KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

Jestem po rozmowie z moim lekarzem pierwszego kontaktu na temat wirusa, amantadyny, procedur i szczepień. To kobieta, którą bardzo lubię i która szczerze zachęca do szczepień. No ale po tej rozmowie jestem bardziej antyszczepionkowy i stopniowo z pozycji biernej i pasywnej przechodzę w moim środowisku do ofensywy przeciwko szczepieniom. Dlaczego? Ponieważ dowiedziałem się w tej rozmowie, od lekarza który ma dyplom akademicki, że stosowanie amantadyny jest niebezpieczne (z bezsensownych powodów), a koronawirusa leczy się antybiotykami. No i zsiadłem, zupełnie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

RM pisze:
09 kwie 2021, 15:07
Jestem po rozmowie z moim lekarzem pierwszego kontaktu na temat wirusa, amantadyny, procedur i szczepień. To kobieta, którą bardzo lubię i która szczerze zachęca do szczepień. No ale po tej rozmowie jestem bardziej antyszczepionkowy i stopniowo z pozycji biernej i pasywnej przechodzę w moim środowisku do ofensywy przeciwko szczepieniom. Dlaczego? Ponieważ dowiedziałem się w tej rozmowie, od lekarza który ma dyplom akademicki, że stosowanie amantadyny jest niebezpieczne (z bezsensownych powodów), a koronawirusa leczy się antybiotykami. No i zsiadłem, zupełnie.
Własnie przed chwilą weszłam na interię i zauważyłam, że znowu mnóstwo ludzi umarło. Chodzi o ludzi znanych, bo o szarakach się nie pisze. Te śmierci to nic innego, jak efekt szczepionek do których tak podobno garnęli się aktorzy, sportowcy i inne vipy. No to mamy wysyp.
RM - tak trzymać. Lekarze chodzą na smyczy korporacji.
Dlaczego, idąc prywatnie do specjalisty nie obowiązują żadne maseczki i inne bzdury, a do lekarza normalnie w ogóle nie można się dostać tylko tele-srele?

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Dość przerażający ten artykuł, ale nie wiem, czy można brać poważnie osobę (autora) jeśli odpowiada dyskutantom takim stylem:"Do bełkotu żyda z Berkeley nie będę się ustosunkowywać. Nadmienię tylko, że amerykańska FDA dopuściła tą truciznę do powszechnego użytku jako "biological experimental agent" a nie...
Dalszy scenariusz fałszywej pandemii" lub tak:"Miły Panie, Jestem doktorem nauk technicznych, nie, nie głupawym "politologiem". Dyskusji z Panem podejmować nie mam zamiaru, bo szkoda mi czasu i energii. Natomiast jeśli jest Pan w...
Druga Norymberga dla covidowych zbrodniarzy
dr nowopolski 04.03.2021 18:22:10"
:-/ :-?

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

https://stopnop.com.pl/mz-zgony/?fbclid ... LSM23-CDp4

Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na wniosek udzieliło informacji, że pozytywny wynik testu na obecność wirusa wykazano u 37 833 zaszczepionych osób, a 1670 z nich zmarło. Natomiast w ciągu 14 dni od szczepienia zmarły 994 zaszczepione osoby.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

https://detektywprawdy.pl/2021/04/14/ni ... oim-blogu/
Właśnie obejrzałem w TVP1 program WARTO ROZMAWIAĆ. Natychmiast go odszukajcie w internecie i obejrzyjcie, ale najpierw usiądźcie wygodnie w fotelu! Co powiedzieli w TVP1? Powiedziano tak dużo, że przypomnę tylko to, co najważniejsze!

1. Covid to międzynarodowy spisek

2. Maseczki to oszustwo

3. Rząd nikogo nie leczy, ale zabija Polaków

4. Polacy są celowo pozbawiani leków, które pomagają

5. Przyjęte procedury zabijają pacjentów

6. Lockdown jest wprowadzony na życzenie sił z zagranicy

7. Mamy rząd, którzy świadomie niszczy gospodarkę

8. Minister zdrowia to nieuk nieprzygotowany do pełnienia swojej funkcji

9. Lekarze działają wbrew wiedzy medycznej
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Nie wysilaj sie. Takich jak ty, RM, ja i inni nazywa sie tu idiotami i hejterami.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
15 kwie 2021, 21:34
Nie wysilaj sie. Takich jak ty, RM, ja i inni nazywa sie tu idiotami i hejterami.
Całe szczęście, że są tacy ludzie jak RM.
RM, dziękuję Ci, że mogę czytać twoje wpisy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Bardzo słuszne i mądre stwierdzienia.
https://www.facebook.com/watch/?v=884393438785476
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

wybrana pisze:
15 kwie 2021, 22:52
Bardzo słuszne i mądre stwierdzienia.
https://www.facebook.com/watch/?v=884393438785476
Takie coś puścili w TVPis :?: :-)
Czy był to tylko program na roboczo, który nie znalazł się na antenie, bo powyżej było słowo ''ocenzurowane'' :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

RN pisze:
15 kwie 2021, 23:33
wybrana pisze:
15 kwie 2021, 22:52
Bardzo słuszne i mądre stwierdzienia.
https://www.facebook.com/watch/?v=884393438785476
Takie coś puścili w TVPis :?: :-)
Czy był to tylko program na roboczo, który nie znalazł się na antenie, bo powyżej było słowo ''ocenzurowane'' :?:
W poniedziałek o 21 co tydzień ten program leci. Ten odcinek byl emitowany w ten poniedziałek co byl - 12 kwietnia. Ciekawe, czy wobec prowadzącego wyciągnie prezes konsekwencje?. Coś tam straszą.
Przeczytaj dalsze informacje pod filmem.
Coś tam Joanna Lichocka straszy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

wybrana pisze:
16 kwie 2021, 0:05

W poniedziałek o 21 co tydzień ten program leci. Ten odcinek byl emitowany w ten poniedziałek co byl - 12 kwietnia. Ciekawe, czy wobec prowadzącego wyciągnie prezes konsekwencje?. Coś tam straszą.
Przeczytaj dalsze informacje pod filmem.
Coś tam Joanna Lichocka straszy.
Lichocka o Pospieszalskim - ''Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami'' :-)
https://www.press.pl/tresc/65574,lichoc ... szalskiego
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

RN pisze:
15 kwie 2021, 23:33
wybrana pisze:
15 kwie 2021, 22:52
Bardzo słuszne i mądre stwierdzienia.
https://www.facebook.com/watch/?v=884393438785476
Takie coś puścili w TVPis :?: :-)
Czy był to tylko program na roboczo, który nie znalazł się na antenie, bo powyżej było słowo ''ocenzurowane'' :?:
Ja wielokrotnie oglądałam programy Pospieszalskiego i są one bardzo merytoryczne i wartościowe. Są jednak dobrzy ludzie, którzy nie boją się mówić prawdy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

Wybrana,
dzięki za powyższy link do programu Pospieszalskiego. Nie mogę uwierzyć, że takie coś nadali w TVP. Czy to znaczy, że TVP przechodzi na pozycje teorii spiskowych?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

TVPis realizuje dokładnie taką samą strategię, jak TVP za PRL.
Tamci też byli tubą propagandową, ale czasem puścili amerykański film, albo kabarecik, w którym pojawiały się aluzje anty-systemowe.
TVPis jest tubą, ale postanowiono żeby dawała pokarm duchowy tej części elektoratu, która wyznaje teorie spiskowe -
covidowe, smoleńskie i inne głupoty.
Jak widać niektórym ten pokarm smakuje :lol:
Btw - informacje o zamordowaniu polskich oficerów w Katyniu pierwsi podali Niemcy i część gawiedzi uwierzyła, że zrobili to z sympatii do Polaków i w trosce o prawdę.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”