Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was

Post autor: amiko »

[center]Zostań uzdrowicielem w jeden dzień! Zrobię to dla was. J.Z.Popko [/center]
Transmisja we wtorek 17.03.2020 godz.18:00 - 29:02

- https://www.youtube.com/watch?v=zgU4WC5upLM.

Podczas transmisji na żywo we WTOREK 17-03 o godz. 18:00 uruchomię w zwykłych ludziach moc uzdrawiania. Porównamy Wasze działania do działań dobrego uzdrowiciela Zdenko Domancicia. Skasujemy ograniczenia, zrobimy ustawienia oraz utrwalimy zmianę zapisem w DNA.
Wystarczy, że zechcesz, a umożliwisz sobie bycie uzdrowicielem.

... Link do transmisji: https://youtu.be/1dNDjEhVxkw
Ostatnio zmieniony 14 mar 2020, 13:24 przez amiko, łącznie zmieniany 2 razy.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Chyba cię pogięło ;-) Sorki. :-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka pisze:Chyba cię pogięło ;-) Sorki. :-)
Bóg udziela swojego Ducha, uzdrawiającej Bożej Energii bez miary, dla tych, którzy go o niego proszą. Nie widzę żadnego związku z moim rzekomym pogięciem. Raczej doszukiwałbym się pogięcia umysłowego dla tych, którzy tego nie widzą. :-D

Były tematy na forum, że Dary Ducha ustały, co nie przeszkadza tym osobom korzystania z nich dla własnych celów.

Masz jakieś zastrzeżenia do korzystania z Daru Ducha?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:Masz jakieś zastrzeżenia do korzystania z Daru Ducha?
Nie mam, ale już tym:Zostań uzdrowicielem w jeden dzień, mam i to ogromne.
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.

Dodam. Pamiętam dokładnie awantury i rozpieprzenie wręcz forum innego, a także wzajemnych relacji za pośrednictwem promowania takich nauk.
Pewnie słyszałeś o ruchu (czy jak to nazwać) Torbena z Holandii czy Danii.
To nie jest dobry pomysł takie coś. Oczywiście, mogę się mylić, ale ja nigdy w czymś takim nie uczestniczyłabym.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Jan 3.34 ... Bóg udziela Ducha bez miary

To ma być przekaz J.Z.Popko. Nie widzę w tym nic dziwnego. Uzdrowiciele działają w KrK, u protestantów, itd. O jakim forum piszesz i jakie były tam zastrzeżenia. Dla mnie jest to ukrywanie prawdy o możliwości korzystania z darmowego Daru Ducha, Bożej Energii przez każdego człowieka.

Jezus jak uzdrawiał, to z jakiej energii korzystał? Czytałaś w NT o uzdrawiających chusteczkach Pawła?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.
"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.
Wynika z tego, że wierzysz, że Dary Ducha nie istnieją. Do uzdrawiania nie potrzeba żadnych szkół.

Rzym.2.11 Bóg nie ma względu na osobę.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:wuka
Ciarki mnie przechodzą, jak słyszę o szkołach uzdrawiania, o szkołach prorokowania itp.
Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce. To, co proponujesz tu to urągowisko. Wybacz. Chyba nie na tym polega ta cała sprawa.
Wynika z tego, że wierzysz, że Dary Ducha nie istnieją. Do uzdrawiania nie potrzeba żadnych szkół.

Rzym.2.11 Bóg nie ma względu na osobę.
Chyba w tej kwestii nie rozumiemy się :-) ;-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka pisze:Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.
"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.
To jak ja jestem chory lub ktoś z mojej rodziny, to nie mogę korzystać z Daru Bożej Energii?
Bóg o którym nauczał Jezus, udziela Daru Bożej Energii każdemu, który go o niego prosi. Do tego nie potrzeba żadnej szkoły. Tego nauczał Jezus w modlitwie do Boga, ale te słowa zmieniono na danie nam chleba naszego powszedniego.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Ratao,powinienes jeszcze dodac,ze pan uzdrawiacz pobiera za to oplate.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

booris pisze:Ratao,powinienes jeszcze dodac,ze pan uzdrawiacz pobiera za to oplate.
Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.

W jego wielu przekazach dotyczących wiedzy duchowej, które są za darmo, podaje też sposoby na samoleczenie się ludzi:

https://www.youtube.com/watch?v=zCyEIRto3TQ - Solidne darmowe uzdrawianie - Rozświetlanie Komórek. Dar dla przyjaciół.

Bez rozświetlania komórek i spotęgowania ich sprężystości powrót do całkowitego zdrowia nie będzie możliwy. Kolejna porcja niesamowitej wiedzy duchowej w aktywnym pokazie. Rób, a będziesz dłużej żyć...

https://www.youtube.com/watch?v=p-f0N2VBWu4 - Oczyszczanie aury swojej i rodziny - prosta technika. Rozświetlanie komórek.
Akademia ZJ Popko.

Nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z mocy Jana i ciesz się szczęściem i energetyczną wolnością przez dłuższy czas. Zobacz, jakie to proste, gdy działa moc.

Komentarz: Zofia Osińska 2 years ago
Panie Zbyszku dla mnie rozświetlenie komórek to chleb powszedni uwielbiam to bo jak coś mnie boli to się rozświetlam i ból naprawdę znika do tego dochodzi uzdrawianie na odległość i cudowna medytacja masaż energetyczny i nie trzeba tabletki ...
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Chyba w tej kwestii nie rozumiemy się
Obrazek Obrazek

Dwie książki o uzdrawianiu przez Ducha Bożego:

Uzdrów siebie siłą Ducha.
Bóg uzdrawia : uzdrawianie przez Ducha Bożego ...


Nie wiem z jakiego powodu uważasz, że nie można uzdrawiać siebie i innych osób przez Ducha Bożego.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze: Duch święty daje komu chce, jak chce i kiedy chce.
Sam widzisz:"BÓG udziela...". Komu chce, kiedy i jak, a także do czego.

"Podciąganie" tego do jakiejś szkoły, czyli nauczenia się dysponowania Duchem według własnych, ludzkich potrzeb i woli jest nieporozumieniem.
Ja widzę, że Bóg udziela Ducha Bożego, który ożywia wszystko co żyje. Duch Boży jest Duchem Chrystusowym i nie jest tym samym co Duch Święty. Duchem Bożym się nie dysponuje "według własnych, ludzkich potrzeb i woli", ale prosi o Dar Ducha Bożego w konkretnych sytuacjach.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ratao pisze:Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.
https://sklep.popko.pl/s_cat,24,uzdrawi ... _zywo.html

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

booris
booris pisze:
ratao pisze:Pan J.Z.Popko za te przekazy, do których podałem link, nie pobiera żadnych opłat.
https://sklep.popko.pl/s_cat,24,uzdrawi ... _zywo.html
Przekaz, do którego podałeś link, jest płatny 30,00 zł. Ja takiego linku nie zamieściłem.
https://sklep.popko.pl/s,168,___1703202 ... _zywo.html - Uzdrawianie na żywo WTOREK, 17-03-2020 godz. 19:00 - płatne 30,00 zł

O uzdrawianiu na żywo
"Wielu z was nie może skorzystać z mojej pomocy ze względu na odległość, na niemożliwość dokonania wpłaty lub z powodu braku nawet tak skromnej sumy jak 30 zł. Jest to tragedia zwłaszcza dla osób, którym życie, psychika i zdrowie pada z powodu nawiedzeń, złych energii czy opętań. Mamy już na to lekarstwo - nasze spotkania na żywo. Będą miały nieco inne charakter, bo imion waszych nie znam, ale i tak we wspólnej podróży uda nam się osiągnąć wspólny cel: waszą radość, szczęście i zdrowie..."
-------
Przekazy, do których podałem linki są darmowe:

https://www.youtube.com/watch?v=zgU4WC5upLM - Transmisja we wtorek 17.03.2020 godz.18:00 - Podczas transmisji na żywo we WTOREK 17-03 o godz. 18:00 uruchomię w zwykłych ludziach moc uzdrawiania... Skasujemy ograniczenia, zrobimy ustawienia oraz utrwalimy zmianę zapisem w DNA.Wystarczy, że zechcesz, a umożliwisz sobie bycie uzdrowicielem.

Zapowiedź: https://youtu.be/DSraDqoX310 - DARMOWE działanie uzdrawiające na żywo. Zapobieganie koronawirusowi.
- Godz. 19:40 Transmisja, podczas której uzdrowiciel uruchomi DARMOWE działanie uzdrawiające przeciwdziałanie koronawirusowi.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”