KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

radek pisze:
28 lut 2021, 11:30
W Duchu Biblijnym można by powiedzieć

Łk 1:58 EIB "Jej sąsiedzi oraz krewni usłyszeli o tym, że Pan okazał jej swoje wielkie miłosierdzie, i cieszyli się razem z nią."
Żeby aż tak... Nie przesadzajmy...
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Ankieta
Czego boisz się bardziej?
COVIDa
8%
Szczepionki
92%
Razem głosów: 1266
https://zmianynaziemi.pl/

Jakoś mnie to nie dziwi, a was? :mrgreen:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

To jeszcze jeden artykulik
„Bezobjawowa pandemia” Morawieckiego, Niedzielskiego i TVP
"Obecnie czytam książkę o tytule: „Pandemia” autorstwa A.G. Riddle. Jest to pozycja z elementami naukowymi oraz prozą literacką. Powstała jeszcze w 2017 roku, to jest przed wybuchem globalnej „bezobjawowej pandemii”. W tej książce główną rolę odgrywa Ebola a w zasadzie jej mutacja stworzona ręką ludzką, podobnie jak w przypadku koronawirusa SARS-CoV-2, który powstał w Chińskim laboratorium w Wuhan. Wszelkie informacje o jego naturalnym pochodzeniu są tak wiarygodne jak samo istnienie „bezobjawowej pandemii”."
Całość https://wolnemedia.net/bezobjawowa-pand ... ego-i-tvp/

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
28 lut 2021, 11:21
Czujemy się już dobrze :-)
W szpitalu jest jeszcze dziewczyna syna, ale też czuje się znacznie lepiej.
Najbardziej dokuczał mi ciągły, silny ból głowy - od dwóch dni nie muszę brać już leków przeciwbólowych. :-)
Czyli zgodnie z przewidywaniami koronka okazała się mniej groźna od grypy. Mam nadzieję, że w końcu przestaniesz nią straszyć ludzi.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Jedyną osobą która straszy jest rol23.
Straszy depopulacją, respiratorami, mafią farmaceutyczną, zabójczymi szczepionkami, rujnowaniem gospodarki itp.
Jest tu jeszcze jeden, który próbuje straszyć, ale on jest tak durny, że nawet straszyć nie potrafi.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
01 mar 2021, 10:32
Jedyną osobą która straszy jest rol23.
Straszy depopulacją, respiratorami, mafią farmaceutyczną, zabójczymi szczepionkami, rujnowaniem gospodarki itp.
Jest tu jeszcze jeden, który próbuje straszyć, ale on jest tak durny, że nawet straszyć nie potrafi.
Ja nie straszę, tylko wyciągam na wierz fakty, a jak ktoś nie kumaty, to nic nie rozumie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Wypuszczenie tego wirusa to był swoisty test i badanie socjologiczne na populacji. Przecież nie jest on tak zjadliwy, jak to telewizja i sprzedajni rządzący z niektórymi lekarzami (sowicie wynagradzanymi) i innymi służbami nam wmawiają.
Badano zachowanie ludzi, jak daleko mogą się posunąć w wydawaniu absurdalnych nakazów i zakazów.
Teraz będzie naprawdę zjadliwy wirus wypuszczony i zrobią to, co mieli w planach od dziesiątków lat.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
02 mar 2021, 14:16
BoaDusiciel pisze:
01 mar 2021, 10:32
Jedyną osobą która straszy jest rol23.
Straszy depopulacją, respiratorami, mafią farmaceutyczną, zabójczymi szczepionkami, rujnowaniem gospodarki itp.
Jest tu jeszcze jeden, który próbuje straszyć, ale on jest tak durny, że nawet straszyć nie potrafi.
Ja nie straszę, tylko wyciągam na wierz fakty, a jak ktoś nie kumaty, to nic nie rozumie.
Już mówiłem, że rozumiem wszystkie twoje poglądy, absolutnie wszystkie.
Tyle że się z nimi nie zgadzam, też raczej absolutnie :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Na otyłych nawet szczepionki nie działają:
https://portal.abczdrowie.pl/szczepieni ... arty-polak

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
03 mar 2021, 12:24
Na otyłych nawet szczepionki nie działają:
https://portal.abczdrowie.pl/szczepieni ... arty-polak
Skoro szczepionki mają tylko negatywne skutki, to chyba dobrze że nie działają ?
Gdyby miały pozytywne skutki, to co innego ... :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

31 powodów, dla których nie wezmę szczepionki
http://www.wicipolskie.org/?p=53166
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”