Smacznego

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

pączki -chrust

Post autor: kesja »

Pączka jakos nie zabardzo więc pomyslałam może by tak chruścik ?
No co sie okazało ,ze to nie to samo o co mi chodziło jakies pulchne o smaku biszkopta.
Co zrobic do herbatki moze być przecież nie wyrzucę .

.,
własciwie dlaczego usuwać ,to nie sa bzdety ,a smacznego może byc np
jakis co kto lubi dla podniebienia .

Agnes moze to jakiś virus , bo mnie ktoś namolnie wysyła Trojany zaraz na powitanie .

Axanna

Post autor: Axanna »

dziwne... a teraz chciałam coś napisać, jako Gość, ale nie udało się, bo wyskoczyło okienko do zalogowania się. Co prawda, tamten post pisałam z domu, a teraz piszę z pracy... :roll: Chyba jak będę w domu wieczorem, to jeszcze spróbuje coś napisać bez logowania się :crazy:

A moderatorzy nie mogą sprawdzić co się dzieje z IP Agnes? czemu jest zablokowane?

AgnesPavlovski

Post autor: AgnesPavlovski »

Podobno to wszystko przez jakieś " ciasteczka" - ale nie przez pączki :->
Pokombinowałam coś w ustawienich i nagle weszłam, chociaz przedtem nie mogłam,
To zupełnie tak jak z zapisywaniem mojego syna do lekarza.

_____________________________________________________
Moj syn ma schorzenie oczu, które nazywa się " stożek rogówki". I grozi mu przeszczep rogówki w obu oczach. A oczy mu sa potrzebne do wykonywania zawodu fotografika.
Czekaliśmy na wizytę 4 miesiace do Poradni Rogówki do jakiegoś znanego profesora " Szaflika" i akurat kiedy miała być wizyta - mój syn dostał grypy żoładkowej - 39 st gorączki biegunka wymioty. Nie mógł wstać z łózka.
Zadzwoniłam do tej poradni, żeby przełożyć wizytę, a oni mi mówią, ze dopiero w czerwcu.
A ja mówię, że może się zwolni jakieś miejsce, bo ktos zadzwoni, ze rezygnuje np. z powodu choroby - tak jak ja dzwonię teraz.
Kobieta mi mówi, że nikt nigdy nie dzwoni i że jestem taki jedyny przypadek, że dzwonię.
No to ja proszę tę kobietę, żeby mnie potraktowała w ten jedyny sposób, jak i ja traktuję przychodnię.
Ona mi mówi, że poszuka, ale szuka , szuka, szuka .... i nic nie ma - dopiero w czerwcu i to pod koniec czerwca.

I mówi mi tak: " No niech mi pani wierzy - nic nie ma. NIe ma żadnych miejsc.
A ja mówię: " Ja pani wierzę - bo ja jestem wierząca
I ona dalej szuka i NAGLE mówi ----- OOOOOO Jest :!:
No niech mi pani wierzy - nie wiem, jak to mozliwe, ale jest za tydzień
I Alleluja. Idziemy za tydzień do lekarza , zamiast w czerwcu.
:hehe:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Smacznego pączka:

Obrazek
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

U Magdy Gessler w tym roku pączek kosztuje 10 zł.

Pączki Magdy Gessler co roku wywołują wiele emocji. Najwięcej kontrowersji budzi ich cena. Słynna restauratorka za jedną sztukę chce 10 zł. Tyle musicie zapłacić za pączka Magdy Gessler w jej warszawskiej cukierni i restauracji "Słodki... Słony". To jeszcze drożej, niż rok temu, a już wtedy fani byli oburzeni wysoką ceną pączków u Magdy Gessler.

https://gotowanie.onet.pl/artykuly/ile- ... er/7mhswcf
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”