Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
16 kwie 2021, 8:18
W Tanzanii nie ma epidemii, bo nie robią testów, wszystko działa jak dawniej, nie ma żadnej ponadnwymiarowej śmiertelności. Ludzie obudźcie się, tych coviadianów odpowiedzialnych za ten cyrk trzeba jak najszybciej powsadzać do więzień.
Ty to jesteś niezłomny, jak były prezydent Tanzanii, świeć Panie nad jego duszą:
https://www.euractiv.pl/section/bezpiec ... -magufuli/
:->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
16 kwie 2021, 16:37
rol23 pisze:
16 kwie 2021, 8:18
W Tanzanii nie ma epidemii, bo nie robią testów, wszystko działa jak dawniej, nie ma żadnej ponadnwymiarowej śmiertelności. Ludzie obudźcie się, tych coviadianów odpowiedzialnych za ten cyrk trzeba jak najszybciej powsadzać do więzień.
Ty to jesteś niezłomny, jak były prezydent Tanzanii, świeć Panie nad jego duszą:
https://www.euractiv.pl/section/bezpiec ... -magufuli/
:->
Ludzie czasami umierają, ale przynajmniej nie mają tego cyrku i terroru.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: Krystian »

rol23 pisze:
16 kwie 2021, 8:18
W Tanzanii nie ma epidemii, bo nie robią testów, wszystko działa jak dawniej, nie ma żadnej ponadnwymiarowej śmiertelności. Ludzie obudźcie się, tych coviadianów odpowiedzialnych za ten cyrk trzeba jak najszybciej powsadzać do więzień.
a Ciebie wsadzić do psychiatryka
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
16 kwie 2021, 18:08
rol23 pisze:
16 kwie 2021, 8:18
W Tanzanii nie ma epidemii, bo nie robią testów, wszystko działa jak dawniej, nie ma żadnej ponadnwymiarowej śmiertelności. Ludzie obudźcie się, tych coviadianów odpowiedzialnych za ten cyrk trzeba jak najszybciej powsadzać do więzień.
a Ciebie wsadzić do psychiatryka
Ciebie, ciebie zamknąć, ale do izolatki o chlebie i wodzie do końca świata.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: Krystian »

Wuka jak nie wierzysz w koronawirusa to pojedź sobie do szpitala i zobacz jak Ci ludzie się męczą.
Może Cię wpuszczą jak im powiesz, że w niego nie wierzysz i chcesz sprawdzić, czy to prawda.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

rol23

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: rol23 »

W Toruniu udało się jednemu facetowi wejść i sfilmować do szpitala. Połowa pokoi pusta stała, pielęgniarki i lekarze bez maseczek łażą. To tylko do kamer z tego robią taki cyrk z kombinezonami żeby siać strach.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: wybrana »

rol23 pisze:
16 kwie 2021, 19:45
W Toruniu udało się jednemu facetowi wejść i sfilmować do szpitala. Połowa pokoi pusta stała, pielęgniarki i lekarze bez maseczek łażą. To tylko do kamer z tego robią taki cyrk z kombinezonami żeby siać strach.
No i gościa za to, ze udał się do szpitala na wywiad- aresztowano.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: RM »

Krystian,
dostałeś po łapach Ty, a nie policja. Dla mnie to wyjątkowo paskudna sprawa jest, żeby ludzie z Twoim sposobem wartościowania innych, pracowali jako wychowawcy kolejnych policjantów. Jeśli policjant rezygnuje z własnego myślenia, to staje się tylko psem gończym, którego szkoli się do łapania i zagryzania ofiar. Ja takiej policji nie potrzebuję do niczego.
Jeśli piszę zbyt radykalnie, to tylko po to, abyś był w stanie coś zrozumieć. Bo treści najlepiej się przyswaja, kiedy są podawane z odpowiednim ładunkiem emocji.
Ja nie mam pojęcia o wirusach, dlatego chcąc sobie wyrobić zdanie na temat, czytam i słucham profesjonalistów, głównie niezależnych, ale takich, którzy mają nazwiska, które wzbudzają respekt. Szukając sposobów profilaktyki i leczenia, słucham praktyków, ludzi z doświadczeniem, w mniejszym stopniu z tytułami naukowymi.
Natomiast bardzo krytycznie podchodzę do deklaracji przedstawicieli Rządu, kiedy mówią o wirusach, profilaktyce i leczeniu, bo najprawdopodobniej wiedzą mniej niż ja. Krytycznie traktuję wypowiedzi profesorów medycyny, którzy reprezentują agendy rządowe, dotowane przez producentów np. szczepionek. Wypowiedzi takiego profesora traktuję jak obietnice polityka na wiecu wyborczym.
Tak więc, kiedy czytam wypowiedzi Krystiana, który swoje poglądy opiera na wytycznych przełożonych ogłaszanych na służbowych odprawach i treściach pochodzących z Onetu i TV, mam bardzo mieszane uczucia, bo chyba nie jesteś wyjątkiem w kwestii poglądów policjantów.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: RM »

Na łące opodal krzaczka,
Mieszkała kaczka-dziwaczka,
Lecz zamiast trzymać się łąki
szukała dobrej szczepionki.
Raz poszła więc do tawerny:
"Dajcie mi fiolkę Moderny!"
Tuż obok była apteka,
"Poproszę Astra Zeneca!"
Udała się do dilera:
"Chciałabym dawkę Pfizera!"
a potem, nienasycona:
"Gdzie tu dostanę Johnsona?"
W kącie za starym śmietnikiem
ktoś ją ostrzyknął Sputnikiem.
Martwiły się inne kaczki:
"Co będzie z takiej dziwaczki?"
Aż nagle znalazł się kupiec:
"Na obiad można ją upiec!"
Pan kucharz kaczkę starannie
Piekł, jak należy, w brytfannie.
Lecz zdębiał, obiad podając,
bo z kaczki zrobił się zając -
miał Wi-Fi, czip i walonki...
Takie to były szczepionki!


autor nieznany.

rol23

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: rol23 »

RM pisze:
16 kwie 2021, 20:54
Tak więc, kiedy czytam wypowiedzi Krystiana, który swoje poglądy opiera na wytycznych przełożonych ogłaszanych na służbowych odprawach i treściach pochodzących z Onetu i TV, mam bardzo mieszane uczucia, bo chyba nie jesteś wyjątkiem w kwestii poglądów policjantów.
Zgadza się, większość policjantów to poje... i tłuki.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: wybrana »

rol23 pisze:
17 kwie 2021, 14:12
RM pisze:
16 kwie 2021, 20:54
Tak więc, kiedy czytam wypowiedzi Krystiana, który swoje poglądy opiera na wytycznych przełożonych ogłaszanych na służbowych odprawach i treściach pochodzących z Onetu i TV, mam bardzo mieszane uczucia, bo chyba nie jesteś wyjątkiem w kwestii poglądów policjantów.
Zgadza się, większość policjantów to poje... i tłuki.
Tak jak wielu. A politycy to lepsi?
W każdej dziedzinie życia jest wielu takich.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: RM »

Pewne słowa i uogólnienia są na wyrost. Niemniej napiszę jeszcze, że ostatnio w Gliwicach głośna jest sprawa zatrzymania i zakucia w kajdanki na głównej ulicy, kobiety,... za brak maseczki i dokumentów, przez Uwaga! - dwa patrole policji. Ta dziewczyna, to jest siostra koleżanki mojej córki. Otóż ta pani, właśnie wróciła z Anglii, gdzie nie ma obowiązku maseczkowego w na ulicy i noszenia dokumentów przy sobie. Na sugestię, że zadzwoni do siostry, w celu potwierdzenia tożsamości, policjanci zareagowali arogancko i w efekcie skuli dziewczynę i zawieźli na komisariat. Teraz najlepsze. Otóż będzie miała sprawę w sądzie za sprawą policji, na pewno z powodu maseczki, ale być może, aby mogli wyjść z tego z "twarzą", dorzucą jeszcze coś, np. opór, albo znieważenie.
Więc ja jako obywatel tego kraju, mam takie zdanie, że skoro policja w prozaicznej sytuacji nie potrafi przeprowadzić interwencji, która powinna się zakończyć pouczeniem (na filmie widać, że ulica była pusta - całkowicie), ale stosuje środki przymusu bezpośredniego (wobec kobiety), to w mojej ocenie, ich szkoli się jako psy gończe przeznaczone do zagryzania ofiar. Zresztą, takich sytuacji jest ostatnio coraz więcej. Władze potrzebują takiej policji, ale ja nie. Policja w roli formacji wrogiej społeczeństwu, to zagrożenie dla społeczeństwa obywatelskiego.
Inna ciekawostka, to kwestia, że państwo nie ma pieniędzy i środków na ściganie przestępców, ale ma zasoby dla sponiewierania osoby z powodu braku maseczki i wytoczenia jej sprawy sądowej.

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: BoaDusiciel »

No to w końcu za co ma trafić do sądu ?
Jeśli nawrzucała policjantom, to jej się należy.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: wybrana »

BoaDusiciel pisze:
17 kwie 2021, 16:13
No to w końcu za co ma trafić do sądu ?
Jeśli nawrzucała policjantom, to jej się należy.
Jezeli świadomie piszesz ciągle od rzeczy - to zamilcz w końcu, bo już naprawdę niedobrze się robi i mdli strasznie.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki i szczepienia na Cowid 19 ...

Post autor: BoaDusiciel »

A tym razem co się w główce uroiło ? :shock:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”