KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Podpisujcie petycje przeciwko covidowej cenzurze i zamykaniu ust lekarzom, którzy mają inne zdanie:
https://www.petycjeonline.com/lekarze_b ... u9xmc570b8

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
22 kwie 2021, 21:14
Chcąc wyjechać zagranicę, musisz sam wykonać test komercyjnie. W styczniu (nie wiem jak teraz) test był ważny 3 dni.
rol23 najlepiej by było gdybyś po prostu się zaszczepił (za darmo !) :-D wtedy testy będą niepotrzebne.
Ale w wyniku szczepienia mogę stracić zdrowie lub życie. Nigdy nie będę ryzykował takiego rozwiązania. Zwalnianie z testów i kwarantanny zaszczepionych jest niezgodne z prawem i nie ma uzasadnienia naukowego, bo takie osoby również mogą chorować i przenosić wirusa. To jest łamanie praw człowieka, mam nadzieję że ludzie którzy to robią pójdą w przyszłości siedzieć do więzienia.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Byłam dzisiaj na pogrzebie Mamy mojej przyjaciółki.
Pogrzeb za pogrzebem. Dziesiątki nowych grobów. Wiek zmarłych 45-62 lata.
Dziś w pracy dowiedziałam się o śmierci syna naszego pracownika.
Miał 36 lat, żona, dwoje dzieci. Do tej pory okaz zdrowia. Żona chorowała na Covid dosyć łagodnie, on po 7 dniach dostał bardzo wysokiej gorączki.
Szpital, respirator, śmierć bez odzyskania przytomności. Z Płuc miazga. Dwoje dzieci bez ojca. Ojciec bez jedynego syna. Tragedia. Jestem załamana.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Moze chca Warszawe przetrzebic, kto to wie...

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: kesja »

Wniosek z tego taki ze maski o kant stołu ,ze zaraza mimo ognia zaczyna sie mutowac ciekawe kto łapy w to wetknał
No i najwazniejse , ze zaraza w nich nie wchodzi ale zaraza z nich wychodzi A jak sie w nich znalazła hmm testy z zakazonymi mutacjami ? szczepionki billego bila ;-)
Detektyw powiedzial unikajcie zaszczepionych i prosze do mnie na zjazd nie przyjedzac jesli sie zaszczepiłes .
Teraz wrócił z Indi tez zakazony jaims hinduskim paskudztwem .
Srebro koloidalne psikac pryskac . i modlitwa .

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Temat zamknięty
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”