Koronawirus. Najprostsze leczenie i zapobieganie metodą BSM

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Koronawirus. Najprostsze leczenie i zapobieganie metodą BSM

Post autor: amiko »

[center]NIE STRASZNE NAM WIRUSY, KIEDY ZNAMY METODĘ SAMOLECZENIA B.S.M - Piotr Lewandowski © VTV [/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=ACi39Z1apYc[/video][/center]

9:45 Jest to najprostsza metoda, jaka jest na tym świecie. Trzymać ręce na głowie i nie ma siły, choroba musi przejść. Tylko trzymamy w odpowiednich miejscach. Działamy głównie na Układ Centralny Nerwowy...Aby nie złapać tego koronawirusa (lub się z niego wyleczyć), to trzymamy dłonie w pozycji 1 i w pozycji 5 na płuca. Dwa razy dziennie wystarczy ( po 20 minut na każdą pozycję).

10:25 Wystarczy nakryć dłońmi takie ośrodki, które zawiadują narządami wewnętrznymi brzucha i płuc. To jest to miejsce i czy chcemy, czy nie chcemy, będziemy się leczyć...

Metoda BSM promowana przez Piotra Lewandowskiego oprócz innych korzyści, aktywizuje również system immunologiczny do walki z wirusami i bakteriami. Koronawirus nie ma szans gdy systematycznie będziemy stosować metodę BSM.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Nie wierzę w tą metodę, najgorsze jest to, że naiwni ludzie mogą pozwolić na rozwój chorób stosując takie praktyki.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Przychodzi baba do lekarza:
-panie doktorze noga mnie boli
-a kiedy pania boli
-jak chodze
-nie chodzic...nastepny prosze!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Hochsztaplerów nie brakuje.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Fakt, że są osoby wyleczone z wirusa oznacza, że można się przed nim obronić, ale skoro nie ogłoszono znalezienia leku, to informacje nie są jeszcze usystematyzowane. Ja bym chciał wiedzieć o częstszych i rzadszych objawach w połączeniu z trybami życia badanych pacjentów
Obrazek

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza
Queza pisze:Nie wierzę w tą metodę, najgorsze jest to, że naiwni ludzie mogą pozwolić na rozwój chorób stosując takie praktyki.
Metoda jest bardzo skuteczna, a potwierdzają to świadectwa bardzo wielu osób jak np:
https://www.samoleczeniebsm.pl/dyskusie ... p?f=3&t=11

wandastan » 28 kwi 2012, o 08:47

Moja przygoda z metodą BSM również zaczęła się wiele lat temu. Miałam ropną anginę, zatem duży ból gardła, wysoka temperatura, a obowiązki zawodowe uniemożliwiały skorzystanie ze zwolnienia lekarskiego. Zastosowałam pozycję 5. Do metody podeszłam dosyć sceptycznie; książeczka propagująca tę metodę była w moim posiadaniu już jakiś czas, ale nigdy jakoś nie było czasu by zacząć. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest przede wszystkim wymierzenie - najlepiej centymetrem krawieckim - głowy, by znaleźć punkty, o których mowa w publikacji. Po ok. 20 minutach trzymania rąk zauważyłam złagodzenie bólu gardła, wiedziałam więc, że metoda działa. Przykładałam ręce bardzo często, choć pozycja 5 wcale nie jest łatwa - bolą ręce. Zadziwiające jest pulsowanie skóry głowy pod palcami. Wtedy wiem, że znajdują się one we właściwych punktach głowy, bo dziś już nie wymierzam - mam co najmniej 10- letnie doświadczenie.

Metodę tę stosowałam również lecząc ze stanów grypowych moje córeczki, dziś już dorosłe studentki, a więc łapki na głowie przykładają sobie same. Najlepiej znam poz. 5 i 1. Leczę nimi bóle gardła, przeziębienie, grypę. Znam też poz. 2 - leczyłam kilka lat temu bóle kręgosłupa. Po zastosowaniu poz. 2 ból nigdy nie powrócił. Ważne jest to, by nie przerywać zbyt wcześnie kuracji, co zawsze podkreślam, rozmawiając o BSM z córkami: zbyt wcześnie przerwane leczenie działa tak, jak przerwane leczenie antybiotykami - trzeba kontynuować jeszcze 2 -3 dni po uzyskaniu efektów, choćby miał to być tylko jeden raz na dzień.

Polecałam tę metodę wielu znajomym, ale z tego co wiem, skończyło się na zakupieniu książki i postawieniu jej na półce, zawsze przecież wygodniej jest iść do lekarza i połykać tabletki przez kilka dni...Może z czasem jednak spróbują. Ja jestem bardzo zadowolona z tego, że ktoś dawno temu powiedział mi o BSM , a jeszcze bardziej z tego, że spróbowałam.

=======
Ja bardzo często przy stosowaniu pozycji 5 czuję pulsowanie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]PRZYKŁADY WYLECZENIA[/center]
https://www.samoleczeniebsm.pl/przyklady-wyleczenia/

W ciągu 1 roku trwania mojego programu w telewizji ITV (2004-2005), o swoich wyleczeniach (udokumentowanych badaniami lekarskimi wykonanymi przed i po stosowaniu metody) powiadomiło mnie ponad 100 osób.

Wśród nich jest Maria Druszczyńska, która za pomocą metody wyleczyła chrypę, zaćmę, bóle barku. Zbigniew Wyszkowski wyleczył wiele przypadków, w tym uratował kolegę przed transplantacją serca. Zofia Grzybalska wyleczyła wrzody żołądka. Bogusław Lorenc usunął paraliż ciała. Jadwiga Solibieda wyleczyła syna z dziecięcego porażenia mózgowego. Andrzej Wiktorowicz usunął osteoporozę. Tadeusz Jędrzejczak wyleczył chorobę serca i reumatyzm. Pan Grela wylczył cukrzycę insulinozależną. Anna Komorowska wyleczyła stwardnienie rozsiane. Ewa Kosewska – bóle głowy. Grażyna Cymerman – nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę. Teraz, profilaktyczne stosowanie Metody B.S.M. doprowadziło do tego że Pani Grażyna ma mniej komórek rakowych niż zdrowy człowiek. Osiński Wojciech – miażdżycę żył. Julia Milan – guzy nowotworowe. Krystyna Gliszyńska – ciśnienie, niedowład nóg, a jej mężowi ustąpił paraliż twarzy. Pani Iwona – nowotwór wątroby. Wiesław Madej – astmę. Teresa Medyk – nerwicę. Marta Sikorska – paradontozę, Zbigniew Sikora – zatoki, paraliż twarzy i przykurcz szyi trwający 40 lat, Zuzanna Wojtaszek – alergię, Cieślikowski – stresy i nerwicę. Ewa Rusek – reumatyzm. Sabina Sałacińska – szum w uszach, nadkwasotę i żylaki. Ryszard Antkowiak – zlikwidował ślady po ospie. Maria Szymańska – łuszczycę. ŁUSZCZYCA. Krzysztof Wasilewski – wyszedł z zawału, poprawił ciśnienie, prostatę, uczulenia. Fijałkowski Ryszard – grzybicę, gościec, chorobę serca. Janina Białkun – wrzody żołądka. Jerzy Szyndler – refluks żołądka. Elżbieta Marcinkowska – trwające 7 lat bóle głowy. Waldemar Woś – rwę kulszowaą , Woś Marian – całkowicie wyleczył Parkinsona. Anna Zaręba – refluks woreczka żółciowego. Robert Kukuczka – chorobę jelit. Czesława Kukuczka – serce, reumatyzm , Pani Maria – haluksy ,Pani Szymaniak – bezpłodność (po 10 latach bezpłodności zaszła w ciążę). Nadia Romańczuk – wyleczyła syna z białaczki. Pani Wildner – egzemę. Adolf Cwikliński – trwające 20 lat zapalenie gardła, serce, prostatę. Danuta Borysewicz – niedowład nóg. Iwona Dalke – nowotwór skóry. Pan Stanisław – zapalenie płuc i zatoki. Sylwester Kasprowicz – problemy pozawałowe. Andrzej Kostka – reumatyzm. Józef Markowski – stres. Jabłoński Czesław – arytmię serca, ciśnienie, wątrobę. Kazimierz Sochal – ciśnienie, reumatyzm. Janusz Szczerba (dr nauk medycznych) – chorobę krążenia. Pani Maria – dusznica. Władysław Czepczyk – reumatyzm. Wiesława Madej – astmę, serce, jelita, po 40 latach zniknęła narośl na kości. Herman Krystyna – depresję. Alicja Krawiec – żylaki. Józef Wróbel – chorobę serca, reumatyzm. Hubert Okos – zwłóknienie płuc (leżał 1 rok pod tlenem), po miesiącu był całkowicie zdrowy. Maria Targosz – dziecko z padaczki. Jerzy Antkowiak – choroby krążenia. Zofia Radomini – półpasiec, reumatyzm w nogach. Hanna Tudur – widzi poprawę przy autyzmie. Pan Paszek – zaćmę. Ewa Borys – ciśnienie. Justyna Kostrzewa – mięśniaki, astmę. Jerzy Paja – egzemę. Ryszard Szymutko – żonę wyleczył z depresji, jego znajomy który nie widział zaczyna widzieć. Pan Adam – hemoroidy. Pan Bartłomiej – kurzajki i hemoroidy. Grzegorz Jankowski – astmę i zatoki. Iwona Sas – reumatyzm. Karolina Siedlar – żółtaczkę i zapalenie płuc. Irena Winiarska – astmę. Anna Nyczaj – przeszły bóle miesiączkowe. Ewa Borowiecka – reumatyzm. Wiesława Madej – osteoporoza. Zenon Wieczorek – chorobę serca. Danuta Szymańska – ciśnienie, włókniaki. Pani Adela – guz piersi. Wanda Wojciechowska – żołądek, wrzody w gardle. Zofia Kirsztensztajn – u dziecka poprawa przy dziecięcym porażeniu mózgowym. Pan Pancewicz – marskość wątroby. Krystyna Mrozowska – tarczycę. Maria Szymańska – łuszczycę , gościec, osteoperozę. Jan Swarek – guz na szyi. Jerzy Szafranek – poruszał się na wózku z powodu reumatyzmu, teraz chodzi normalnie,niedowidział, teraz dobrze widzi. Witkowski Edward – prostatę, żona – hemoroidy. Wacław Boniecki – guzy na płucach. Pani Urszula – stres, u syna – łuszczycę. Bronisław Charciarek – uniknął operacji zastawki serca. Andrzej Duszyński – rwę kulszową. brat – żylaki. Andrzej Wielgopolan – zwyrodnienie biodra, haluksy,zatoki, Mieczysław Ziółek – polipy w nosie. Kazimierz Swat – nadciśnienie. Andrzej Kostka – zapalenie dziąseł. Mieczysław Pawłowski – cukrzycę insulinozależną. Franciszek Kałużny – prostatę, reumatyzm. Bogusława Maklęga – torbiele na jajnikach. Jerzy Kosowski – chorobę krążenia, niestrawność. Adam Guzik – bóle rąk i ramion, barbara Lundbland – szum w głowie, Agnieszka Kokot – zawroty głowy, Agnieszka Lipert – nerwicę, Beata Mosakowka – ból i paraliż szyi, Pani Maja – trądzik młodzieńczy. Tarczyca – Edyta Chmal.

================

Oglądałem te programy w telewizji ITV (2004-2005). Osoby obecne w studio, osobiście potwierdzały swoje wyleczenia. Głównie chodziło o wyleczenia z chorób, których nie mogła wyleczyć oficjalna medycyna.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Metoda BSM przeciwko wirusom z koroną i bez - Piotr Lewandowski[/center]

[center] [video]https://www.youtube.com/watch?v=zlKAk9wyQH0[/video][/center]
[center]Jest pokazane jak trzymać dłonie na głowie w pozycji 1 i 5, po 20 minut na każdą pozycję.[/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Taki ze mnie niedowiarek...
Gdyby samoleczenie było tak prostą sprawą to nie byłoby chorób, bo każda dolegliwość zostałaby stłumiona i pokonana w zarodku.
Zauważ, że te czynności "naciskani" trzeba robić z dużą precyzją. Można sobie mocno zaszkodzić.


Kiedy tak przeglądam YT to widzę jakiś zalew wszelkiej maści uzdrawiaczy, proroków itp. Niedobrze już mi się od tych pieprzonych porad robi. Gdzie te mądrale do tej pory siedzieli? Wczarnej dziurze. Teraz mają swoje 5 minut.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka

Przypomniała mi się jedna z audycji nadawanych w telewizji ITV (2004-2005). W studio była kobieta, która wyleczyła się z astmy. Do pewnego momentu stosowała środki wziewne, które jej przepisywał lekarz. Po jakimś czasie jej organizm się do nich przyzwyczaił i przestały spełniać swoje zadanie. Powiedziała to lekarzowi, a on bezradnie rozłożył ręce mówiąc, że nic więcej dla niej nie może uczynić, ale może jej coś polecić. Powiedział, aby w zaistniałej sytuacji zastosowała metodę samoleczenia BSM. Ona wiele lat temu kupiła książkę o metodzie BSM, ale położyła na półkę i nawet do niej nie zajrzała. Nie mając wyjścia zaczęła ją stosować i wyleczyła się z astmy.

Prowadzący audycję redaktor, znacznie od niej młodszy, też poświadczył swoje wyleczenie się z astmy.

To nie musi być takie precyzyjne układanie dłoni. W starszych wydaniach książki, autor mówił o 0,5 cm, w obecnych jest to 1,5 cm. To nie jest apteka.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Kiedy tak przeglądam YT to widzę jakiś zalew wszelkiej maści uzdrawiaczy, proroków itp. Niedobrze już mi się od tych pieprzonych porad robi. Gdzie te mądrale do tej pory siedzieli? Wczarnej dziurze. Teraz mają swoje 5 minut.
Na YT jest dużo bardzo ciekawych przekazów. Skończył się okres 20 000 lat naszego zniewalania przez gadzie istoty. Miały one nam pomagać w duchowym rozwoju, a robiły wszystko, aby nas cofać i zniszczyć. Ogrom cierpień zadanych przez nich jest ogromny i trudny do wyobrażenia. Ci uzdrawiacze, w większości podają metody korzystania z darmowej Bożej Energii, z której każdy może korzystać.

Co do proroków, to mylisz ich z osobami, które przeprowadzają hipnotyczne sesje regresingu. Nie ma to nic wspólnego z prorokowaniem, chociaż niektóre osoby uczestniczące w takich sesjach mówiły o przyszłych czasach. W bardzo wielu takich sesjach, dusze ludzkie były uwalniane od zniewolenia przez gadzie istoty. J.Z.Popko mówił,ze około 75% ludzi jest zniewolonych przez gadzie istoty, które ich oszukały obiecując pomoc, itd. Przez te podłączenia i zainstalowany nam gadzi mózg, mają nadal dostęp do ludzi. Kościelne sakramenty też się do tego przyczyniły, o czym mówią Aron, Popko i inni.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:W studio była kobieta, która wyleczyła się z astmy.
Ja nie neguję, że uzdrowienia moga być. Z różnych przyczyn i po zastosowaniu różnych, niekonwencjonalnych metod.
Na forum, do którego dałeś link są też głosy, że nie pomaga; są też wątpliwości i ktoś poruszył sprawę niewłaściwego układania rąk. Także są głosy, że nie pomaga.
Widzisz, ja mam bardzo chory kręgosłup, dolny odcinek, ale ból i różne dolegliwości przechodzą też na nogę, głównie lewą. Ostatnio, w związku z tą całą sytuacją, nie miałam jak dostać się do apteki, a noga spuchła mi jak balon, udo aż z kolanem włącznie. Nie miałam nic innego pod ręką i zastosowałam najstarszą chyba metodę: okłady z kapusty. Dwa dni to robiłam i cała opuchlizna zeszła. Czy mam nagrać filmik i promowac kapustę ;-) :-D
ratao pisze:mylisz ich z osobami, które przeprowadzają hipnotyczne sesje regresingu.
Nie robię niczego takiego, bo zwyczajnie w ogóle nie dotykam tematu hipnozy regresyjnej.
Miałam na myśli przeróżne, polecane przez sam YT, filmiki o różnych wróżkach, jasnowidzach, przepowiedniach itp. Nie wiem, dlaczego takie coś ciągle mi się wyświetla, jako "polecane dla ciebie". Wkurza mnie to.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

wuka pisze:Kiedy tak przeglądam YT to widzę jakiś zalew wszelkiej maści uzdrawiaczy, proroków itp. Niedobrze już mi się od tych pieprzonych porad robi. Gdzie te mądrale do tej pory siedzieli? Wczarnej dziurze. Teraz mają swoje 5 minut.
Zawsze przy okazji takich wydarzen jak teraz pojawiaja sie stada nawiedzonych,wiedzacych najlepiej,leczacych albo modlitwami,albo tylko im znanymi metodami.Jezeli to wszystko jest takie proste,to dlaczego na naszej planecie jest tylu chorych ludzi?Czesto tez w gre wchodza pieniadze.Pamietasz ratao,jak Ci pokazywalem cennik tego czlowieka od medytacji?Nie czepiam sie,a tylko pisze by pokazac mechanizm.Godzina seansu za 30 zlotych,bo co to jest 30 zlotych-drobne pieniadze.Ale wystarczy jeden seans dziennie dla dziesieciu osob i to juz jest 300 zlotych zarobione w godzine.Zrob takich seansow kilka dziennie przez caly rok i suma ktora uzbieral WOSP to beda grosze.W internetach jest mnostwo uzdrawiaczy z super dietami odchudzajacymi.Czemu zaden z nich nie powie,ze jest tylko jedna skuteczna metoda odchudzania,do tego calkiem za darmo?Bo stracilby klientow,a kasa musi sie zgadzac.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

booris pisze:Zawsze przy okazji takich wydarzen jak teraz pojawiaja sie stada nawiedzonych,wiedzacych najlepiej,leczacych albo modlitwami,albo tylko im znanymi metodami.Jezeli to wszystko jest takie proste,to dlaczego na naszej planecie jest tylu chorych ludzi?
Dokładnie.
Ten od medytacji - 30 zł, ten od książek (które, jak sam pisze na swojej stronie internetowej, że zostały wycofane!, dlaczego?/ 31 plus wysyłka (a książeczka ma raptem kilkadziesiąt kartek, w tym mnóstwo rysujnków...). Zauważam, że pod wieloma filmikami tych uzdrawiaczy są prośby o wpłaty, dobrowolne oczywiście, a już indywidualne sesje ... osobna sprawa. łapanka klienteli, promocje i w sumie bez żadnej kontroli i odpowiedzialności.
Cóż, mnie jednak tradycyjna medycyna bardziej przekonuje.
Gdyby modlitwy i medytacje miały tak zbawienny wpływ to rzeczywiście, wszyscy powinni być zdrowi, piękni i wiecznie młodzi (o, i jeszcze bogaci, bo o tym też ci internetowi mądrale zapewniają).

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

ratao pisze: Metoda jest bardzo skuteczna, a potwierdzają to świadectwa bardzo wielu osób jak np:
https://www.samoleczeniebsm.pl/dyskusie ... p?f=3&t=11
Metoda: jak zarobić a się nie narobić.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”