Srebro koloidalne

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

YZ

Mam jednak nadzieję, że jak złapiesz zapalenie płuc, to posłuchasz lekarzy i będziesz zażywać antybiotyki.
Ty masz nadzieję ,ze ja złapie zapalenie płuc :shock: no wiesz - nie przyjmuje.
a wiesz ze to tez pewien rodzaj grzybicy ?
Skad wiesz ze jej nie masz .

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

kesja pisze:Ty masz nadzieję ,ze ja złapie zapalenie płuc no wiesz - nie przyjmuje.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Mam nadzieję, że będziesz przyjmować antybiotyki w takim przypadku!
kesja pisze:a wiesz ze to tez pewien rodzaj grzybicy ?
A wiesz, że jest wiele rodzajów zapalenia płuc? Grzybiczne to tylko ich część.
Zapalenie płuc
kesja pisze:Skad wiesz ze jej nie masz .
Ponieważ grzybice dają określone objawy. :-)
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

W Kanadzie przemysł farmaceutyczny, głownie producenci tabletek doprowadzili do prawnego zakazu wytwarzania i używania srebra koloidalnego. Najprawdopodobniej w ślad pójdą i inne rządy pod naciskiem lobby farmaceutycznego. Wszystko jak zwykle rozbija się o pieniądze. Srebro koloidalne, wbrew wielu na zamówienie robionym opiniom, jest jednak antybiotykiem – przynajmniej tak się zachowuje jednocześnie jest lekiem na wiele schorzeń , tak zwane uniwersalne panaceum. Wiedzieli o tym nasi przodkowie, później tą wiedzę zagubiono , powróciła z zapomnienia na dobre w XX wieku.

W każdym razie należy pamiętać o jednym : Do produkcji srebra koloidalnego należy
używać zawsze czystego srebra próby 999, nie mogą to być w żadnym wypadku jego stopy



Co ma zrobic kobieta kiedy chirurg proponuje jej usunięcie kilka palców

><><
http://www.thesilveredge.com/


Wrzodziejące zapalenie jak może to spowodować konieczność chirurgicznego usunięcia palce u pozostawione bez leczenia. . Kathy's zakażonych toes wyglądała bardzo podobnie jak ulcerated palce w tym stanie fotografia, zanim zaczęła użyciu koloidalny srebra.

><
Po rozpoczęciu korzystania Kathy koloidalny srebra picia przez kilka uncji dziennie, a także spryskanie go bezpośrednio na ulcerous i zakażonych ran, to cudowny zaczęła się coraz lepiej.
><
Wspaniały zakażenia walki moc koloidalny srebra pomógł uratować mój żona Kathy's toes po jej lekarz posłał ją do chirurga, aby je usunąć. &#8230; Ale w dół, aby zobaczyć, co wyglądało, kiedy został dotknięty z wrzodziejące zapalenie ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dawifd

Post autor: Dawifd »

Ja bym tego nie pił :)
Srebro powoduje Agyrię - Srebrzycę.
Ludzie w ciemności lsnią jak srebro ;) Są bladzi i swięcący

Poza tym, srebro to metal ciężki tak samo jak ołów, czy rtęć.

I jedynym lekiem który kiedyś stosowałem na bazie srebra to lapis na kurzajki.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Dawifd pisze:Poza tym, srebro to metal ciężki tak samo jak ołów, czy rtęć.
Ale, w przeciwieństwie do tych dwóch, nie jest toksyczny dla człowieka.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Dawifd

Post autor: Dawifd »

Jak by nie był toksyczny, nie powodowałby srebrzycy.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Srebrzyca jest to odkładanie się drobinek metalicznego srebra w organizmie człowieka. Nie ma żadnych negatywnych skutków poza metalicznoszarym zabarwieniem skóry i oczu.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

całe życie pije,i jak raz w roku zachoruje to istny "cud" :crazy: Jest świetne
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Na takie rany proponuje lampę Bioptron z ZEPTER Jest rewelacyjna.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

bartek212701 pisze:całe życie pije,i jak raz w roku zachoruje to istny "cud" :crazy: Jest świetne
Pij tak dalej, a niedługo będzie można powiedzieć, że jesteś w kolorze metalic. :-)
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Yarpen Zirgin, heheh jestes wariat 8-) na forum moje zdjecia gdzies sa i kolor raczej mam w normie :crazy: tak uwazam :roll:
Nie no naprawde od kąd pije pomaga mi,ale może to przez to że wierze i chce żeby mi pomagało :mrgreen:
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

bartek212701 pisze:Yarpen Zirgin, heheh jestes wariat na forum moje zdjecia gdzies sa i kolor raczej mam w normie tak uwazam
Argyria
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Yarpen Zirgin, ło matko,juz nie biore :crazy: przez ciebie odstawiam jak zachoruje........ hahaha :D zamorduje 8-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Bartek może będziesz brzydki, ale za to w cenie. heheh :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

nike, Nie wiem ajk to skomentować :crazy: no :D A założyła bys mnie na szyje?? hehehe
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”