KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

radek pisze:ale znając psychiatrów to już nad tym pracują,
A skąd ich znasz?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Bobo pisze:
radek pisze:ale znając psychiatrów to już nad tym pracują,
A skąd ich znasz?
To ci co mają najwyższą władzę w państwie i immunitety, a za nic nie ponoszą odpowiedzialności. A znam ich bo beze mnie by sobie nie poradzili, chociaż nie zdają sobie z tego sprawy

Mat 9:12 eib "(12) Jezus usłyszał to pytanie: Chorzy, a nie zdrowi — powiedział — potrzebują lekarza."

Mar 10:44 eib "I kto między wami chciałby być pierwszy, niech będzie sługą wszystkich."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Radek brawo. Podoba mi się wpis powyżej. :-)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:Radek brawo. Podoba mi się wpis powyżej. :-)
Miło mi Wuka, postaram się utrzymać formę ;-)
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:Miło mi Wuka, postaram się utrzymać formę ;-)
A Ty masz formę na lekach? Bo forma spada... choć śpi się dobrze.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Queza pisze:
radek pisze:Miło mi Wuka, postaram się utrzymać formę ;-)
A Ty masz formę na lekach? Bo forma spada... choć śpi się dobrze.
Psychotropy działają na ciało i owszem są po nich różne dolegliwości, nota bene nie zdziwiłbym się gdyby były powiązane z tym nowym wirusem. Tym niemniej mój Duch jest Duchem moim nie psychiatrów, a jeśli sprawy mają grać, to w tej wojnie oni muszą złożyć broń, bo oni zaczęli

Quran 2:86
Oto są ci, którzy kupili życie tego świata za życie ostateczne. Nie będzie im zmniejszona kara i nie otrzymają żadnej pomocy.

Quran 53:11-12
Nie skłamało mu serce w tym, co widział. Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Popatrzcie na to z innej strony, przecież nazywanie drugiej osoby poczytalną to odbieranie jej suwerenności. Osoba próbująca zdefiniować poczytalność innej osoby wyraźnie obawia się czegoś związanego ze swoim nieczystym sumieniem, a Pismo mówi

Łk 17:33 eib "Każdy, kto będzie próbował uchronić swoją duszę, straci ją, a kto ją straci, zachowa ją przy życiu."

Aby zachować duszę trzeba ją Światu oddawać, a nie winić innych za swoją niechęć do Świata i przymuszać ich do psychotropów

Ap 22:14 eib "(14) Szczęśliwi ci, którzy piorą swoje szaty, by mieć prawo do drzewa życia i móc wejść bramami do miasta."

Relacja z drugą osobą powinna polegać jedynie na stwierdzeniu, że dana osoba zachowała się źle lub dobrze względem oceniającego w danej sytuacji. Nie należy się wywyższać nad całą postacią drugiej osoby

Łk 14:11 eib "Bo każdy, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:Psychotropy
Psychotropy czy neuroleptyki?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Queza pisze:
radek pisze:Psychotropy
Psychotropy czy neuroleptyki?
"Apra Swift"(15 mg) i ZypAdhera(300 mg)
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

15 mg bierzesz na dzień, 300 mg na noc? To są leki przeciwpsychotyczne - neuroleptyki.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Queza pisze:15 mg bierzesz na dzień, 300 mg na noc? To są leki przeciwpsychotyczne - neuroleptyki.
15 mg w tabletce codziennie rano, a 300 mg domięśniowo co dwa tygodnie
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:
Queza pisze:15 mg bierzesz na dzień, 300 mg na noc? To są leki przeciwpsychotyczne - neuroleptyki.
15 mg w tabletce codziennie rano, a 300 mg domięśniowo co dwa tygodnie
Ja przyjmuję 3 rodzaje leków, rano i na noc, ale czuję już, że serce mi nie bije tak jak trzeba, mam zaburzenia już, a leczę się już prawie 12 lat.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Queza pisze:Ja przyjmuję 3 rodzaje leków, rano i na noc, ale czuję już, że serce mi nie bije tak jak trzeba, mam zaburzenia już, a leczę się już prawie 12 lat.
Ja wiem, że najważniejszy jest sposób słuchania i wypowiadania, jeśli to jest w harmonii, to reszta problemów jest przejściowa, ale trzeba naprawdę rozumieć ludzi słuchając i mówić bez straty harmonii wewnętrznej
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

radek pisze:Ja wiem, że najważniejszy jest sposób słuchania i wypowiadania, jeśli to jest w harmonii, to reszta problemów jest przejściowa, ale trzeba naprawdę rozumieć ludzi słuchając i mówić bez straty harmonii wewnętrznej
Spokój i równowaga wewnętrzna - ważne.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”