Koronawirus - przekazy

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

booris
To samo co i Tobie-potwierdzenie,ze modlitwa pomaga i obniza energie wirusa.
To Ty w to nie wierzysz? Ja to wiem i nie muszę mieć żadnego potwierdzenia miernikiem. Wydaje mi się, że nie istnieje miernik do mierzenia Bożej Energii. Swego czasu w telewizji występował dr. H.Słodkowski z kolegą, który wynalazł taki miernik i chciał go opatentować, ale w Urzędzie Patentowym mu nie chcieli opatentować. Nie pamiętam jakie było tego uzasadnienie. Komuś zależało, aby ludzie nie mogli korzystać z tej darmowej energii.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ratao pisze:Ja to wiem i nie muszę mieć żadnego potwierdzenia miernikiem.
I tak sam z siebie,z tej wewnetrznej wiedzy,twierdzisz ze energia wirusa spadla do 50%?

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Uzdrawianie kwantowe w praktyce [/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=zLrs07RokjQ[/video][/center]

[center]Uzdrawianie w praktyce ze skutków poprzednich wcieleń, itd.korzystając z prowadzenia, rozmów i wyjaśnień, obecnego w nas Ducha Bożego[/center]
Taki tytuł bardziej odpowiada prawdzie, od tego zaproponowanego przez autorkę: "Uzdrawianie kwantowe w praktyce". Pani Izabela Świderska uzdrawia ludzi korzystając bezpośredniego z rozmów i przekazywanych jej obrazów, przez obecnego w niej Ducha Bożego. Otrzymuje od Niego odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania dotyczące zarówno zdrowia pacjentów, jak i np. kiedy nastąpi upadek kościoła.

Jest to potwierdzenie prawdy biblijnej, że Bóg przez swojego Ducha Bożego, Królestwo Boże, Chrystusa, mieszka w nas i każdy powinien nawiązać z Nim kontakt. Korzyści jakie z tego faktu wynikają są ogromne.

Obecny w nas Duch Boży, odpowiada na każde nasze pytania.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”