moja analiza filmu "Proroctwo Daniela"

Nauczania o czasach i rzeczach ostatecznych, czyli o śmierci i zmartwychwstaniu, o powtórnym przyjściu Chrystusa i sądzie, o niebie, zatraceniu wiecznym.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

BoaDusiciel pisze:
Jak taka uczta będzie wyglądać ? :->
Tak mniej-więcej, oczywiście ...
Wiedza jaki będzie przebieg uczty nawet dla Oblubienicy nie jest odkryty. Dlatego tymbardziej dla kogoś postronnego.
Teraz już jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze nie ujawniło się w pełni, kim będziemy. Jednak wiadomo że kiedy się fizycznie ukaże, będziemy podobni do Oblubieńca.
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

krecik pisze:
BoaDusiciel pisze:Ludzie, kreciku, ludzie.
Z tym, że niektórzy przygotowują się do uczty Z baranka.
Smacznego :mrgreen:
Miły wężu, mylisz się totalnie. Będzie to Uczta weselna Oblubieńca Syna Człowieczego - Jezusa Chrystusa z Jego Oblubienicą, którą jest Kościół. Skoro Jezus po Zmartwychwstaniu, jadł zwyczajne ziemskie potrawy. A jest też obietnica że wierni Chrystusowi otrzymają ciała podobne do zmartwychwstałego Jezusa. To wniosek z tego że na tej uroczystości będą potrawy znane nam dzisiaj...
Być może będzie też mięso baranie...
Baranina na Uczcie Baranka ?
To dość ekscentryczne, a nawet obsceniczne :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

Baranek to symboliczne określenie Syna Bożego, Syna Człowieczego, Jezusa Chrystusa. Jako symbol niewinności i cichości. To jest istota Ofiary za Twój i mój grzech. Jeszcze dzisiaj masz możliwość, bo jutro czy za rok to nie wiemy co będzie...
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

krecik pisze:Baranek to symboliczne określenie Syna Bożego, Syna Człowieczego, Jezusa Chrystusa. Jako symbol niewinności i cichości. To jest istota Ofiary za Twój i mój grzech. Jeszcze dzisiaj masz możliwość, bo jutro czy za rok to nie wiemy co będzie...
No widzisz, gdybyś nie grzeszył, to nikt nie musiałby składać ofiary za Twoje grzechy, w dodatku a priori.
Ja nie grzeszę. Ty się popraw. Naprawdę warto :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

krecik
Posty: 1187
Rejestracja: 28 lis 2009, 10:22
Lokalizacja: Pszczółki

Post autor: krecik »

BoaDusiciel pisze:
No widzisz, gdybyś nie grzeszył, to nikt nie musiałby składać ofiary za Twoje grzechy, w dodatku a priori.
Ja nie grzeszę. Ty się popraw. Naprawdę warto :-)
Jeśli prawdziwie (a nie przez przekorę) twierdzisz że jesteś wolny od grzechu, to dałeś się okłamać mistrzowi kłamstwa. A nawet jeżeli się przekomarzasz, to i tak z Boga robisz kłamcę, bo Biblia mówi że nie ma śmiertelnego człowieka bez grzechu.
Rozsądniej jest przyznać się do grzechu, bo w porównaniu do Niego jesteśmy niedoskonali. A jeśli przyznamy się, to Krew Syna Bożego zmywa ten grzech, tak iż stajemy się doskonali w Bożych oczach...
Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. OBJ.19:9

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

BoaDusiciel pisze:
krecik pisze:Baranek to symboliczne określenie Syna Bożego, Syna Człowieczego, Jezusa Chrystusa. Jako symbol niewinności i cichości. To jest istota Ofiary za Twój i mój grzech. Jeszcze dzisiaj masz możliwość, bo jutro czy za rok to nie wiemy co będzie...
No widzisz, gdybyś nie grzeszył, to nikt nie musiałby składać ofiary za Twoje grzechy, w dodatku a priori.
Ja nie grzeszę. Ty się popraw. Naprawdę warto :-)
A kto składa ofiary?
Ofiary zostały w nowym przymierzu zniesione zastąpiła je ofiara Jezusa na krzyżu !!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

janwisniewski68 pisze:A kto składa ofiary?
Krwawe ofiary ze zwierzat zastapiła oczywiscie ofiara doskonała.

Teraz my składamy swoje ciała na ofiarę żywą ze swego życia , ofiarę żywą uświęcona duchem Św.

Rz 12:1 bug "Proszę więc was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście składali wasze ciała jako ofiarę żywą, świętą, przyjemną Bogu, [to jest] waszą rozumną służbę."



https://www.youtube.com/watch?v=rfjVpTQYOeI
Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Obrazek
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Listek pisze:
janwisniewski68 pisze:A kto składa ofiary?
Krwawe ofiary ze zwierzat zastapiła oczywiscie ofiara doskonała.

Teraz my składamy swoje ciała na ofiarę żywą ze swego życia , ofiarę żywą uświęcona duchem Św.

Rz 12:1 bug "Proszę więc was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście składali wasze ciała jako ofiarę żywą, świętą, przyjemną Bogu, [to jest] waszą rozumną służbę."



https://www.youtube.com/watch?v=rfjVpTQYOeI
Pozdrawiam
Listek >>>> nie interesuje mnie to czy należysz do jakiejś religii ale powiem że w wiedzy biblijnej jesteś dobry
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eschatologia”