KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
29 sty 2021, 13:57
To wal ten lockdown i żyj po swojemu, wg. swoich reguł.
Dlaczego nam wciskasz swój kit?
Jaki kit wam wciskam? Żyję po swojemu cały czas. Nic się nie zmieniło u mnie. Ale widzę też kłopoty innych ludzi. Miotanie się w różnych sprawach, od szkolnych po finansowe, od zdrowotnych po rozwalone plany życiowe...

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Bobo »

Sorry wuka, napisałem to po wpisie veteran, nie twoim. Zbieg w czasie wysłania wiadomości.
Veteran czy rol23 mają jakieś rewolucyjne przesłanie. Nic to nie da. Nikt na nasze forum nie wchodzi, aby szukać sensacji o Covid-19 czy szczepionkach. Na innych forach o Biblii pewnie by byli wywaleni.
Wyobraź sobie że ktoś na forum o biedronkach wywala z siebie taki smród.... 🥴
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Prawda w oczy kole.

A smród to wywala z siebie tutaj ktoś inny.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2021, 14:13 przez veteran, łącznie zmieniany 1 raz.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Bobo
Daj wreszcie namiar na te biedronki, czyli boże krówki :lol: ;-) No dawaj, nie ociągaj się :mrgreen:

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

veteran pisze:
29 sty 2021, 13:47
71 dowodów na szkodliwość lockdownu
https://independenttrader.pl/71-powodow ... downu.html
No dobrze, a teraz skup się maksymalnie i odpowiedz na pytanie: czy istnieje ktoś, kto twierdzi, że lockdown jest korzystny dla gospodarki ?
Bo prezentujesz głupawy link, który dowodzi szkodliwości lockdownu, tak jakby istniał ktoś, kto twierdzi inaczej.
Wymień jedną taką osobę.
Przecież nawet rol23 nie głosi pochwały lockdownu, choć mógłby głosić, żeby potem z tym poglądem polemizować :mrgreen:
(Tak, oczywiście że jestem świadom, iż wymagam niemożliwego, czyli żeby veteran zrobił coś więcej niż wklejanie głupawych linków :mrgreen: )
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

W rezolucji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy opublikowanej w dniu 27 stycznia 2021 r. (2361) zatytułowanej "Covid 19 vaccines: ethical, legal and practical considerations":
7.3.1 zapewnić, aby obywatele byli informowani, że szczepienia NIE są obowiązkowe i że nikt nie jest pod presją polityczną, społeczną lub w inny sposób, aby się zaszczepić, jeśli nie chce;
7.3.2 zapewnić, że nikt nie może być dyskryminowany, ponieważ nie został zaszczepiony, ze względu na możliwe zagrożenia dla zdrowia lub dlatego, że nie chce być szczepiony;
Źródło:
https://pace.coe.int/en/files/29004/html

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Krystian »

:bardzo_smutny: Boa zadaj kolejny konkurs, ile osób umrze, według Rolla na szczepionkę.
Ja na poprzedni się spóźniłem. :-(
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Krystian pisze:
30 sty 2021, 21:14
:bardzo_smutny: Boa zadaj kolejny konkurs, ile osób umrze, według Rolla na szczepionkę.
Ja na poprzedni się spóźniłem. :-(
Dopiero zaczęli szczepić a już zmarło kilkaset osób, tego nie da się przewidzieć. Wyniki eksperymentów medycznych są trudne do odgadnięcia.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
31 sty 2021, 8:41
Krystian pisze:
30 sty 2021, 21:14
:bardzo_smutny: Boa zadaj kolejny konkurs, ile osób umrze, według Rolla na szczepionkę.
Ja na poprzedni się spóźniłem. :-(
Dopiero zaczęli szczepić a już zmarło kilkaset osób, tego nie da się przewidzieć.
Dopiero kilkadziesiąt lat temu wymyślono internet, a już zmarły miliony osób.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Jak ktoś myśli i ma problemy tego typu, to będzie wiedział jak się zabezpieczyć przed niebezpieczeństwem:
https://portal.abczdrowie.pl/kolejny-le ... -skuteczna
Może uratuję w ten sposób kilka osób na forum.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Veteran chciał powiedzieć, że dr Lee Merrit ma problem z identyfikacją płciową, bo najpierw jest napisane "która wyjaśnia", a potem "który studiował". Ogółem ogólniki i bełkocik.
Nie ma za co :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Trawa
Posty: 145
Rejestracja: 11 paź 2012, 20:17

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Trawa »

Krystian pisze:
30 sty 2021, 21:14
:bardzo_smutny: Boa zadaj kolejny konkurs, ile osób umrze, według Rolla na szczepionkę.
Ja na poprzedni się spóźniłem. :-(
Wg specjalistki od DNA w samej Ameryce około 50 mln osób, przeważnie tych, którzy są zarażeni beta retrowirusami.
Może odbywać się to u tych osób zarażonych poprzez mechanizm Odwrotnej transkryptazy przepisujący materiał genetyczny
w szczepionce mRNA do DNA człowieka prowadząc do jego śmierci
Odwrotna transkryptaza występuje u retrowirusów (np. HIV), którym umożliwia przepisanie ich materiału genetycznego z RNA na DNA, które następnie integruje do genomu gospodarza i wraz z nim ulega replikacji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odwrotna_transkryptaza
Dla tych , których ignorancja jest ich siłą ale nie chcą ju być ignorantami, którzy teraz się śmieją a nawet nie wiedzą że tworzono broń biologiczną działającą na zasadzie przepisywania informacji z mRNA do DNA polecam przesłuchanie do końca przynajmniej tego jednego wykładu

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Nie stresuj się Trawa.
Nawet jak umrzesz od tego mRNA, to kiedyś zmartwychwstaniesz i będziesz se śpiewał w chórze anielskim, albo molestował hurysy, albo co tam wolisz.
Myśl o życiu wiecznym, a nie doczesnym.
No chyba że nie wierzysz w zmartwychwstanie i życie wieczne ...
(Namnożyło się tych niewierzących, że aż strach :shock: )

Boa, przywołuje Cię do porządku !
Twoje żarciki wcale nie są śmieszne :roll:
Anna01
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”