KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

Boa,
jeśli Ty rozumiesz treści zawarte w programie Pospieszalskiego, jako aluzje anty systemowe, to masz niezwykle elastyczne podejście. Tak elastyczne, jak guma w starych majtkach. To jest wbicie noża w plecy Morawieckiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na pokój pomiędzy Morawieckim i Kurskim już raczej liczyć nie można, no chyba że sam program był wynikiem błędu lub niedopatrzenia, ale to raczej niemożliwe jest.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

RM pisze:
16 kwie 2021, 18:15
Boa,
jeśli Ty rozumiesz treści zawarte w programie Pospieszalskiego, jako aluzje anty systemowe, to masz niezwykle elastyczne podejście. Tak elastyczne, jak guma w starych majtkach. To jest wbicie noża w plecy Morawieckiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na pokój pomiędzy Morawieckim i Kurskim już raczej liczyć nie można, no chyba że sam program był wynikiem błędu lub niedopatrzenia, ale to raczej niemożliwe jest.
Własnie wysłuchałam tego programu.
O tym wielu z nas mówi i pisze od dawna, a wysyła się nas do psychiatryka i wyzywa od idiotów.
I to kto?!
Ludzie, obudźcie się nareszcie. To jest celem tego covida, wprowadzić nienawiść i podziały, mamy skakać sobie do gardeł i wyzwiskami obrzucać. Dzielić na maseczkowych i antyszczepionkowców i na wszelkie inne sposoby.
Mnie te wczorajsze kwiaty od Anny dla Krystiana, za jego wpis, że jesteśmy idiotami, po prostu powalił na łopatki.
Pousuwałam wszystkie moje wpisy, które tylko mogłam, odechciało mi się być wśród ludzi tak bardzo zindokrynowanych.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

RM pisze:
16 kwie 2021, 18:15
Boa,
jeśli Ty rozumiesz treści zawarte w programie Pospieszalskiego, jako aluzje anty systemowe, to masz niezwykle elastyczne podejście. Tak elastyczne, jak guma w starych majtkach. To jest wbicie noża w plecy Morawieckiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale na pokój pomiędzy Morawieckim i Kurskim już raczej liczyć nie można, no chyba że sam program był wynikiem błędu lub niedopatrzenia, ale to raczej niemożliwe jest.
Z tego wyjdzie tylko to, co zdecyduje Kaczyński.
Rolą TVPis jest zaspokajanie potrzeb wszystkich wyborców PiS, w tym również tej grupy, która wierzy w spiski.
Poza tym nikt już nie zarzuci TVPiS, że nie jest pluralistyczna :lol:
A zresztą, w państwie w którym psychol od 6 lat bada katastrofę lotniczą, zamiast siedzieć z Tworkach, wszystko jest możliwe.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

Kiedyś byłem zaangażowany w taką sytuację:
Kobieta wiedział, że mąż ją zdradza. To był taki lawirant i cwaniaczek. Jednak mieli trójkę dzieci, małych. Ona zajmowała się dziećmi i domem. On miał bardzo dobrą pracę i sporo wyjazdów, tzw. służbowych. Spotkała się ze mną i powiedziała, że już nie potrafi dłużej tego znieść. Niszczyło ją to emocjonalnie, czuła się bezwartościowa i nieatrakcyjna. Chciała się uwolnić od tego okropnego dla niej życia. Mąż negował jej postawy i zachowania i nie godził się na żadne spotkania terapeutyczne.
Powiedziałem jej, że nie może się teraz rozwieść, bo zostanie rozwódką z trójką małych dzieci, bez domu i zdaną na alimenty. Powiedziałem jej także, że ze względu na dzieci, znajdzie w sobie jeszcze siłę i motywację, aby wytrzymać w tym związku jakiś czas. Podałem jej adres do prawnika i powiedziałem jej, że ten przygotuje grunt do rozwodu, w taki sposób, aby była wraz z dziećmi zabezpieczona.
Po kilku latach dowiedziałem się, że do rozwodu nie doszło. Mąż przepraszał, że tak to nazwę, na kolanach i całując wycieraczkę. Prawniczka była naprawdę dobra i postawiła tego męża w takim położeniu prawnym, że mu wszystkie amory wyparowały i w trybie awaryjnym wydoroślał.
O czym piszę?
Jeśli Polska kiedyś udowodni, że to Rosjanie zniszczyli samolot, to będzie bardzo gówniany moment w historii Polski. Co zrobić z takim niusem? Wyślemy terytorialsów na Kaliningrad? Polska tego zupełnie nie potrzebuje. Ale prowadzenie latami dochodzenia, robienie okresowo zamieszania i krzyczenie na cały świat, że sprawa jest badana pod kątem udziału Rosji i że są coraz to nowe dowody, to już jest polityka, w mojej subiektywnej ocenie, bardzo dobra polityka. Nie mamy siły militarnej do konfrontacji z Rosją. Dlatego konfrontację należy prowadzić tak, aby mieć inne argumenty niż czołgi.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

RM pisze:
16 kwie 2021, 22:14

Jeśli Polska kiedyś udowodni, że to Rosjanie zniszczyli samolot, to będzie bardzo gówniany moment w historii Polski. Co zrobić z takim niusem?
Moim zdaniem taki nius przyniesie podwójną korzyść.

1. Pozwoli całkowicie przerzucić odpowiedzialność za katastrofę z ....braci Kaczyńskich na Rosję.
2. Obarczenie Rosji katastrofą jest potrzebnym elementem do od dawna planowanej inwazji na to państwo przez zachód.
Teraz widzicie co ta Rosja nam zrobiła. Ale to nie wszystko. Oni organizują manewry wojskowe w obwodzie kaliningradzkim ( albo tam obojętnie gdzie) i szykują się do przekroczenia naszych granic, dlatego my wraz z naszymi sojusznikami musimy to udaremnić, stosując wojnę prewencyjną ;-)

Czy zdajecie sobie sprawę, że dzisiaj w Polsce już głośno zaczyna się mówić, że w naszym interesie jest doprowadzenie do podziału Rosji.
A inni mówią, że w czerwcu 1941 roku, kiedy Niemcy napadli na Związek Radziecki, Polska powinna przyłączyć się do Hitlera :roll:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

RN,
inwazja na Rosję? W Europie ludzie rozkminili już wszystkie aspekty kampanii Napoleona, Hitlera i nikt nie myśli o inwazji na Rosję. Natomiast podział Rosji na mniejsze państwa, to jest doskonały pomysł, chociaż obecnie mało realny.
Rosjanie to wspaniali ludzie, ale Rosja to dziki kraj. Korupcja, bezmyślność, marnotrawstwo i radosna twórczość. Dwa wielki ośrodki cywilizacyjne i nieprzebyte błota, w których toną rosyjskie wioski, w stanie gorszym niż za cara. Przemysł kosmiczny na światowym poziomie, i brak dróg oraz sanitariatów. Pałace oligarchów i rozpadające się chatki wieśniaków.
Rosja naprawdę potrzebuje skoku cywilizacyjnego, Rosjanom się to należy. I na tym powinniśmy się skupić, ponieważ największym zagrożeniem dla świata jest poziom ciemnogrodu w tym kraju połączony z potencjałem wojskowym.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Spowiedz ratownika medycznego.
Czy corona wirus stał się biznesem napędowym dla służb medycznych?
Co jest prawdą a co fałszem?
https://youtu.be/D6EM7qQL6k8
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

wybrana pisze:
17 kwie 2021, 22:06
Spowiedz ratownika medycznego.
Czy corona wirus stał się biznesem napędowym dla służb medycznych?
Co jest prawdą a co fałszem?
https://youtu.be/D6EM7qQL6k8
Jeszcze uzupełnieniem powyższego filmu jest ten:
https://youtu.be/PepKjhHbgTQ
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

JEZUS MOIM ZBAWCĄ

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RM »

Wybrana,
dzięki za powyższe linki. To pokazuje rzeczywiście, że w szpitalach leżą statyści, niekoniecznie świadomi swojego udziału w manipulacji. Wielkie oszustwo nazywane covid, dokonuje się na naszych oczach. Celem jest reset, likwidacja klasy średniej i stworzenie społeczeństwa robotników, których jedynym celem będzie praca i poszukiwanie pracy, oraz słuchanie telewizji. Skąd Rząd bierze pieniądze na te fejkowe działania? Kto to finansuje i dlaczego? Uważam, iż należy założyć, że to wszystko przyniesie jakieś grupie ogromne profity w postaci władzy, kontroli i posiadania.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

W necie krąży filmik o pozytywnym teście wody z kranu.
RM, też myślę podobnie i uważam, że to się źle skończy, dla Polski, dla świata, dla ludzkości.
https://www.youtube.com/watch?v=dlZsYmkJJuU

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

RM pisze:
19 kwie 2021, 11:08
Wybrana,
dzięki za powyższe linki. To pokazuje rzeczywiście, że w szpitalach leżą statyści, niekoniecznie świadomi swojego udziału w manipulacji. Wielkie oszustwo nazywane covid, dokonuje się na naszych oczach. Celem jest reset, likwidacja klasy średniej i stworzenie społeczeństwa robotników, których jedynym celem będzie praca i poszukiwanie pracy, oraz słuchanie telewizji. Skąd Rząd bierze pieniądze na te fejkowe działania? Kto to finansuje i dlaczego? Uważam, iż należy założyć, że to wszystko przyniesie jakieś grupie ogromne profity w postaci władzy, kontroli i posiadania.
Ja myślę, że to służba zdrowia covidowa nabija statystyki, bo nabija w ten sposób kasę.
Oni dobrze wiedzą, że jest tu dużo ściemy ale co niektórzy boją się mówić prawdy, bo boją się stracić pracę i kasy też szkoda.
Ratownik medyczny zamiast 3500 - 4000 zarabia 10000. Tak samo lekarze, pielęgniarki- kasa, kasa, kasa..To, ze zrujnowalo to życie wielu ludziom - nie ma znaczenia .
Oppzycja też napędza chaos swirusa, bo wiedzą, że tylko wtedy, gdy ludzie będą w trwodze - to mają szansę na przejęcie władzy.
Rząd wije się jak wąż sluchajac ciągle tych samych doradców.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Właśnie spotkałam panią, która zaszczepiła się wraz z mężem. Są po 80-ce, oboje czują się dobrze. Natomiast jej syn wczoraj był u nich z wiadomością, że jego kolega z pracy i zarazem z klubu motocyklowego dwa dni po przyjęciu szczepionki umarł. Facet około 40-ki, zdrowy.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

RN pisze:
16 kwie 2021, 23:19
1. Pozwoli całkowicie przerzucić odpowiedzialność za katastrofę z ....braci Kaczyńskich na Rosję.
Miałam znajomą, która pracowała w Pałacu Prezydenckim za czasów L.Kaczyńskiego.
Prawda jest taka, że w wieczór przed wylotem była mocno zakrapiana impreza w pałacu (kierowcy czekali w limuzynach na swoich notabli, więc mogliby zaświadczyć i wojsko na warcie również).
Rano nie mogli się zebrać na czas i lot był znacznie opóźniony.
Jedna pani z kancelarii tak się źle czuła, że nie była w stanie lecieć i ....przeżyła.
Resztę znacie.
W kancelarii L. Kaczyńskiego panował wieczny bur...l.
Stale zmieniane decyzje, podobno nie dało się normalnie pracować.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

Anna01 pisze:
19 kwie 2021, 21:08
RN pisze:
16 kwie 2021, 23:19
1. Pozwoli całkowicie przerzucić odpowiedzialność za katastrofę z ....braci Kaczyńskich na Rosję.
Miałam znajomą, która pracowała w Pałacu Prezydenckim za czasów L.Kaczyńskiego.
Prawda jest taka, że w wieczór przed wylotem była mocno zakrapiana impreza w pałacu (kierowcy czekali w limuzynach na swoich notabli, więc mogliby zaświadczyć i wojsko na warcie również).
Rano nie mogli się zebrać na czas i lot był znacznie opóźniony.
Jedna pani z kancelarii tak się źle czuła, że nie była w stanie lecieć i ....przeżyła.
Resztę znacie.
W kancelarii L. Kaczyńskiego panował wieczny bur...l.
Stale zmieniane decyzje, podobno nie dało się normalnie pracować.
Słyszałem, że L. Kaczyński miał od uroczystości katyńskich rozpoczynać kampanię prezydencką. Przed katastrofą Jego notowania oscylowały coś między 3 a 5 proc. poparcia. Dlatego koniecznie chciał lądować, niezależnie od warunków.
Druga sprawa to to, ze Kaczyński już wcześniej w Gruzji, o mało nie doprowadził do katastrofy.
Dla mnie Kaczyńscy to jest jedna wielka kompromitacja dla tego kraju.
I teraz taka kompromitacja stoi w centralnym miejscu na pomniku w Warszawie.
Kiedykolwiek o tym pomyślę, to mi jest taki wstyd :oops:
Co to jest za bohater :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Czy my żadnej lepszej wizytówki nie mamy :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”