Dzień bez papierosa

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

1 Kor 6,12-13
12 Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno*, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 13 Pokarm dla żołądka, a żołądek dla pokarmu*. Bóg zaś unicestwi jedno i drugie.
BW

5O POWODÓW BY NIE PIĆ https://chnnews.pl/slowo/item/3110-poda ... 9VnbL10fY8

Ps To nie jest materiał ADS :-)
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Krystian »

Anna01 pisze:
04 cze 2021, 0:24
Krystian pisze:
03 cze 2021, 23:07
Tom sam prowokuje, a wuka dostaje ostrzeżenie
Adwentyści szerzą herezję, że nie wolno pić alkoholu i inne bzdury np, że Pan Jezus nie spożywał wina
Brawo administracjo :roll:
Napisałeś 3 posty o takiej samej treści :roll:
Czy mam 2 wykasować ?

Ale czym Tom prowokuje ?
Może raczysz przeczytać jego pierwszy post?
Wykasuj 2 posty
Tom wypisuje bzdury nie oparte na Biblii.To, że jest niepełnosprawny fizycznie, nie zwalnia go od myślenia umysłowo
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

To Ty piszesz bzdury prawie w każdym temacie czasem nawet go nie czytając co zresztą już Ci nie raz choćby Bobo napisał tego tematu też nie czytałeś jak widać po twoich wpisach czyli jesteś kolejny co sam z siebie robi błazna i uważasz że tego nie widać albo że mnie Twoje opinie interesują mnie takie opinie obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg :-)
tom68

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
04 cze 2021, 13:14
Anna01 pisze:
04 cze 2021, 0:24
Krystian pisze:
03 cze 2021, 23:07
Tom sam prowokuje, a wuka dostaje ostrzeżenie
Adwentyści szerzą herezję, że nie wolno pić alkoholu i inne bzdury np, że Pan Jezus nie spożywał wina
Brawo administracjo :roll:
Napisałeś 3 posty o takiej samej treści :roll:
Czy mam 2 wykasować ?

Ale czym Tom prowokuje ?
Może raczysz przeczytać jego pierwszy post?
Wykasuj 2 posty
Tom wypisuje bzdury nie oparte na Biblii.To, że jest niepełnosprawny fizycznie, nie zwalnia go od myślenia umysłowo
To jest dział Off topic ! Tematy nie muszą być oparte na Biblii, to raz, a dwa, proszę mi wskazać "BZDURĘ" w poście Toma !
Wkleję link, bo nadal go je przeczytałeś i nie obejrzałeś filmu, który Tom wstawił.

viewtopic.php?f=42&t=14931


Krystian, swoim postem udowodniłeś, że chociaż jesteś pełnosprawny fizycznie, to jednak umysłowo nie bardzo. :-?
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

Od Noego po Heroda Antypasa widać w Biblii smutne skutki picia alkoholu i tyle w tym temacie :cry:
Ostatnio zmieniony 04 cze 2021, 17:40 przez tom68, łącznie zmieniany 1 raz.
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Krystian »

Wiesz, co Anno postanowiłem

Nie będę na posty Tomasza odpowiadał.
Szkoda moich nerwów.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

Ty nadal nie wiesz nawet co było głównym tematem mojego postu oraz jaki był powód że Wuka dostała ostrzenie to jak masz odp na nasze uwagi wiesz tylko się omierzasz swoimi uwagami do tematu dyskusji ale to Twój wybór :-)
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”