KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

RM pisze:
23 mar 2021, 20:56
Niedawno miałem po raz pierwszy robiony test na wirusa. Pielęgniarka wepchnęła mi tester do nosa i dźgnęła gdzieś w zatoki. Podskoczyłem, a oczy zaszły mi łzami. No bolało. Zrobiła zaskoczoną minę klepiąc coś o wrażliwości, a ja zapytałem, czy na pewno próbkę trzeba pobierać z mózgu. Ona szykuje drugi tester, do drugiej dziurki, a ja się pytam, czy w drugiej dziurce jednak będzie smok wawelski, bo coś mi podpowiada, że próbka pobrana z drugiej dziurki jest dokładnie taka sama jak z pierwszej. Takie są procedury - obruszyła się, a ja jej na to, że drugą próbkę ma pobrać delikatnie i nie interesuje mnie jej zdanie na temat mojej wrażliwości. Niestety te testery mają końcówki jak z drutu.
Teraz się dowiaduję, że ten brytyjski wirus atakuje przez zatoki. No to warto zastanowić się, czy atakuje w miejscach, które zostały skutecznie uszkodzone podczas przeprowadzania testu na wirusa? Dla mnie wygląda to tak, jakby procedura pobierania próbek miała pomóc wirusowi sforsować naturalną barierę organizmu, poprzez uszkodzenie błony śluzowej zatok. No ale to moje jednostkowe doświadczenie.
Jest już nowa mutacja wirusa, której nie wykrywają testy. To bedzie raj dla tych covidowych terrorystów, bo nie będą musieli nawet uzasadniać dlaczego robią lockdown i zamykają ludzi w domach.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Gdybym nie miał do czynienia z abnegatem technicznym, to bym zapytał co jest strasznego w rozpyleniu 2 kg kredy, 20 km nad Ziemią.
Ale nie pytam, z powodu jak na wstępie :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Henryk »

Wydawało by się, że Biskup to mądra osoba...
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... f,2b83378a
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Podobno podając komunię księża mają teraz mówić: Ciało Chrystusa i szczypta wirusa :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: kesja »

Pisałam o morgellonach w dziale' zdrowie ile mi sie wtedy dostawało od modów zreszta nie tylko za to.
Posty widze sa jakas resztka ale zawsze ,no jak widac teraz beda na topie . :-) bo sa na koncowkach testów
moze ktos je odczuwac jako druciki ale chodzi o transport do mózgu ?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

No proszę, nie wiedziałem że ludzkość już wytworzyła sztuczne organizmy żywe.
To spore osiągnięcie.
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Wczorajsze moje doświadczenie; coraz dziwniej i pod górkę się robi. Generalnie chodzi o tzw. służbę :roll: zrowia :hehe:
Chciałam zamówić receptę od lekarza tzw. rodzinnego lub pierwszego kontaktu, oczywiście telefonicznie. Po wysłuchaniu całego bełkotu o covidzie i szczepieniach oraz rodo, nareszcie zgłosił się człowiek. Kiedy już złozyłam zamówienie usłyszałam co następuje: przewidywany czas odbioru kodu na receptę - 13 kwiecień :xhehe: i UWAGA! musiałam odpowiedzieć na szereg pytań.
Czy w tym dniu mam jakąś operację lub zabieg planowany?
Czy mam gdziekolwiek i z jakimkolwiek lekarzem umówioną wizytę?
Czy w tym dniu mam termin jakiegokolwiek badania laboratoryjnego lub innego?
Jako że nie mam to pani poinformowała mnie, że gdybym miała cokolwiek z powyższych to NIE MOGĘ DOSTAĆ KODU NA RECEPTĘ w tym dniu. Dlaczego? :aaa:
Ponieważ nie WOLNO!!! mieć dwóch usług medycznych jednego dnia.
Zdębiałam i się rozłączyłam.
Czyli, jak rozumiem, gdybym miala jednego dnia wizytę u specjalisty, na którego czekam latami i wizytę u innego specjalisty, na ktorą też czekam latami, to wypad babo gdyż służba śmierci zabrania jednego dnia korzystać z dwóch usług. A już w międzyczasie odebrać sms z kodem to w ogóle koniec świata.
QQQ o co tu chodzi?!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Co się dzieje?
Nie ma wirusa?
https://www.facebook.com/10000162011510 ... 36696/?d=n

I na potwierdzenie
https://www.medonet.pl/koronawirus,sekc ... 73897.html

Wuka Facebook, by oglądać nie musisz mieć konta.
Ogladaj przez funkcje telefon internet.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Ale co "na potwierdzenie", skoro w drugim artykule nie potwierdzają tego, co piszą w pierwszym bełkocie ?
W bełkocie jest np. takie zdanie:
Udostępnij te informacje swojej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przyjaciołom, współpracownikom, aby mogli uwolnić się od strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że nie jest to wirus, ale po prostu bakterie narażone na działanie promieni 5 G.
Ciekawe skąd te zmutowane bakterie biorą się u Indian z Amazonii, którzy do najbliższego nadajnika sieci 5G mają 500 km :lol:
No i czemu mamy mniej bać się zmutowanych bakterii niż wirusa ? :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Z powodu szczepionek jesienią przyjdzie prawdopodobnie najgorsza fala epidemii, która wymorduje miliony ludzi na całym świecie:
https://sablane.pl/artykuly/jest-zle-i- ... ie-gorzej/
Nie bierzcie udziału w tym eksperymencie, ufajcie Bogu a nie pazernej na kasę farmacji.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Juz kilka miesięcy temu o tym mówił.
Wielki czlowiek
https://www.facebook.com/31076254940951 ... 426831749/
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

No ale czy to nie Pani wybrana chwaliła parę m-cy temu pisiorski rząd ?
Teraz już się nie podoba ?
Czy podoba się tylko jeśli rozdaje pieniądze, a poza tym już nie ? :->
(Nie przyjmuję do wiadomości, że poprzedni byli źli, więc obecni też mają prawo :mrgreen: )
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”