"Nowe" Forum a "stare" Forum

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
07 paź 2020, 12:30
wybrana, nie każdy boot jest reklamą. Np. z anna01 kiedyś rozmawialiśy o 'użytkowniku' anonyomus, który praktycznie był w każdym temacie jako czytelnik. Nie robił żadnych wpisów. Informatycy nie byli wstanie się go pozbyć. Ot taki cichy gość. Nie wiadomo po co i na co.
Takich jest sporo, niektórych można usunąć od razu a inni tkwią jak rzepy.
A czemu to ktoś nie może wchodzić na forum tylko jako czytelnik? Skoro forum jest publiczne, to nie tylko są tacy co chcą pisać, ale również tacy, co chcą czytać. Może takie czytanie stanowi uzupełnienie czyjejś wiedzy, bo w kościele zbyt dużo prawdy nie powiedzą. To szczególnie fora w dobie internetu pozwoliły ludziom poznać ciekawe spostrzeżenia i naprowadzić na ciekawe strony. Powoli ludzie wychodzą z fałszywego ciemnogrodu, który był im dawany przez wieki.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo

Post autor: Bobo »

wybrana... bo anonyomus to nie człowiek, to bot!
Nie ma konta założonego a jest na forum.
Nie męcz już, ok?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka

Post autor: wuka »

Bobo
"Przecież napisałem. Dostałaś powiadomienia, gdyż za każdym razem, gdy ktoś zrobi wpis to dostajesz monit. W kilku postach napisał dokładnie to samo:"

To wiem, że dostałam powiadomienia, ale kiedy w nie klikałam okazało się, że w tematach nie ma wpisów. Dlatego pytam: co w tych wpisach było tak strasznego, że je usunąłeś?
OSZOŁOMOM religijnym - NIE!
"Świat jest zbudowany z uczuć, doświadczeń i wspomnień"
Schrodinger "Who is life"

Awatar użytkownika
Bobo

Post autor: Bobo »

Skasowałem spamera. Wystarczy? Nie ważne czy napisze w pięciu postach: hej! jak ciekawie! Super forum itp.
A następnie wali reklamami.
Poczytaj jak na stronie php właściciele for opisują mękę z botami:
http://www.phpbb.pl/forum/viewtopic.php?t=17425
https://www.webhostingtalk.pl/topic/480 ... -na-forum/
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”