Medytacja, modlitwa

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Medytacja, modlitwa

Post autor: wuka »

W piątek o godz. 20-ej YT ma odbyć się ważne wydarzenie. Rozważcie, czy warto sie przyłączyć.
Tu zapowiedź: "ZAPOWIEDZ MEDYTACJI -PIĄTEK 20,00"
https://www.youtube.com/watch?v=Kf4Lh_BLAfA&t=12s

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Medytacja, modlitwa

Post autor: RN »

wuka pisze:W piątek o godz. 20-ej YT ma odbyć się ważne wydarzenie. Rozważcie, czy warto sie przyłączyć.
Tu zapowiedź: "ZAPOWIEDZ MEDYTACJI -PIĄTEK 20,00"
https://www.youtube.com/watch?v=Kf4Lh_BLAfA&t=12s
Z punktu widzenia religijnego, medytacja przez internet to jakieś nieporozumienie.
Medytacja wymaga ciszy i odizolowania, aby można było się skupić.
Za sprawą internetu to można się co najwyżej rozkojarzyć.

Natomiast od strony politycznej taki manifest może mieć jakiś sens.
Ten człowiek na tym filmiku powiedział kilka ''proroctw'' na ten rok. Trzeba je zapamiętać i rozliczyć, jak się nie sprawdzą.
Ostatnio internet oszalał na punkcie teorii spiskowych. Cała masa ''proroków'' i jasnowidzów.
Wszyscy ''przewidują'' na swych stronach, bo pewnie coś z tego mają, a nic nie tracą, bo konsekwencji żadnych.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Ja jest przeciwna zbiorowym medytacjom bo nie wiadomo kto tam co... wysyła.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RN pisze:Ten człowiek na tym filmiku powiedział kilka ''proroctw'' na ten rok.
To chyba jakies nieporozumienie. To nie jest żaden prorok, w żadnym tego słowa znaczeniu.
RN pisze: Natomiast od strony politycznej taki manifest może mieć jakiś sens.
I ma. Kilkanaście tysięcy osób samych łapek w góre (chociaż to o niczym nie świadczy).
Taka medytacja/modlitwa jak najbardziej w samotności. To było raczej ukierunkowanie i podpowiedź, jak można to robić. Są przecież ludzie którzy regularnie taką formę stosują. A na przykład modlitwy w kościolach, innych zbiorowiskach dla wspólnego celu... To jest podobne.
Mnie na przykład takie "poprowadzenie" w medytacji pomaga, bo jestem z natury "pędziwiatr" i trudno mi się zmobilizować do wyciszenia. Wczoraj bez trudu...może śwaidomość, że wiele osób łączy się podobnymi myślami, intencjami...No i umiem, tak na codzień i to od wielu lat zbudować barierę mentalną wokół siebie. I wiem, że to działa.
Queza pisze:Ja jest przeciwna zbiorowym medytacjom bo nie wiadomo kto tam co... wysyła.
No i po to są bariery. Jak idziesz do ościoła też nie wiesz tego. ;-) :-D

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

wuka pisze:
RN pisze:Ten człowiek na tym filmiku powiedział kilka ''proroctw'' na ten rok.
To chyba jakies nieporozumienie. To nie jest żaden prorok, w żadnym tego słowa znaczeniu.
Ja wiem, że ten człowiek nie uważa siebie za proroka.
Napisałem, że powiedział kilka proroctw w cudzysłowie mając na uwadze dwie zapowiedzi, jakie przedstawił.

1. Uważa, że wkrótce ( chyba na wiosnę) władza ogłosi pokonanie koronawirusa, ale on jeszcze przez dwa tygodnie będzie oddziaływał i należy uważać.
2. Na jesieni rozpocznie się masowe szczepienie przeciw koronawirusowi szczepionką, która będzie zawierała chipy itp.

Opiera to na jakiś przepowiedniach i uważa, że jest to ten czas.
Teraz należy to zapamiętać i poczekać, aby czas zweryfikował te ''proroctwa''.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RN pisze:1. Uważa, że wkrótce ( chyba na wiosnę) władza ogłosi pokonanie koronawirusa, ale on jeszcze przez dwa tygodnie będzie oddziaływał i należy uważać.
2. Na jesieni rozpocznie się masowe szczepienie przeciw koronawirusowi szczepionką, która będzie zawierała chipy itp.
Fakt. Tak powiedział.
Ja do tego podchodzę z uśmiechem. Ty na pewno też. Gdyby tak człowiek miał rozliczać wszystkich gadających na YT, czy polityków w wywiadach itd. z każdego ich "proroctwa", to głowa mała.

Tak na marginesie; jak dotąd (nie wiem skąd u mnie takie przekonanie) myślałam, że wszelkie choroby wirusowe raczej giną pod wpływem zimna, a tu wszyscy czekają na ciepło...Nie wiem, nie wiem ;-)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

wuka pisze:
Tak na marginesie; jak dotąd (nie wiem skąd u mnie takie przekonanie) myślałam, że wszelkie choroby wirusowe raczej giną pod wpływem zimna, a tu wszyscy czekają na ciepło...Nie wiem, nie wiem ;-)
Wirusy podobno lepiej się czują w zimnie.
Donald Trump miał powiedzieć, że jak przyjdzie kwiecień to koronawirus zniknie.
Skrytykował go za to inny Donald o nazwisku Tusk.
Że się odważył :mysli:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RN pisze:Że się odważył
:mrgreen: To jedna druzyna ;-) , ale miło mi, że "nasz" Donek taki odważny. A co, nie będzie hamerykan nam się stawiał :lol:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Należałoby raz na zawsze gębę tej pijaczynie Jackowskiemu zamknąć. Ogłaszał z całą stanowczością, że 17 marca skończy się choroba.
Również nasi polityczni przepowiadacze, którzy z taką niecierpliwością oczekiwali do soboty czterocyfrowej zachorowalności powinni zniknąć ze sceny.
Panika, sianie defetyzmu, co za jaja.
Ukazała się w lokalnej gazecie notatka, że jest kilkadziesiąt osób z podejrzeniem, że kilkanaście ma kwarantannę. I na tym koniec. Ani gdzie, ani kogo dotyczy, a kuriozum jest takie, że nie ma możliwości dopytać, skomentować...I tak działa zamordyzm.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

OGÓLNOŚWIATOWA MEDYTACJA na 5.04.2020

https://www.youtube.com/watch?v=qGk1QkOhRzY

J.S ciekawie mówił o sposobie przeprowadzania medytacji, ochronie naszej energii, integracji naszych trzech ciał, prawidłowego tekstu w czasie dokonanym, itd. Poleca zapoznanie się z Medytacją Jedności, która była wcześniej nagrana. Ma jeszcze coś zamieścić na ten temat. Jest to człowiek z dużą wiedzą, którego się słucha z przyjemnością.

Znalazłem tą medytację: Medytacja Jedności
- https://www.youtube.com/watch?v=pLVZXwiReT4

Komentarz z tej strony: UlotneMysli1
"Krótka i treściwa medytacja, bez wodotrysków i kombinacji, ale za to odwołująca się do prostej prawdy. A ona wyzwala, nie tylko z niewoli, ale wyzwala wielkie pokłady energii życiowej, integruje i pozwala dostrzec, że wszystko jest tak naprawdę w porządku - od zawsze..."
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:OGÓLNOŚWIATOWA MEDYTACJA na 5.04.2020

https://www.youtube.com/watch?v=qGk1QkOhRzY

J.S ciekawie mówił o sposobie przeprowadzania medytacji, ochronie naszej energii, integracji naszych trzech ciał, prawidłowego tekstu w czasie dokonanym, itd. Poleca zapoznanie się z Medytacją Jedności, która była wcześniej nagrana. Ma jeszcze coś zamieścić na ten temat. Jest to człowiek z dużą wiedzą, którego się słucha z przyjemnością.

Znalazłem tą medytację: Medytacja Jedności
- https://www.youtube.com/watch?v=pLVZXwiReT4

Komentarz z tej strony: UlotneMysli1
"Krótka i treściwa medytacja, bez wodotrysków i kombinacji, ale za to odwołująca się do prostej prawdy. A ona wyzwala, nie tylko z niewoli, ale wyzwala wielkie pokłady energii życiowej, integruje i pozwala dostrzec, że wszystko jest tak naprawdę w porządku - od zawsze..."
Ta w poniedziałek to już kolejna. Warto się przyłączyć.
Pamiętać o ochronie zawsze trzeba.
Ja i bez stosowania medytacji "włączam" ochronę, kiedy wychodzę między ludzi.
Wiele lat temu miałam do czynienia z niezwykłą sytuacją i ona przekonała mnie, że warto to stosować. Przedtem było tak, że słyszałam i czytałam o tej metodzie, ale byla to dla mnie teoria. No i pewnego razu miałam spory kawał drogi do przejścia i dołączyła do mnie pewna kobieta, którą znałam z widzenia. Zaczęła nadawać, plotkować i mówić okropne rzeczy o ludziach, których ja nie znałam ani nawet nie kojarzyłam. To było jak burza z gradobiciem, a ja mam szczególne podejście do plotek. Nie znoszę, nie trawię, nie toleruję, nie słucham.
Kiedy ona tak nadawała przypomniałam sobie o tej "ochronie" i pomyślałam, że, cytuję:"niec ze złego otoczenia do wnętrza mojego nie wpuszczam" i otoczyłam się mentalną barierą.
Jak ręką odciął. Ona gadała a ja NIC nie słyszałam.
Wypróbujcie a przekonacie się, że to działa. No, chyba, że ktoś lubi takie pierdoły i przekazy, to na bank nie zadziała ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”