tu preferujesz nie jest związane z uzdrowieniem przez energię Bożą. Owszem łączysz się z energią kosmiczną, ale to nie energia pochodząca z mocy Bożej. Wszystko co nie otrzymujemy poprzez modlitwę od Boga jest wrogiem naszej duchowości.
A skąd wiesz, co jest boże a co nie? Przecież Bóg stworzył tak samo Kosmos i jego wszystkie prawa, jak i nas, którzy z tych praw korzystamy i mamy dostęp. Więcej, mamy prawo korzystać. Ta wiedza był wśród ludzi, ale skutecznie z nas ją wypleniono. Jezus korzystał z tej energii przy uzdrawianiu.
A jeżeli to szatan tą energię daje, to chcesz ją brać? Ja nie chcę absolutnie - nie ma takiej opcji. Jezus przy uzdrawianiu zawsze prosił Ojca. Po drugie Jezus był Bogiem w Synu Człowieczym.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”