Bułki i chleb

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Bułki i chleb

Post autor: jozek »

Masz w rodzinie Jakuba
Szele,?
No bo to byl znany pilarz onegdaj
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6316
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bułki i chleb

Post autor: Queza »

Niech sobie kroi bułki i chleb.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6316
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bułki i chleb

Post autor: Queza »

wuka pisze:
05 maja 2023, 11:30
i pamietaj, ze ludzie generalnie boja sie chorych psychicznie.

Za każdym razem jak trafiałam do szpitala miałam uczucie zagrożenia swojego życia. Za pierwszym razem miałam uczucie, że mnie kroją piłą na podwórku, za drugim razem, że mnie tną na tartaku ojca i za trzecim razem pewność, że ojciec to planuje w domu rano na czczo. Na ile to jest chorobą psychiczną to nie wiem, ale jestem pewna, co mi groziło.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Bułki i chleb

Post autor: radek »

Queza pisze:
08 maja 2023, 11:14
wuka pisze:
05 maja 2023, 11:30
i pamietaj, ze ludzie generalnie boja sie chorych psychicznie.

Za każdym razem jak trafiałam do szpitala miałam uczucie zagrożenia swojego życia. Za pierwszym razem miałam uczucie, że mnie kroją piłą na podwórku, za drugim razem, że mnie tną na tartaku ojca i za trzecim razem pewność, że ojciec to planuje w domu rano na czczo. Na ile to jest chorobą psychiczną to nie wiem, ale jestem pewna, co mi groziło.
A próbowałaś wyjść z pozytywną inicjatywą do osób, których się bałaś? Wydaje mi się, że gdybyś w sposób pozytywny i szczery opanowała sytuację i nadała jej kierunek, zamiast poddawać się strachowi, symptomy by przeminęły. Potrzebna jest wartościowa treść, którą mogłabyś ich zainteresować i dbałość o szczegóły. Znam wiele osób z doświadczeniami psychicznymi
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6316
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bułki i chleb

Post autor: Queza »

Wychodziłam z pozytywną inicjatywą, ja jestem pokojowo nastawiona do wszystkich, ale teraz już nie chcę kontaktu z ojcem. Mam w swoim środowisku życzliwsze mi osoby i nie życzące mi aż tak źle jak ojciec.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”