rak

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

ata333 pisze:sa tez produkty o zasadowym ph.. :
np.buraki czerwone

ata333
Posty: 7729
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:01

Post autor: ata333 »

dokladnie.. ;-)
"Respekt wynikajacy ze zrozumienia stoi dla mnie zawsze ponad respektem bioracym sie z ignorancji."(D. Adams - "Łosoś zwątpienia")

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

od sody oczyszczonej to się można tylko chorób żołądka nabawić. Bo soda nie odkwasza organizmu ale neutralizuje jedynie kwas solny z żołądka, który jest niezbędny do trawienia i niszczenia patogenów.

Organizm odkwaszają produkty, które po strawieniu dają dodatni bilans pierwiastków zasadowych. Są w większości warzywa m.in jak mówiliście buraki ale i ...... cytryna. Kwas cytrynowy jest słaby i szybko się rozkłada a zostają zasadowe pierwiatki. A podniesienie pH w żołądku przyczynia się do rozwoju mikroorganizmów gnilnych w jelitach.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

ata333
Posty: 7729
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:01

Post autor: ata333 »

KobietaZMagdali pisze:od sody oczyszczonej to się można tylko chorób żołądka nabawić.
zgadzam sie.. ;-)

nie ma to jak codziennie rano szklanka wody z cytryna.. i miodem.. ;-)
"Respekt wynikajacy ze zrozumienia stoi dla mnie zawsze ponad respektem bioracym sie z ignorancji."(D. Adams - "Łosoś zwątpienia")

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

ata333 pisze:
KobietaZMagdali pisze:od sody oczyszczonej to się można tylko chorób żołądka nabawić.
zgadzam sie.. ;-)

nie ma to jak codziennie rano szklanka wody z cytryna.. i miodem.. ;-)
moja bliska koleżanka to właśnie stosowała i ... się nabawiła rozstroju żołądka i to nie 1 dniowego :idea:
więc ostrożnie proszę ;-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Dezerter, ma rację. Trzeba obserwować jak reaguje nasz organizm i nie wmuszać nic na siłę. szklanka wody z sokiem z połówki cytryny nie szkodzi mi a wręcz likwiduje ochotę na słodkie napoje. Ale jak za radą cioci i przyjaciółki próbowałam zastosowac cytrynową kurację polegającą na piciu codziennie o 1 cytrynę więcej az do 5 (a potem w dół) to przy 4 tak mi żołądek zwariował, ze natychmiast przestałam. A im ta kuracja pomogła.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

ata333
Posty: 7729
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:01

Post autor: ata333 »

KobietaZMagdali pisze:Dezerter, ma rację. Trzeba obserwować jak reaguje nasz organizm i nie wmuszać nic na siłę. szklanka wody z sokiem z połówki cytryny nie szkodzi mi a wręcz likwiduje ochotę na słodkie napoje. Ale jak za radą cioci i przyjaciółki próbowałam zastosowac cytrynową kurację polegającą na piciu codziennie o 1 cytrynę więcej az do 5 (a potem w dół) to przy 4 tak mi żołądek zwariował, ze natychmiast przestałam. A im ta kuracja pomogła.
ja mowie tylko o pol cytryny na szklanke dziennie.. ;-)
"Respekt wynikajacy ze zrozumienia stoi dla mnie zawsze ponad respektem bioracym sie z ignorancji."(D. Adams - "Łosoś zwątpienia")

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9



rol23

Post autor: rol23 »

Elius pisze:
ata333 pisze:ale i coraz droższe i biedniejsi ludzie mogą mieć problemy z dostępem.
rak to grzyb a właściwie skupisko candida albicans który organizm izoluje otoczką
Bzdura, rak powstaje ze zdegenerowanych komórek. Candida tam się może rzeczywiście gromadzić, bo się żywi zdegenerowanymi komórkami, podobnie jak wirusy czy bakterie.


rol23

Post autor: rol23 »

"W roku 2013 na zlecenie Narodowego Instytutu Raka (National Cancer Institute; w skrócie NCI) opracowano raport, który ujawnił, że u ponad 1,3 miliona osób błędnie zdiagnozowano raka. Przez lata namawiano ludzi na wcześniejsze badania mające zapobiec rakowi, w wyniku których za pomocą niszczącej zdrowie chirurgii, promieniowania i chemioterapii leczono miliony ludzi z choroby, której w rzeczywistości nie mieli".

"Jednym z najczęściej występujących błędnie diagnozowanych nowotworów jest rak sutka, często mylony z łagodną postacią nieinwazyjnego przewodowego raka sutka, który jest najbardziej rozpowszechnionym typem nieinwazyjnego raka piersi, z którego leczono tysiące, jeśli nie miliony kobiet na całym świecie, a który prawdopodobnie nigdy nie wyrządziłoby im żadnej krzywdy. Podobnie jest z rzekomym rakiem prostaty u mężczyzn".

- https://www.nwo.report/nwo/miliony-bled ... ediow.html

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

KobietaZMagdali pisze:od sody oczyszczonej to się można tylko chorób żołądka nabawić. Bo soda nie odkwasza organizmu ale neutralizuje jedynie kwas solny z żołądka, który jest niezbędny do trawienia i niszczenia patogenów.
Soda pita na pusty żołądek nie neutralizuje kwasów i nie działa negatywnie. Robi swoją robotę w żołądku, potem w jelitach. Świetnie alkalizuje organizm czyli podnosi jego ph.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

rol23

Post autor: rol23 »

veteran pisze:
KobietaZMagdali pisze:od sody oczyszczonej to się można tylko chorób żołądka nabawić. Bo soda nie odkwasza organizmu ale neutralizuje jedynie kwas solny z żołądka, który jest niezbędny do trawienia i niszczenia patogenów.
Soda pita na pusty żołądek nie neutralizuje kwasów i nie działa negatywnie. Robi swoją robotę w żołądku, potem w jelitach. Świetnie alkalizuje organizm czyli podnosi jego ph.
Jeśli po tej sodzie zjesz posiłek białkowy, to niestety KobietaZMagdali ma rację ale nabawisz się tylko problemów. Nie warto na sobie eksperymentować z tą sodą. jak chcesz podnieść ph to pij własne soki warzywne i też nie przed posiłkiem białkowym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”