Koronawirus. Najprostsze leczenie i zapobieganie metodą BSM

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza
Queza pisze:
ratao pisze: Metoda jest bardzo skuteczna, a potwierdzają to świadectwa bardzo wielu osób jak np:
https://www.samoleczeniebsm.pl/dyskusie ... p?f=3&t=11
Metoda: jak zarobić a się nie narobić.
[center]BSM - najtańsza skuteczna metoda uzdrawiania - Piotr Lewandowski[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=zl2MaSlCUyM[/video][/center]
Metoda BSM jest darmowa. Zarobić można w ten sposób, że przez trzymanie dłoni na głowie się nie narobisz i nie musisz wydawać pieniędzy na chemiczne lekarstwa, których stosowanie powoduje skutki uboczne. To lekarstwo, które stosujesz jest bardzo drogie. Metoda BSM leczy choroby, których nie leczy oficjalna medycyna jak: astma, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, zatoki, rak, itd.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Cóż, mnie jednak tradycyjna medycyna bardziej przekonuje.
Metoda BSM leczy choroby, których nie leczy oficjalna medycyna jak: astma, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, zatoki, rak, itd.
Gdyby modlitwy i medytacje miały tak zbawienny wpływ to rzeczywiście, wszyscy powinni być zdrowi, piękni i wiecznie młodzi (o, i jeszcze bogaci, bo o tym też ci internetowi mądrale zapewniają)
Tacy byliśmy przed przybyciem gadzich istot na Ziemię. Żyliśmy po 800 - 1000 lat bez chorób. To oni nas przeprogramowali i zakodowali na cierpienie, choroby, krótsze życie, itd.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6289
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Moja mama wierzy w tą metodę, mówi, że można siebie samemu uzdrawiać i że słyszała już o tej metodzie, tylko ręce po wszystkim przekłada się do ściany.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Queza pisze:słyszała już o tej metodzie, tylko ręce po wszystkim przekłada się do ściany.
Nie, nie nie... nie do ściany tylko na szybę w oknie. Szyba jest lepsza niż tynk czy gips. Szyba ma w sobie coś czystego. Jeśli umyjesz oczywiście.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Ja tam na tym filmie widzialem,ze pan uleczyl pluszowego konika ze smietnika.Konika na biegunach-sorki za sarkazm.Powtorze jeszcze raz-jezeli ta metoda jest propagowana przez 25 lat,jezeli zostalo sprezedanych ponad milion ksiazek,to czemu wciaz chorujemy?Gdyby to byla tak rewelacyjna metoda,to Polacy powinni byc najzdrowszym narodem swiata.Jestesmy?No chyba nie bardzo.Nie czepiam sie-mowie o faktach.Ilu wyleczyl Piotr Lewandowski?Sa jakies statystyki?

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Queza pisze:Nie wierzę w tą metodę, najgorsze jest to, że naiwni ludzie mogą pozwolić na rozwój chorób stosując takie praktyki.
Ten facet chyba, wyszedł dopiero co z Tworek.
Dlaczego go wypuścili :crazy:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Krystian
Krystian pisze:
Queza pisze:Nie wierzę w tą metodę, najgorsze jest to, że naiwni ludzie mogą pozwolić na rozwój chorób stosując takie praktyki.
Ten facet chyba, wyszedł dopiero co z Tworek.
Dlaczego go wypuścili :crazy:
Jakie masz zastrzeżenia do P.Lewandowskiego, który rozpowszechnił samoleczenie metodą BSM, dzięki której tysiące ludzi wyleczyło się z nieuleczalnych chorób?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza
Queza pisze:Moja mama wierzy w tą metodę, mówi, że można siebie samemu uzdrawiać i że słyszała już o tej metodzie, tylko ręce po wszystkim przekłada się do ściany.
To ma swoje uzasadnienie. Zapytaj się mamy, skąd ona o tym wie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6289
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

ratao pisze:Queza
Queza pisze:Moja mama wierzy w tą metodę, mówi, że można siebie samemu uzdrawiać i że słyszała już o tej metodzie, tylko ręce po wszystkim przekłada się do ściany.
To ma swoje uzasadnienie. Zapytaj się mamy, skąd ona o tym wie.
Moja mama wie o tej metodzie od Ojca Sroki: http://www.prometeusze.pl/o-sroka/
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Queza

Przypomniało mi się,że on napisał "Poradnik Ziołowy". Jeśli podał mamie taką wiadomość, to zna się nie tylko na ziołach, ale i na metodzie BSM.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6289
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

ratao pisze:to zna się nie tylko na ziołach, ale i na metodzie BSM.
Znał, bo On już nie żyje, zmarł w 2006 roku.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

ratao pisze:Jakie masz zastrzeżenia do P.Lewandowskiego, który rozpowszechnił samoleczenie metodą BSM, dzięki której tysiące ludzi wyleczyło się z nieuleczalnych chorób?
Jak będziemy stosować, jego metody - to koranawirus wszystkich nas załatwi
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]TA METODA SAMOLECZENIA TO DAR OD BOGA DLA LUDZI! MÓWIĘ O TYM JUŻ 40 LAT - Piotr Lewandowski © VTV. STUDIO - VTV1 - 39:36[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=0NK11R7yYl8[/video][/center]

ZOBACZ na STRONĘ: https://www.samoleczeniebsm.pl/

Mk 16.18...Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:ZOBACZ na STRONĘ: https://www.samoleczeniebsm.pl/
Z całą sympatią dla ciebie, ale najpierw i przy każdym polecaniu tej metody powinieneś wklejać to:"OSTRZEGAM PRZED STOSOWANIEM SAMOLECZENIA B.S.M. W/G STARYCH PUBLIKACJI.
Największy stopień zagrożenia stanowi mój skrypt z 1979 r. i ostatnia praca odkrywcy Eugeniusza Uchnasta wydana w Poznaniu 1983 r. Te publikacje oparte są na błędnych wyliczeniach układania pozycji leczniczych na głowie oraz nie zawierają niezbędnych zastrzeżeń co do stosowania B.S.M. Wprowadzają też w błąd we wskazaniach pozycji leczniczych dla niektórych chorób. Mogą doprowadzić do utraty zdrowia i życia. Niebezpieczne są też wszelkiego rodzaju skróty, oraz sugerowanie się informacjami z internetu. Eugeniusz Uchnast już w 84 r. zakazał wydawania swojej publikacji oraz mojego skryptu i wycofał się z rozpowszechnia i badania odkrytej prze siebie metody po tym jak zaszkodziła jego znajomemu (prawdopodobnie jemu samemu później również, gdyż przyczyną jego śmierci był wylew, na który jak ująłem w swojej książce stosować metody nie wolno)."

https://www.samoleczeniebsm.pl/ostrzezenie/
Jaką masz pewność, że za rok, dwa lub 5 takie ostrzeżenie będzie obejmowało też nową książkę?

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka

[center]Jak trzymać ręce na głowie?[/center]

Ze strony: http://wygralemzrakiem.pl/jak-trzymac-rece-na-glowie/

Mam coraz więcej pytań jak trzymać ręce na głowie. Najlepszą metodą we wszystkich chorobach nowotworowych jest pozycja, w której ręce trzymamy w następujący sposób. Palce środkowe (czyli te najdłuższe) kładziemy na głowie w miejscu, gdzie włosy rozchodzą się w prawo w lewo do góry i na dół, natomiast opuszki dłoni kładziemy tak żeby zachodziły na uszy. Leciutko przykładamy ręce na głowie i trzymamy.Ja tak trzymałem i to mi pomogło i w dalszym ciągu pomaga.

A jak długo? Najlepiej 36 godzin na dobę. To oczywiście żart, ale na początku to naprawdę maksymalnie długo.
Wiem że po chwili zaczynają boleć ręce. Najlepiej robić to na leżąco i jeszcze ewentualnie podłożyć coś pod łokcie tak żeby jak najdłużej wytrzymać. Chorego może też wspierać i trzymać ręce najbliższa rodzina. A kiedy się spodziewać pierwszych efektów. Tutaj potrzeba cierpliwości. Pierwsze widoczne efekty mogą się pojawić nawet po 3 miesiącach. Ale się pojawią.

Jeżeli ktoś kupił sobie już książeczkę to znajdzie tam wpis o zaprzestaniu zażywania lekarstw podczas stosowania tej metody. Absolutnie nie bierzcie sobie tego do serca. Ja to mam wypróbowane. Podczas stosowania tej metody, czyli praktycznie od samego początku do dnia dzisiejszego, czyli ponad 12 lat, biorę lekarstwa, które mi lekarz przepisze. A że jest tego mało to insza inszość. Po pierwszym badaniu krwi, które miałem chyba we wrześniu 2000 roku wyszło, że jestem chory na cukrzyce. Na początku brałem „prochy” stosowałem trzymanie rąk na głowie, teraz biorę insulinę i stosuję trzymam ręce na głowie. Kiedyś rozwiałem wątpliwości, pani która do mnie zadzwoniła w ten sposób: Na pewno pani zna osoby które zasypiają z rękami pod głową, zapewne czytający ten opis też znają takie przypadki. To czy z tego powodu oni nie mają brać lekarstw zapisanych przez lekarza? Nie oni biorą wszystko co zapisał lekarz i wszystko co mogli wykupić, na ile ich było stać.
--------------
https://www.samoleczeniebsm.pl/ostrzezenie/
Ostrzeżenia z tej strony są mocno przesadzone. Duch Boży ich nie potwierdza.
--------------
Przy okazji wysłuchaj tej rewelacyjnej sesji: 5-inv PL Kasia, Niezależna sesja badawcza: KORONAWIRUS - Hipnoza Regresyjna Aneta Pietrzak 6.04.2020
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=14072
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”