Dzień bez papierosa

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: nike »

Ciekawa osoba na forum sie znalazła
i ubliża komu chce, a WUKĄ sie zwie,
wystarczy że przeprosi wielebnego Bobo i Annę1,
dalej robi co chce
a forum biblijne się zwie,
dziś do Tomka powiedziała bardzo miło i z uśmiechem,

"Albo kara za grzechy
Nie odzywaj sie do mnie. Do pięt mi nie dorastasz."

KARA--- bo na wózku jeździ, no i papierosów nie pali,
nie prowokuj Tomku WUKI wspaniałej bo ci powie SPIE...DALAJ
potem przepraszam do Adminów strzeli, a ty tym głupim zostaniesz.
Bobo posty wykasuje winne czy nie,
byle wuka miała czyste pole,

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: kansyheniek »

Bobo, usunięty wpis Nike to jest 100% racji, dlatego go wywaliłeś?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Bobo »

Zaczepny.
Oszołomstwu mówię NIE!

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: nike »

Jeszcze jeden post napisałam do Tomka z błogosławieństwami.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Anna01 »

kansyheniek pisze:
02 cze 2021, 15:56
Bobo, usunięty wpis Nike to jest 100% racji, dlatego go wywaliłeś?
Bobo nigdy nie usuwa postów trwale, tylko zostawia w formie ukrytej do rozstrzygnięcia.
Post przywróciłam i uważam tak samo jak Ty, że nike na 100% racji !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Anna01 »

Bobo pisze:
02 cze 2021, 17:26
Zaczepny.
Zaczepny, ale nike ma rację.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Anna01 »

tom68 pisze:
01 cze 2021, 14:34
Moja choroba to skutek powikłań przy porodzie i braku cesarki ale i tak z Wuką bym się na zdrowie ducha i ciała nie zamienił :-D
National Geographic, o ADS
https://sprawyzdrowia.pl/o-dlugowiecznych-adwentystach/
Bardzo mi przykro, że taki los Cię spotkał :-( , ale jednocześnie jesteś wyjątkowy, pełen nadziei i pogody ducha :-)
Znalazłeś swoje miejsce u Adwentystów i Bogu dziękować !
Moja synowa ma brata, który urodził się niepełnosprawny. Z nim jest gorzej, bo jest pięknym, rosłym 20 letnim chłopakiem, ale jest niepełnosprawny intelektualnie - na poziomie 3 letniego dziecka. Nie potrafi czytać, ani pisać, ciężko go zrozumieć gdy mówi, a wtedy się denerwuje.
Jednak wszyscy go kochają, a mój syn wie, że kiedyś (gdy rodzice odejdą) będzie się musiał nim zająć ... choć jest starszy od niego tylko o 5 lat.
Masz szczęście w nieszczęściu :-) , że jesteś intelektualnie jak najbardziej w porządku :-)
Co tam deficyty fizyczne ! :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: wuka »

Jakim trzeba być podłym człowiekiem, żeby takie rzeczy pisać !!!
Przyznaję, że ja też palę papierosy i pomimo, że palę uważam, to za coś wstydliwego i okropnego !
Nigdy nie palę w obecności innej osoby i całkowicie zgadzam się z osobami piętnującymi palenie !
To my palacze jesteśmy słabi, a nie ci co zwracają uwagę na szkodliwość palenia.
Dostajesz wuka ostrzeżenie za podłość wobec drugiego człowieka, który nie z własnej winy jest niepełnosprawny!
Pierwszy raz daje takie ostrzeżenie i mam nadzieję, że ostatnie.
Anna01
Podły człowiek chce zwrócić uwagę na całą resztę rozmowy. Nie odpowiedziano dlaczego czarna herbata szkodzi, a ziółka nie. Wszystko, włącznie z kawą, chmielem (piwo), ziemniakami i zbożami (wódka), marihuana (leczy), kawa itd. to rośliny. Przyczepiliście się domnie. Pominęliście też fakt, że moje rzekomo podłe odzywki do tom68 mają emotikony i to żartobliwe.
Ciekawe, że nikt też nie zauwazył licznych obraźliwych epitetów, jakimi mnie tu poczęstowano. A nie tylko w tym temacie. Już przepież i wariatką, i idiotką byłam nazywana, a także miałam serdeczne życzenia zachorowania na covid, a nawet czułe życzenia aby mnie zgwałcono i zamordowano.
Cóż. Może noblistka przyszła z poezji, nike, teraz zechce jakiś błyskotliwy paszkwil ułożyć. Już będziesz mogła wierszem pisać do woli, bez moich podłych komentarzy.
Tak, Anno, ostatni raz dajesz takie ostrzeżenie, bo teraz sami zbawieni i świątobliwi zostaną. Do kanonizacji wszyscy się nadajecie.
Schodzę z drogi. Myślę, że i tak dużo wytrzymałam.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

Anna01 » bardzo dziękuje za dobre słowo wiesz my też mamy w rodzinie dziewczynkę ( Sandra 23 lata ) z autyzmem i epilepsją wiec i ten temat też nie jest mi obcy i bardzo ją kochamy ale jej rodzice wyjechali do Irlandii za pracą i tam jest lepsza opieka medyczna w tych chorobach a Sandra często jest u nas latem na wakacjach choć teraz nie może przyjechać do nas przez pandemie no to czekamy aż coś się zmieni a najlepiej żeby już Jezus wrócił to wszyscy będziemy zdrowi i szczęśliwi co daj nam Boże jak najszybciej a moja Mama dużo paliła ale jak została ADS to rzuciła palenie choć nie było to łatwe wiec każdy może rzucić palenie :-)

Świadectwo wiary TG

http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm


Wuka wiele osób napisało mi prywatnie że to nie możliwe że ktoś podający się za osobę wierzącą może pisać takie rzeczy chyba że sam jest chory na duchu oraz ciele i żebym się takim pisaniem wcale nie przejmował wiec sama sobie robisz reklamę :cry: ... Co do kawy i herbaty to w dużych ilościach to też jest nałóg https://www.bryk.pl/wypracowania/chemia ... zywki.html ... ADS mogą czasem napić kawy i herbaty ( bo to co innego niż alkohol czy tytoń lub nieczyste pokarmy ) ale staramy się tych rzeczy i tak unikać by dawać innym dobry przykład - ADS to dobry przykład dla świata https://zdrowie.wprost.pl/odzywianie/od ... wetke.html
tom68

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: wybrana »

Ja od 37 lat jestem osobą niepełnosprawną i nigdy do nikogo nie miałam pretensji, że ktoś jest bardziej zdrowy odemnie. Nigdy też nie czułam się osobą uprzywilejowaną. Uważam, że nie ma ludzi tak zupełnie zdrowych. Każdy ma swoje niedomagania z którymi musi żyć.
Paliłam papierosy i to dużo, bo kiedyś była moda na palenie. Nigdy nie patrzyłam na ten nałóg w kategorii grzechu. Jezus nauczał, że nie to co wchodzi do ust kala człowieka, ale to co wychodzi z ust kala. Rzuciłam ten nałóg 15 lat temu, a mój mąż 2 lata po mnie też rzucił. Uważam go za niezdrowy nałóg ale każdy podejmuje indywidualne decyzję. Wiele rzeczy szkodliwie działa na nasz organizm np.zbyt obfite niezdrowe odżywianie. Również chemia sprawiła, że mamy zatrute środowisko. Jeżeli mielibyśmy wszystko rozważać w kategorii grzechu, to rolnik, który robi oprysk roślin- również grzeszy.
Trochę Tom przesadziłeś i dlatego wuce podniosłeś ciśnienie.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

Biblia uczy jasno że jako chrześcijanie mamy dbać o zdrowie ducha i ciała bo jest przykazie nie zabijaj siebie i innych ( często nałogi szkodzą nam i innym a pieniądze wydane na nałogi mogły by pomóc biednym ) poza tym nasze ciało jest świątynią Boga czy ktoś z Was palił by papierosy w kościele już nie pisze o piciu alkoholu i jaki przykład jako chrześcijanie dajemy innym pokazując że po przyjęciu Jezusa nadal trwamy w złych nałogach a co będzie z dziećmi które widzą zły przykład w życia u dorosłych szczególnie tych niby wierzących ....
ŚWIĄTYNIA BOŻA
http://www.portalcel.pl/to-ty-jestes-swiatynia-boza/
tom68

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
03 cze 2021, 19:23
Biblia uczy jasno że jako chrześcijanie mamy dbać o zdrowie ducha i ciała bo jest przykazie nie zabijaj siebie i innych ( często nałogi szkodzą nam i innym a pieniądze wydane na nałogi mogły by pomóc biednym ) poza tym nasze ciało jest świątynią Boga czy ktoś z Was palił by papierosy w kościele już nie pisze o piciu alkoholu i jaki przykład jako chrześcijanie dajemy innym pokazując że po przyjęciu Jezusa nadal trwamy w złych nałogach a co będzie z dziećmi które widzą zły przykład w życia u dorosłych szczególnie tych niby wierzących ....
ŚWIĄTYNIA BOŻA
http://www.portalcel.pl/to-ty-jestes-swiatynia-boza/
Świątynią Ducha jest dusza a nie ciało.
Dusza, to świadomość, rozeznanie, pragnienia.
To ona jest motorem zycia ciała. Bez decyzji duszy, to nawet nie poruszysz palcem. Ona ma wpływ na funkcjonowanie ciała.
Ciało fizyczne jest jej oprawą na ziemi, po śmierci otrzymuje nowe ciało duchowe.
Jej stan ducha na ziemi ma wpływ w jakim przemienionych ciele będzie w świecie duchowym żyła.
Trzeba przede wszystkim dbać o stan ducha, by moc Chrystusowa w nas królowała.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: tom68 »

Wszystko co robimy lub nie robimy ma wymiar duchowy i fizyczny i każdy czyn lub jego brak ma swoje skutki duchowe i fizyczne ...

Ga 6,8
8 Bóg nie dozwoli z siebie szydzić. A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne*.

Rzym 14,21
21 Dobrą jest rzeczą nie jeść mięsa i nie pić wina, i nie czynić niczego, co twego brata razi <gorszy albo osłabia>.

1 Kor 10,31-33
31 Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie 32 Nie bądźcie zgorszeniem ani dla Żydów, ani dla Greków, ani dla Kościoła Bożego, 33 podobnie jak ja, który się staram przypodobać wszystkim pod każdym względem nie szukając własnej korzyści, lecz dobra wielu, aby byli zbawieni.
BW
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Krystian »

Tom sam prowokuje, a wuka dostaje ostrzeżenie
Adwentyści szerzą herezję, że nie wolno pić alkoholu i inne bzdury np, że Pan Jezus nie spożywał wina
Brawo administracjo :roll:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez papierosa

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
03 cze 2021, 23:07
Tom sam prowokuje, a wuka dostaje ostrzeżenie
Adwentyści szerzą herezję, że nie wolno pić alkoholu i inne bzdury np, że Pan Jezus nie spożywał wina
Brawo administracjo :roll:
Napisałeś 3 posty o takiej samej treści :roll:
Czy mam 2 wykasować ?

Ale czym Tom prowokuje ?
Może raczysz przeczytać jego pierwszy post?
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”