Szczepienia a Biblia i życie ....

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Szczepienia a Biblia i życie ....

Post autor: tom68 »

Szczepienia za a nawet przeciw a Biblia i życia ....

Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.”

Gdzie w Biblii pisze coś na temat szczepień - nigdzie - wiec niech każdy robi jak mu każe sumienie i nie osądza innych .... choć na pewno w Biblii pisze żeby słuchać władzy tak państwowej jak i kościelnej a dzisiaj obie te władze nam mówią bysie zaczepić ( Rzym 13 1-7 Dzieje Ap 23 1-5 ) gdy jej nakazy nie dotykają Biblijnej wiary ( Dzieje Ap 4, 18 -20 ) i w Biblii pisze też że gdy wierzący czymś się zatrują to nic im nie będzie jeśli Bóg tak zechce ... ( ew Marka 16,18 ) .... Panika jaką czasem widzę u wielu wierzących na punkcie szczepienia lub nie szczepienia się w czasie pandemii pokazuje mi tylko brak wiary u nich w opiekę Bożą bo ja nie bałem się pandemii ani przed szczepieniem ani po szczepieniu ( Ja zaszczepiłem się miedzy innymi dlatego by móc wyjechać z domu by Mama mogła się leczyć ) bo ufam swojemu Bogu ale mnie jest łatwej ufać Bogu bo sam nawet nie mogę sobie dobrze wytrzeć nosa ... ( Psalm 121 ) ...

ps :

Potwierdzenie reakcji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego na COVID-19
Kościół ADS ogólnie zaleca szczepienie się wiernym ale ostateczną decyzje pozostawia każdemu wiernemu ...


https://adwent.pl/potwierdzenie-reakcji ... -covid-19/
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”